3 רעיונות מקוריים ליום הולדת 9 מדהים

יום ההולדת התשיעי של ילדה הוא סמל לתקופה מיוחדת ביותר בחייה. מצד אחד היא עדיין, כאמור, ילדה ומן הצד השני היא מתקרבת בצעדי ענק לתקופת הנערות. בהתאם לכך, מסיבת יום ההולדת שלה תסמל בדיוק את זה. מסיבה זו תכיל את הקסם של תקופת הילדות אך הארגון, ההחלטה, והשליטה הם כבר לגמרי בידיים שלה.

מסיבת יום הולדת בגיל 9 משמעה מסיבה בוגרת וחברתית יותר, ובגיל זה הקטנה שלנו כבר לא כל כך קטנה והיא יודעת בדיוק מה היא רוצה. על כן, באפשרותנו לשמוע לדבריה ובהתאם לרצונה לארגן לה מסיבה חווייתית ומקורית. אך אילו רעיונות הם באמת מקוריים ומיוחדים? אם כן, הנה שלושה רעיונות מקוריים לחגיגות יום הולדת לילדה בת 9:

 

סדנאות יצירה

ילדה בגיל 9 מתחילה לרוב כבר להתעניין בתחומים חדשים כמו איפור, טיפוח, ואופנה. על כן, במידה ותרצה חגיגה, או מתנה, הקשורים לנושאים אלו נוכל להזמין סדנאות, לה ולחברותיה, שלא רק עוסקות בתחומים אלו, אלא גם מלמדות אותן כיצד ליצור. ניתן להזמין סדנה ליצירת סבונים, מוצרי טיפוח, שזירת פרחים, עיצוב לוכדי חלומות, ועוד רבים.

בסדנאות מסוג זה הילדות יוכלו לפתח כישורים יצירתיים ואת הדמיון שלהן, וזאת כל עוד הן עוסקות בתחום החדש והמרתק של עיצוב, אופנה, וקוסמטיקה.כמובן שישנן סדנאות בתחומים רבים נוספים, דוגמת סדנה להכנת בצק סוכר, כוסות, מחזיקי מפתחות, ועוד.

 

מסיבות נושא

במידה ואנו מחפשים בעבור כלת השמחה מסיבה שהיא פחות סביב נושא היצירה, בהתאם לרצונה, נוכל לארגן לה מסיבה ברוח נושא בו תבחר. מסיבות נושא יכולות להיות בתחומים רבים, דוגמת, פולמון, הוואי, פיג'מות, נסיכות, ועוד. במסגרת מסיבות נושא אלו יופקו הזמנות ייחודיות לכל המשתתפות, ובמסיבה עצמה יהיו עמדות הפעלה קלאסיות כמו איפור ולק, אך גם פעילויות מיוחדות, דוגמת טקסי הכרתה מעצימים, משחקים מגבשים, וכדומה.

במסגרת מסיבות נושא הילדה תוכל להתגבש עם חברותיה, אך גם להרגיש במרכז תשומת הלב, אפילו אם ליום אחד. הדבר הקסום במסיבות נושא הוא שניתן להיות מקוריים מאד עם כל נושא שנבחר, ושילדת יום ההולדת יכולה להשפיע ולנהל באופן מרבי כיצד המסיבה תתנהל.

 

יום כיף

כפי שציינו, בגיל 9 הילדה כבר בעלת ביטחון עצמי רב יותר והינה עצמאית יותר. אם כן, יום כיף הוא הרעיון המושלם לחגיגה בה היא זאת שמנהלת את העניינים. כלת השמחה תוכל לבחור את היעד, דוגמת לונה פארק או גן חיות, כמו גם את כמות החברות והחברים שהיא רוצה שייקחו חלק ביום המיוחד שלה. לכבוד יום זה, נוכל לארגן בעבורם פעילות אותה יוכלו לנהל לבד דוגמת ערכות יצירה בהכנה עצמית, אשר בסופם כל מוזמן יוכל לקחת מתנה שייצר הביתה כמזכרת. המטרה ביום זה הוא לתת לילדת יום ההולדת להרגיש אחראית, עצמאית, ובמרכז תשומת הלב.

 

לסיכום

יום ההולדת התשיעי הוא יום מיוחד בחייה של ילדה צעירה בו היא מתחילה לגלות את ייחודה ועצמאותה. לכן, חשוב לנו בתור הורים שמסיבת יום ההולדת שלה תשקף את התקופה הזו. נוכל לארגן למענה סדנאות או מסיבות בהתאם לנושא שאותו היא בחרה ואשר במהלכן היא תוכל להיות היד המובילה ומהגבשת.

יום הולדת תשיעי לילדה

אולי יעניין אותך גם