4 שירותי הובלות שחובה להכיר

ישנם שירותים חיוניים שאמנם לא משתמשים בהם בתדירות גבוהה, אבל אחת לכמה זמן הם מקבלים חשיבות גבוהה מאוד. שירותי הובלות משתייכים לקבוצה זאת – מדי פעם עולה צורך מהותי להשתמש בשירות הובלות יעיל ואיכותי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. במיוחד לשם כך, בכתבה הבאה נציג 4 שירותי הובלה שחובה להכיר.

 

ההובלה הקלאסית

ישנן הרבה דרכים להוביל חפצים מנקודה לנקודה. אולם כשצריך להוביל תכולה של דירה או משרד שלמים מומלץ ללכת על הגישה הקלאסית ולהזמין חברת הובלות גדולה, מוכרת ומקצועית. למרבה המזל שוק ההובלות הוא שוק עמוס במתחרים איכותיים ולכן קיים חופש בחירה נרחב. קיימים כמה אתרי אינטרנט שעוסקים בנושא וממיינים את חברות ההובלות המוכרות על בסיס פרמטרים רלוונטיים, ומומלץ להיעזר בהם לשם בחירת החברה המתאימה (כך למשל, כדאי לבחור שירותי הובלות בתל אביב עם גט מובינג). ככלל מפתח חשוב לזכור שהדרך לסנן את חברת ההובלות המתאימה לכם היא לפי עמידה בתנאים של מחיר, מקצועיות ויחסי אנוש.

 

אריזה משפחתית

עוד פרמטר חשוב לשיפוט הובלות בישראל היא השאלה האם החברה מציעה גם אריזה מקצועית? לא פעם בכדי להעביר את התכולות השונות עולה הצורך לפרק רהיטים ולארוז חפצים ופריטים שונים באופן איכותי שיבטיח את הישרדותם בדרכים. חברות הובלות מקצועיות רבות מציעות שירותים גם בתחום זה ובכך הופכות את מעבר הבית לקל ופשוט יותר. בדרך כלל מחיר האריזה יכלול גם את אספקת חומרי האריזה וינוע על טווח של עשרות שקלים לקרטון. חשוב לדעת שהמחיר משתנה בהתאם למספר הקרטונים (עבור הרבה קרטונים המחיר ליחידה יורד), ולכן מומלץ להזמין שירותי אריזה רק עבור כמות חפצים מספקת.

 

מנופים קדימה

כאשר מעבירים רהיטים מדירות הנמצאות בבניינים רבי קומות עולה לא פעם אתגר אמיתי – כיצד להזיז את הרהיט הכבד דרך חדר המדרגות ולשמור עליו כל הדרך למטה? במקרים בהם האתגר הופך לבלתי אפשר מומלץ להיעזר בשירותי הובלות הכוללים שימוש במנופים.

כאמור, אין סיבה להשתמש במנופי הובלה עבור בתי צמודי קרקע, אבל הם יעילים להפליא עבור דירות בקומות עליונות. חשוב לדעת שגם כאן מדובר בתעריף משתנה: כאשר מדובר בקומות נמוכות המחיר של שעת עבודה יהיה זול יותר, וכאשר מטפסים במניין קומות המחירים מזנקים דרמטית ומגיעים להבדלים של מאות שקלים.

 

הדרך הלא בטוחה

לא מומלץ להשתמש אבל כדאי להכיר בשביל להימנע. קיימים כמה וכמה חברות לא מוסמכות שמציעות שירותי הובלות. חברות אלו פועלות מתחת לרדאר ולא קיימות באופן רשמי. הן אמנם עשויות להציע מחירים מפתים עבור השירות שהן מעניקות אבל קשה לסמוך על עבודתם וגם אין שום ערובה או אחריות במקרה של נזק לתכולה. לכן חשוב לזהות חברות כאלו (שומרות על אלמוניות, "מפה לאוזן", בלי ותק בענף) ולהשתדל להימנע ממגע עסקי איתן.

מעבר דירה

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

מכשירים לפתיחת סתימות

מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה שבו אנו מורידים את המים בניאגרה שבשירותים, ובמקום לבצע את פעולתה השגרתית – מפלס המים רק עולה ומאיים

קרא עוד »