5 עבודות איטום שחובה לעשות ע"י קבלן

כל אחד מאיתנו זוכר חלק מהילדות והגדילה בבית, בו מלווים את אבא בכל מטלה שעשה.

תחזוקה, סיוד, צביעה ומה לא! ככל שהזמן עובר אנחנו מגלים שיש דברים שלא רק שגדולים על אבא, הם גם גדולים עלינו.

ביניהן קיימות עבודות איטום. אלה מטלות שרק קבלן איטום יכול לבצע אותן, וכדאי לכם מאוד להשאיר לו את חלקו

 

איטום קירות חיצוניים

כמו הגג, קירות הבית באים במגע ישיר עם משקעי מזג אוויר ועליהם להיות בעלי שכבות האיטום ההכרחיות כדי לשמור על שלמות הקירות ולמנוע נזקי מים. רק לקבלן איטום יש את הסמכות להשתמש בחומרי איטום מיוחדים לצורך ביצוע עבודות אלה. האיטום צריך להתבצע כלפי פנים וכלפי חוץ, כשמדובר בנק' ממשק' בקירות שבאות במגע עם צנרת ביוב או צינורות אספקת מים.

 

איטום גגות

כשזה מגיע לקומה האחרונה בבית, שהכי מצריכה שכבת איטום, אין לכם שום עניין להתעסק בעבודה זו חוץ מלהזמין קבלן איטום מוסמך שיוכל לבצע אותה. איטום גג יכול לעשות ע"י מספר סוגים של יריעות ביטונימיות או זפת, וזהו מרחב העבודה של הקבלן. מעבר לכך, קבלן איטום יידע להתאים את חומרי האיטום לביצוע העבודה בהתחשב בגורמים שונים כמו משתני מזג האוויר, תדירות השימוש בגג והמבנה שלו.

 

איתור נזילות

אמנם  אפשר להשתמש בחוש הראייה שלנו ולגעת בקירות בנקודות שבהן עלולה להיווצר רטיבות, אך לקבלני איטום יש הרבה יותר יכולות בתחום זה. לקבלני איטום יש גישה למכשור מתקדם כמו מצלמות טרמיות וסיבים אופטיים שיכולים לבצע סריקות מקצועיות ולמפות בעיות צנרת ורטיבות עתידיות. בזכות כל אמצעים אלו, ביכולתכם לערך מראש לבעיות עתידיות ולמגר אותן בטרם קורות.

 

תיקון גגות

אין פה כוונה אך ורק לתיקון גגות רעפים כמו שרבים מאיתנו מדמיינים כשאנחנו מדמיינים איטום גגות. לתקן גג בצורה מקצועית מצריכה הרבה יותר מכמה רעפים וזפת או חומר איטום. במקרים רבים, תיקון גגות מצריך פריסה מוחדשת של יריעות בידוד (לא מדובר עדיין על יריעות ביטונימיות), צביעה וסיוד מחודשים לרצפה ולבסוף איטום דפנות רצפת הגג וסידור המרזבים.

 

עבודות גובה

מרחב עבודות זה מתייחס לא רק לגגות אלא גם לביצועי איטום לחלונות ודלתות שנמצאות בגובה ומחייבות ציוד בטיחותי. קבלני איטום מגיעים עם סל נרחב של הסמכות ואישורי עבודה, כך שאם שכרתם קבלן לביצוע עבודות – היו בטוחים שהוא כשיר לביצוע, עומד בתקני הבטיחות ומתחייב באחריות לביצוע עבדוה מקצועית. מעבר לכך, קבלן איטום יכול להתאים את עצמו לעבודות איטום על מבנים שונים ומגוונים כמו בניינים, מבנים לשימור, בתים פרטיים ולמעשה – כל מבנה בעל 4 קירות (לפחות) שעולה בדעתכם.

 

רעפים

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

מכשירים לפתיחת סתימות

מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה שבו אנו מורידים את המים בניאגרה שבשירותים, ובמקום לבצע את פעולתה השגרתית – מפלס המים רק עולה ומאיים

קרא עוד »
מפתח
בעלי מקצוע

שירותי מנעולנות במרכז

שירותי מנעולנות הם שירותים שכל אחד מאתנו יצטרך בחיים בתדירויות שונות. במידה ונעלתם את עצמכם מחוץ לבית או שחכתם את המפתח ברכב, ואפילו במידה ויש

קרא עוד »