5 מתנות מיוחדות להוקרת תודה!

לא פעם, אנשים מסתבכים ופשוט מוצאים את עצמם אובדי עצות. באיזו מתנת הוקרת תודה לבחור, כמה היא עולה, מה זמן המשלוח שלה וכולי, הן רק חלק מהשאלות שצצות בראש. כדי לפשט את התהליך, הנה 5 רעיונות למתנות הוקרת תודה.

כאשר מנסים לבחור מתנת הוקרת תודה, קל מאוד להתבלבל בין כל אותם מוצרים ואולי אפילו שירותים שאפשר להעניק לאדם יקר. האם להעניק משהו עיצוב כמו קולאז' תמונות בהתאמה אישית הכולל תאורה חשמלית? האם להעניק איזשהו קופון לספא או אפילו צימר בצפון? לא פעם, הבחירה תהיה בין:

  • מתנות דקורטיביות וחווייתיות
  • מתנות מפנקות
  • מתנות פרקטיות
  • מתנות טעימות
  • מתנות אישיות עם נושא מסוים

 

מתנות דקורטיביות וחווייתיות: מהן ומה מומלץ?

אם אי שמעתם על קולאז' תמונות מעוצב בהתאמה אישית, שמעתם על אחת מהמתנות הכי מיוחדות שבנאדם יכול לקבל כהוקרת תודה. אלו הם קולאז'ים המעוגנים במעמדים ("סטנדים") מעוצבים, יש להם תאורה ומיוצרים ע"י אומנית מוכשרת. אחלה פתרון עבור מתנת הוקרת תודה, במיוחד אם מדובר במישהו\י חשובים. למעבר לאתר לחצו כאן כעת.

מתנות חוויתיות

מתנות מפנקות: אין כמו הוקרת תודה כזו!

מתנות מפנקות יכולות להגיע בכל מיני צורות, החל מקופונים עבור ספא מפנק, דרך ואוצ'ר לצימר ברמת הגולן וכלה בכל מיני פעילויות חווייתיות כמו ביקור ביקבי יין, טיול ג'יפים ועוד. עם זאת, צריך להתאים את המתנה לסוג האנשים המקבלים אותה.

 

מתנות פרקטיות: לאנשים ענייניים שמגיעה להם תודה

מתנות פרקטיות יכול להיות כל דבר והכול, באמת שזה עניין של סוג בנאדם, התחביבים שלו, הצרכים שלו, העיסוקים שלו בחיים וכן הלאה. מכיוון שהבחירה כל כך מגוונת, חשוב מאוד להצמיד פתק החלפה לאותה מתנה שרוכשים כהוקרת תודה.

 

מתנות טעימות: כי החך מוקיר תודה יותר מכל!

אין כמו להוקיר תודה ע"י שליחת מארז מתוקים ושוקולדים, שאליו ניתן גם תמיד לצרף איזה בקבוק וויסקי משובח. על אותו משקל, אפשר גם לשלוח מארז מאפים טובים, מארזים של אלכוהול וכולי. אם מקבלי המתנה פחות בעניין של קלוריות, אפשר לשלוח מארזי קוסמטיקה, תכשירי רחצה ועוד.

 

מתנות אישיות עם נושא: ממיתוג, דרך הקדשות שמיות ועוד

מתנות אישיות עם נושא מצריכות להכיר את הבנאדם היטב, כאשר הבחירה יכולה ליפול על מתנות ממותגות שונות כמו מגבות, חלוקים, כלי בישול, אפילו מיתוג אוהלים ועוד. אלו מתנות מומלצות במיוחד עבור הוקרת תודה, כי אפשר להוסיף מלל המבטא עד כמה אתם מוקירים לאותם אנשים תודה.

לסיכום, בין אם בוחרים להעניק מתנה כזאת או מתנה מסוג אחר, הכי חשוב להתכוונן נכון עם הרגש, אבל גם לא לשכוח את הצרכים הפרקטיים של אנשים. באופן זה, אפשר לבחור מתנה ייחודית שתתאים לאנשים בכל רגע שיצטרכו אותה.

מתנות

אולי יעניין אותך גם