5 דברים שחייבים להיות בקליניקה

אחרי דילמות רבות החלטת שעכשיו זה הזמן הנכון והמדויק עבורך לפתוח קליניקה עצמאית? רוצה לעשות הכול כדי שהקליניקה שלך תהיה מוצלחת וכדי שהמטופלים ירגישו בנוח לפנות אליך? אם כך, כדאי שתתייחס גם לשאלת העיצוב של הקליניקה, כי יש כמה דברים שחייבים להיות במקום שבו אתם מטפלים באנשים.

 

  • כורסאות המתנה: המטרה בניהול של קליניקה היא להגיע למצב שבו לא מעט מטופלים פונים אליך, וזה לא משנה איזה טיפולים אתה מציע. משמעות הדברים היא שבעתיד יהיה תור לפגישות וטיפולים, ולכן חשוב שיהיה חדר המתנה יפה ומעוצב. לכן זה בכלל לא משנה אם מדובר על קליניקה להשכרה או על מקום שאתה קונה, כי בכל מקרה רצוי לשלב גם כורסאות המתנה יפות ונוחות.

 

  • ריהוט משרדי: למרות שאנחנו חיים בעידן מודרני שבו הכול מתנהל דרך המחשב, אתה חייב שגם יהיה ריהוט משרדי במקום. כנראה שתהיה לך גם מזכירה בקליניקה, מה שאומר שהיא צריכה שולחן, כיסא ועוד אביזרים שונים.

 

  • מחשבים: אתה מכיר קליניקה מודרנית שניתן לנהל היום ללא מחשב? התשובה היא כמובן לא. לכן, מעבר לכל אותם אביזרים שאתה מקפיד לקנות, אתה חייב גם להיערך מבחינת המחשוב. הטכנולוגיה המתקדמת ביותר יכולה להפוך את ניהול הקליניקה להרבה יותר נוח ולכן שווה להשקיע בכך לא מעט.

 

  • תקשורת: אתה לא באמת יכול לנהל קליניקה מודרנית בימינו בלי תקשורת, והיום תקשורת זה כבר לא אומר רק טלפון קווי. אומנם רצוי שיהיה גם טלפון קווי במקום, אך חשוב מכך – אתה חייב שיהיה גם חיבור לאינטרנט בקליניקה שלך.

 

  • שירותים למטופלים: לא אחת קורה שבקליניקות השונות המטופלים נאלצים לחכות זמן רב ולכן רצוי לדאוג לא רק לפתרון מבחינת כורסאות ההמתנה, אלא גם מבחינת השירותים. אתה לא באמת יכול לנהל קליניקה רצינית בלי שירותים והאמת היא, שרצוי גם תהיה מקלחת במקום.

 

בנוסף לכל אלה, אם ברור לך שאתה הולך לבלות בקליניקה שעות ארוכות בכל יום, כדאי לשכור מקום שיש בו גם מטבחון כי זה יכול להיות נוח מאוד מבחינתך בהמשך הדרך.

טיפול בקליניקה

 

כמה עולה לשכור קליניקה?

רוצה לשכור קליניקה ומחפש את המחיר הכי טוב שיש? אם כך, כדאי שתדע שהיום בתחום של קליניקות להשכרה השמיים הם הגבול. זה אומר שתוכל למצוא מגוון רחב של מקומות שיוכלו להתאים לניהול הקליניקה שלך ואין ספק שבכל מקום כזה המחירים יהיו מעט שונים. לכן יש טעם לבדוק את הנושא הזה לעומק. עם זאת, רגע לפני שאתה שוכר את המקום הכי זול שיש, רק בגלל המחיר האטרקטיבי, רצוי שתתייחס לעוד כמה פרטים. לדוגמא: האם מדובר על קליניקה להשכרה שלכל המטופלים שלך יהיה נוח להגיע אליה? או שאולי מדובר על אזור שאף פעם אין בו חניה? חשוב להתייחס לכך כי זה עלול להשפיע על מספר האנשים שפונים אליך בכל שנה.

אולי יעניין אותך גם