4 טיפים לבוק בת מצווה מושלם

צילומי בת המצווה ילוו אתכם לאורך השנים, ויהפכו להיות מזכרת עבורכם ועבור הנערה לאותה תקופה מרגשת זו.

כדי שתקבלו את האלבום המושלם, הכנו לכם 4 טיפים שכדאי לכם לדעת.

 

למה צריך בוק בת מצווה?

לכולנו יש אלבומים שמאגדים זיכרונות מתקופות חשובות, וחגיגת בת המצווה הוא אחד מהאירועים שבהחלט מגיע להם אלבום מיוחד. מעבר לדרך נפלאה להנציח את הרגע, בוק בת מצווה זו חגיגה בפני עצמה בשביל נערות בנות 12. דרך בה הן יכולות להרגיש בוגרות, ויפות. אז לפניכם 4 טיפים לבוק בת מצווה שיעשו לכם קצת סדר.

 

התארגנות מוקדמת

התארגנות מוקדמת חשובה בכל האלמנטים הקשורים לאלבום בת המצווה: ראשית, סגרו עם הצלם מראש, לפחות חודשיים לפני מועד המסיבה. בכך אתם מבטיחים שהתמונות והאלבום אכן יגיעו בזמן למסיבה, וגם אתם יכולים להיות רגועים שיש לכם תאריך סגור עם הצלם שלכם ליום הצילומים לפני שהיומן שלו מתמלא. בנוסף, מומלץ שתעשו שיעורי בית ותגיעו מוכנים מראש עם חזון לאיך שאתם רוצים שהצילומים הללו יראו, מה אתם אוהבים, ולאיזה סגנון אתם פחות מתחברים.

 

בחירת הצלם/הסטודיו באופן חכם

אתם תגלו שהשוק מוצף בצלמים המציעים חבילות משתלמות ומשתלמות פחות לצילומי בת מצווה. חשוב קודם כל שתתחברו לסגנון הצילום של הצלם או הצלמת, ולאחר מכן בדקו אילו חבילות הם מציעים, האם המחיר מתאים לכם, אם הצלם מגיע לאזור שלכם או שהסטודיו שלו קרוב לאזור מגוריכם, וכמובן – האם אתם מוצאים עליו המלצות.

 

בדקו מה אתם מקבלים

כל צלם יציע לכם תוצרים שונים במחיר שונה, ועליכם לבדוק בעצמכם אם החבילה המוצעת לכם משתלמת לכם או לא. ההבדלים העיקריים בין צלמים, הם בכמות התמונות שתקבלו (ערוכות או שלא ערוכות). אל תתפתו לכמות תמונות גדולה כך סתם, בדקו אם תקבלו את התמונות ערוכות, ובדקו כמה סטים שונים מציע לכם הצלם: מספר נמוך של סטים על כמות גדולה של תמונות אולי נראה הרבה, אבל בסופו של דבר התמונות שיתקבלו יראו דומות מאוד אחת לשנייה.

 

לבוש ואביזרים שיקפיצו את התמונות

בצילומי בוק בת מצווה יש משמעות גדולה ללבוש. אם אנחנו רוצים לקבל תמונות מגוונות, הנותנות תחושה של מראה שונה לגמרי, רצוי להחליף בגדים ואביזרים לפחות שלוש פעמים. תמיד מומלץ לשמור על סט לבוש אחד לבן נייטרלי, אך בסטים האחרים ניתן ורצוי להשקיע ולתת לסגנון האישי של הנערה לבוא לידי ביטוי. עוד דרך נהדרת להקפיץ את התמונות ברמה ולהפוך אותן למעניינות יותר, היא להביא אתכם כל אביזר או תכשיט שאתם יכולים לחשוב עליו.

 

לסיכום

כל נערה שחוגגת בת מצווה רוצה שהאלבום שלה יהיה הכי יפה שהיא ראתה אי פעם, וכמובן שאלבום מושלם תלוי בכמה גורמים: בחירת של הצלם לפי המלצות, תיק העבודות שלו וחבילת הצילום שהוא מציע, סגירת תאריך צילומים מראש ותכנון פריטי הלבוש והאביזרים לאלבום.

 

אלבום תמונות

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »