4 שירותי הובלות שחובה להכיר

ישנם שירותים חיוניים שאמנם לא משתמשים בהם בתדירות גבוהה, אבל אחת לכמה זמן הם מקבלים חשיבות גבוהה מאוד. שירותי הובלות משתייכים לקבוצה זאת – מדי פעם עולה צורך מהותי להשתמש בשירות הובלות יעיל ואיכותי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. במיוחד לשם כך, בכתבה הבאה נציג 4 שירותי הובלה שחובה להכיר.

 

ההובלה הקלאסית

ישנן הרבה דרכים להוביל חפצים מנקודה לנקודה. אולם כשצריך להוביל תכולה של דירה או משרד שלמים מומלץ ללכת על הגישה הקלאסית ולהזמין חברת הובלות גדולה, מוכרת ומקצועית. למרבה המזל שוק ההובלות הוא שוק עמוס במתחרים איכותיים ולכן קיים חופש בחירה נרחב. קיימים כמה אתרי אינטרנט שעוסקים בנושא וממיינים את חברות ההובלות המוכרות על בסיס פרמטרים רלוונטיים, ומומלץ להיעזר בהם לשם בחירת החברה המתאימה (כך למשל, כדאי לבחור שירותי הובלות בתל אביב עם גט מובינג). ככלל מפתח חשוב לזכור שהדרך לסנן את חברת ההובלות המתאימה לכם היא לפי עמידה בתנאים של מחיר, מקצועיות ויחסי אנוש.

 

אריזה משפחתית

עוד פרמטר חשוב לשיפוט הובלות בישראל היא השאלה האם החברה מציעה גם אריזה מקצועית? לא פעם בכדי להעביר את התכולות השונות עולה הצורך לפרק רהיטים ולארוז חפצים ופריטים שונים באופן איכותי שיבטיח את הישרדותם בדרכים. חברות הובלות מקצועיות רבות מציעות שירותים גם בתחום זה ובכך הופכות את מעבר הבית לקל ופשוט יותר. בדרך כלל מחיר האריזה יכלול גם את אספקת חומרי האריזה וינוע על טווח של עשרות שקלים לקרטון. חשוב לדעת שהמחיר משתנה בהתאם למספר הקרטונים (עבור הרבה קרטונים המחיר ליחידה יורד), ולכן מומלץ להזמין שירותי אריזה רק עבור כמות חפצים מספקת.

 

מנופים קדימה

כאשר מעבירים רהיטים מדירות הנמצאות בבניינים רבי קומות עולה לא פעם אתגר אמיתי – כיצד להזיז את הרהיט הכבד דרך חדר המדרגות ולשמור עליו כל הדרך למטה? במקרים בהם האתגר הופך לבלתי אפשר מומלץ להיעזר בשירותי הובלות הכוללים שימוש במנופים.

כאמור, אין סיבה להשתמש במנופי הובלה עבור בתי צמודי קרקע, אבל הם יעילים להפליא עבור דירות בקומות עליונות. חשוב לדעת שגם כאן מדובר בתעריף משתנה: כאשר מדובר בקומות נמוכות המחיר של שעת עבודה יהיה זול יותר, וכאשר מטפסים במניין קומות המחירים מזנקים דרמטית ומגיעים להבדלים של מאות שקלים.

 

הדרך הלא בטוחה

לא מומלץ להשתמש אבל כדאי להכיר בשביל להימנע. קיימים כמה וכמה חברות לא מוסמכות שמציעות שירותי הובלות. חברות אלו פועלות מתחת לרדאר ולא קיימות באופן רשמי. הן אמנם עשויות להציע מחירים מפתים עבור השירות שהן מעניקות אבל קשה לסמוך על עבודתם וגם אין שום ערובה או אחריות במקרה של נזק לתכולה. לכן חשוב לזהות חברות כאלו (שומרות על אלמוניות, "מפה לאוזן", בלי ותק בענף) ולהשתדל להימנע ממגע עסקי איתן.

מעבר דירה

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

6 התפקידים המרכזיים של HR

HR זה ממש לא מסתכם בלהביא דונאטס ממקום שווה להאפי האוור, וזה בטוח לא שם טרנדי ל׳׳מזכירה׳׳. עולם משאבי האנוש הוא עוגת שכבות מופלאה של

קרא עוד »
ביקורת מבנים לליקויים הנדסיים
בעלי מקצוע

זיהוי ליקויים הנדסיים: החשיבות של בדיקות מבנים לוידוא תקינותם

ליקויים הנדסיים בבניינים עלולים להוביל לסיכוני בטיחות משמעותיים, להפסדים כספיים ולחבויות משפטיות. חיוני לבצע בדיקות בנייה יסודיות כדי לזהות ליקויים פוטנציאליים ולוודא תקינות מבנית. מאמר

קרא עוד »
מזגן מרכזי
בעלי מקצוע

כך תוודאו שהמזגן המרכזי נקי

מזגן מרכזי הוא מזגן שמקרר מספר חללים בעזרת יחידת קירור אחת ומערכת צינורות, שמעבירה את האוויר אל כל החדרים אותם הוא ממזג. בניגוד למזגנים רגילים,

קרא עוד »
מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי
בעלי מקצוע

מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי?

למידה של מירוץ נכון במכונית קארט יזניק את כישוריכן כנהגים לרמות אסטרונומיות, אפילו בעת נסיעה בכבישים רגילים. כל זאת בזכות הכלים הרבים שקשורים לנהיגה שאותם

קרא עוד »