3 רעיונות למסיבת רווקות

התקופה הקצרה, השבועות והימים שלפני החתונה, היא אולי התקופה המרגשת יותר מכל. שני הצדדים, גם החתן וגם הכלה, מנסים לחטוף מכל הבא ליד ולקחת חלק במסיבות ואירועים שונים בעודם מתויגים כרווקים. ואולם האירוע המעניין ביותר מהבחינה הזאת הוא מסיבת הרווקים שמארגנים החברים של החתן, ומנגד מסיבת הרווקות שמאורגנת לכלה העתידית על ידי החברות הטובות ביותר שלה. בשורות להלן נעסוק במסיבת הרווקות דווקא, ובאופן ההתנהלות שלה. האם יש משמעות למסיבת הרווקות מעבר לסתם התהוללות? אילו 3 רעיונות איכותיים ניתן ליישם במסיבת הרווקות? האם יש הבדל בין מסיבת רווקים למסיבת רווקות? להלך התשובות.

בנות במסיבה

האם יש משמעות למסיבת הרווקות

כאמור, מסיבת הרווקות היא בעצם ההשתקפות הנשית של מסיבת הרווקים. ואולם השאלה המלווה כל מסיבת רווקות באשר היא, נוגעת למשמעות הנסתרת אם ישנה כזאת, למסיבת הרווקות. באשר למסיבת הרווקים, כבר ברור לכל מי שעיניו בראשו שלמסיבה הזאת אין ממש משמעות, מעבר לרשות לכאורה שמקבלים החתן וכל החברים הטובים המקיפים אותו, להשתולל לשתות ולרקוד אל תוך הלילה. האמיצים שברווקים גם מזמינים הופעת סטריפטיז, אבל בזה בערך נגמרת מנת האומץ הגברית. גם החתן האמיץ ביותר, כל מה שהוא רוצה זה לעבור את המסיבה בשלום ובלי אירועים מיוחדים. אבל מה עם מסיבת הרווקות? כאן, לעומת מה שתואר מקודם, מושקעת לעיתים קרובות מחשבה, הן במסיבה עצמה והן באטרקציות האפשריות שהחברות יארגנו למי שעומדת להפוך בווך יממה לאישה נשואה. גם למסיבה הזאת אין משמעות מיסטית, אבל היא בהחלט אטרקטיבית יותר.

רעיונות איכותיים למסיבת רווקות

אחד הרעיונות המבריקים למסיבת רווקות הוא גאוני בפשטותו. הרעיון הפשוט והגאוני הוא מסיבת מתנות. נשים ידועות בכישרון היצירתי שלהן וביכולת שלהן לייצר יש מאין. חלק ניכר מהנשים אוהב ועוסק בתחביבים כגון סריגה תפירה, בישול ואפייה. אז אם כך הדבר, למה לא להפוך אותו לאטרקציה למסיבה? כל אחת מהבנות מביאה למסיבה משהו שהיא בעצמה הכינה, כמתנה לחברה שעוברת לעולם הנשים הנשואות. תבשיל מעולה, סוודר איכותי וסתם עבודת מקרמה מדהימה, יעשו את כל ההבדל.

אטרקציה נוספת למסיבה היא המקבילה הנשית לחשפנית – חשפן ממין זכר. אמנם מרבית הנשים צריכות להיות במצב רוח ממש מיוחד בשביל אטרקציה כסאת, אבל כשמדובר במסיבת רווקות, התעוזה היא כל ההבדל.

אבל הרעיון היותר איכותי והיותר שווה מבחינה הזאת, הוא הזמנת אמן חושים להופעה בפני קבוצת הבנות שבחרה לחגוג את ערב החתונה של החברה הטובה שלהן. אמן חושים איכותי מפיק את המיטב מעצמו דווקא בקרב נשים, שיש להן פתיחות רבה יותר לקסמי טלפתיה ואינטואיציה, ולכל מה שהמושג אמן חושים מכוון אליו. זיגי, מופע אמן חושים מרהיב, איכותי ומנוסה, יעניק לכן ערב שלא תשכחו ושתנצרו בלבבכן לאורך שנים.

כמובן, שאת כל הרעיונות שנסקרו כאן. מלווה מוזיקה טובה, אווירה חיובית וגם הרבה מאד שתייה חריפה. זאת, כדי שאפשר יהיה לחגוג כפי שרק נשים יודעות.

5 רעיונות לפנק את העובדים.

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »