3  קופסאות פלסטיק כדי שהיו לי בבית

לא משנה מה הסטטוס המשפחתי שלכם, מה שגרת היום – יום שלכם או היכן אתם גרים. קופסאות פלסטיק הינן מוצר אשר כל בית זקוק לו. החל מדאגה לאוכל שניתן לחמם כאשר נמצאים יום שלם מחוץ לבית, דרך כלי אחסון לשאריות אוכל במקרר, ועד לאחסון של מוצרים שונים כמו תה או קפה, או אף של מוצרים שאינם קשורים למטבח כמו כלי כתיבה, כלי תפירה, וכן הלאה.

בקיצור – קופסאות פלסטיק הן בהחלט מצרך נחוץ, כך שלקנות אותם במחירים משתלמים נוחים זו לחלוטין מציאה אחת גדולה. אז אספנו עבורכם 3 סוגים של קופסאות פלסטיק שכל אחד צריך בבית.

 

קופסאות אחסון עגולות

קופסאות אחסון פלסטיק הן דבר נהדר. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בסט של 10 קופסאות פלסטיק עגולות שקופות שאותן תוכלו למצוא במגוון צבעים באטרקציה – מהיבואן לצרכן.

תמורת 9.90 שקלים חדשים בלבד, תוכלו לאחסן את הסלטים שהכנתם או שתכינו לשבת, את העוגיות שאפיתם, ואפילו להשתמש בקופסא על מנת לאחסן תבלינים, סוכר, מלח, קפה, ובקיצור – כל מה שרק תרצו. הקופסאות עמוקות מספיק כך שהן יכילו כמות מספקת מכל דבר שרק תרצו, והן אף יציבות וחזקות.

קופסאות אחסון פלסטיק

יום ארוך מחוץ לבית? אל דאגה, אטרקציה מהיבואן לצרכן דואגת לכם

באטרקציה מהיבואן לצרכן תוכלו למצוא סט של 3 קופסאות אחסון מרובעות המגיעות עם סגירה, נוחות ואטומות, בעלות של 49.90 שקלים חדשים בלבד. כך, תוכלו להנות מאחסון איכותי ונוח של האוכל שלכם כאשר אתם יוצאים ליום טיול ארוך, או לחלופין ליום שגרתי ועמוס במשרד.

כמובן שתוכלו גם לשלוח את ילדכם לבית הספר עם סט הקופסאות הנוח הזה, כך שהוא יכיל ארוחת בוקר, ארוחת צהרים וגם נשנושים למיניהם. אם תרצו, תוכלו לרכוש גם את הסט הנוסף שאטרקציה – מהיבואן לצרכן מציעה, 3 קופסאות יהלום – מלבן, בגודל של 12 על 9.

קופסאות אחסון פלסטיק

 

לאחסון של כמות גדולה במיוחד

קופסאות פלסטיק איכותיות הן מוצר נפלא לאחסון, במיוחד כאשר מדובר בכמות גדולה של אוכל או של כל מוצר אחר שרוצים לשמור ממנו. באטרקציה מהיבואן לצרכן תוכלו למצוא סט 3 קופסאות פלסטיק עם מכסה, בגודל של חצי ליטר לקופסא, וגם סט 3 קופסאות מרובעות, כאשר כל קופסא יכולה להכיל עד 1000 מ"ל. כל אחד מהסטים הללו יעלה לכם פחות מ- 20 ₪ בלבד, כך שתוכלו להנות מחוויית קניה נוחה ומשתלמת.

 

לסיכום,

לסיכומו של עניין, בית טוב ומאורגן מתחיל מהפרטים הקטנים, וקופסאות הפלסטיק הן לחלוטין אחד מהפרטים הללו. באטרקציה מהיבואן לצרכן תוכלו להנות ממגוון קופסאות פלסטיק בשלל צבעים, בגדלים רבים ובמחירים נוחים לכל צרכן. מלבד זאת, תוכלו לרכוש גם כלי כתיבה, ווילונות, שטיחים, כיסויים לספות, ועוד.

קופסאות אחסון פלסטיק

אולי יעניין אותך גם