5 מסלולי אופניים מומלצים בצפון

לא רבים חושבים על כך אך ישראל היא בין המדינות היפות בעולם. ואם יש אזור יפה במיוחד בישראל הרי שזה צפון הארץ. אנו מציעים לכם לבקר בצפון ולראות את הטבע במלוא הדרו. יש כל כך הרבה מסלולי טיול בצפון עד אשר קצרה היריעה מלפרט את כולם פה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדרך הטובה ביותר לטייל בצפון היא באמצעות אופניים. כיום יש מסלולי אופניים כמעט בכל מסלול טיול ולכן זו חוויה כל כך מומלצת. לא רק זאת אלא שעכשיו זו בדיוק העונה לטייל באופניים וזאת מכיוון שלא קר מדי ולא חם מדי. לכן הבאנו לכם חמישה מסלולי טיול בצפון הארץ אשר מתאימים לרוכבים מתחילים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים קסדה לשים את האופניים על האוטו ולהתחיל לנסוע במסלולי הטיול הטובים ביותר שיש בארץ.

 

נחל ציפורי

אי אפשר לדבר על מסלולי טיול בצפון הארץ מבלי להזכיר את נחל ציפורי. בנחל זה יש מסלולים מעולים למטיילי אופניים ואין ספק כי מצפה לכם חוויה בלתי נשכחת אם אתם רוצים לטייל בצפון הארץ במסלולי האופניים הטובים ביותר שיש ולכן טיול בנחל ציפורי הוא כה מבוקש וכה מומלץ.

 

כרם מהר"ל

עוד אופציה נהדרת לטיול אופניים באווירה של חו"ל הוא כרם מהר"ל. מדובר על מסלול מומלץ מאוד המתאים למטיילים מתחילים. כמובן שאם אתם מחליטים לצאת לטיול כזה אתם צריכים להצטייד במפה של המסלול ובמים וזאת בכדי להבטיח כי הטיול יעבור בשלום ואתם תוכלו לנסוע ללא חשש באחד המסלולים היפים ביותר שיש בארץ ישראל.

 

קצרין (רמת הגולן)

יש הרבה מסלולי אופניים מומלצים בצפון ואתם צריכים רק לברור בין המסלולים השונים. אין ספק כי אחד המסלולים היפים ביותר ,המעניינים ביותר והטובים ביותר זה טיול בקצרין. קצרין פותחת לנו אופציה מעולה למסלול אופניים ואתם צפויים לחוויה בלתי נשכחת אם תבקרו בקצרין ותנצלו את טיול האופניים המדהים שיש בה.

 

יער חוף הכרמל

לא חייבים להרחיק עד לרמת הגולן בשביל טיול אופניים יפה ויש טיולים יפהפיים גם בצפון הקרוב יותר למרכז הארץ כמו טיול ביער חוף הכרמל. טיול בחוף הכרמל מאפשר לכם ליהנות מטיול ברמה אחרת ומאפשר לכם מסלול טיולי אופניים מיוחד מאוד שלא תקבלו בשום מקום אחר בארץ ואתם יודעים מה? גם לא בחו"ל.

 

יער חניתה

חניתה היא בין המקומות היפים ביותר בארץ ולכן טיול במקום זה כל כך כדאי וכל כך מבוקש. יער חניתה מאפשר לנו מסלול טיולי אופניים שכמותו עוד לא פגשתם ואין ספק כי יער זה מהווה אופציה מעולה לכל מי שרוצה ליהנות מטיול אופניים מיוחד ויפהפה ולכן כל כך כדאי לחשוב על המסלול הזה כאופציה מעולה לטיולי אופניים.

מסלול אופניים

אולי יעניין אותך גם

אטרקציה לפעילות
אטרקציות בארץ

איך ליצור אירוע קטן שלא ישכח?

תקופת הקורונה הביאה אותנו להבנה שלא כל אירוע צריך להיחגג בגדול, עם מאות מוזמנים ואולמות מפוארים. אירוע קטן הוא הקונספט החדש והאידיאלי ביותר, גם לימי

קרא עוד »