4 טיפים לבחירת חברת השכרת רכבים

יש בישראל עשרות חברות שמציעות שירותי השכרת רכבים. הבחירה בחברה המתאימה לכם ביותר צריכה להתקיים תוך היכרות מעמיקה עם טיפים בסיסיים. מדריך זה ירכז את 4 הטיפים החשובים ביותר שנמסרו על ידי מביני עניין בתחום. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתקבלו את האינפורמציה שתאפשר לכם לבחור נכון.

 

הטיפ ה 1 – תבדקו שיש לחברה את הרכב שמתאים לכם

סביר להניח שיש חברה מסוימת ששמעתם עליה עד כה והתלבטתם אם להסתייע בשירותיה. אם כך, עליכם להיכנס לאתר שלה ולברר תחילה את זמינות הרכבים שקיימים בו. נסביר שאתם עשויים לגלות שהרכב שאתם צריכים (למשל: רכב משפחתי עם 4 דלתות) לא זמין לימי ההשכרה הדרושים לכם. בחרנו להציג את הטיפ הזה בהתחלה, כדי שתוכלו לסנן את החברות שלא מתאימות מבחינה בסיסית זו.

השכרת רכב

 

הטיפ ה 2 – תקראו חוות דעת שנכתבו אודותיה

השכרת רכב זה לא עניין של מה בכך. עליכם להיות בטוחים בבחירה שביצעתם. שכן, אתם לא רוצים להשכיר רכב ולגלות בסופו של דבר שתחויבו בתשלומים מיותרים (מדובר בתרחיש שאירע לא פעם מול חברות שהתגלו כרמאיות). לכן, אנו ממליצים לערוך בירור מעמיק אודות החברה הנבחרת ולוודא שלקוחותיה הקודמים ביצעו מספר השכרות ויצאו מרוצים. אם תרצו לחסוך את החיפוש הממושך, כדאי שתעיינו בקטלוג הרכבים של רנטה חברת להשכרת רכב, מכיוון שזו נחשבת לשם דבר בתחום.

 

הטיפ ה 3 – תעיינו בחוזה בעיון

מי מכם שמשכירים רכב לראשונה, צריכים לדעת שההליך מצריך חתימה על חוזה עתיר מלל. בחוזה הזה יש מידע חיוני שאתם צריכים לקרוא בעיון רב. נמליץ להימנע מחתימה אקראית, כדי להימנע מאי נעימויות בהמשך. שימו לב שעליכם לבחון את הפרמטרים הבאים באופן מעמיק בעת הקריאה:

  • ביטוח: בדקו שיש לכם ביטוח מקיף לכל תקופת ההשכרה
  • תנאי החזרת רכב: תבררו מתי תצטרכו להחזיר את הרכב לחברה ומהם תנאי התשלום במידה ויהיה איחור
  • חילוץ וסיוע במקרה הצורך: תוודאו שתוכלו לקבל שירותי הצלה במידה ותיתקעו עם הרכב באמצע הדרך
  • מדיניות דלק ועוד

רכב שמתאים לך

 

הטיפ ה 4 – בדקו את שעות המענה הטלפוני

נמליץ לכם שלא להתעצל טרם השכרת הרכב ולבדוק באופן מעמיק את שעות המענה הטלפוני של מוקד החברה. כאמור, ההמלצה היא לבחור בחברת השכרה שמעניקה שירותים לאורך כל שעות היממה. ששכן, כך תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם עם מי לדבר במידה ותיתקעו עם פנצ'ר או שתעברו חלילה תאונה לא צפויה.

 

השורה התחתונה – זה הזמן להשכיר רכב!

עכשיו אתם יכולים ליצור קשר עם חברה להשכרת רכבים ולבחור את הרכב המתאים לכם ביותר. שכן, בשלב זה יש בידיכם את המידע הדרוש שיאפשר לבדוק את כל הפרטים החשובים, טרם החתימה על החוזה. נאחל בהזדמנות זו שתשמרו על עצמכם ותיסעו בזהירות.

לשכור רכב

אולי יעניין אותך גם