3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר מצווה לאחיין שלנו. המורכבות שבאה לידי ביטוי בארגונים המקדימים גרמה לנו להבין כי עלינו להוציא סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתאפשר לכל אחד להפיק אירוע בקלות. במדריך זה, העשירי במספר, נציג בפניכם את 3 הפריטים המקוריים ביותר שאתם צריכים לבחור לאירוע הבא שלכם. הישארו אנו ותגלו מה הם.

 

רגע, למה משמשים הפריטים המקוריים האלה בכלל?

אם הגעתם אל המדריך הנוכחי בידיעה שעליכם להשיג פריטים מקוריים לאירוע הבא שלכם, כדאי שתדעו במה מדובר בכלל. נציין כי אלו פריטים שיכולים לשמש לכל מיני צרכים. למשל, לצרכי צילום בעמדות מיוחדות, למטרות ריקודים ולעיתים למזכרת שבאי האירוע יכולים לקחת עמם הביתה. עכשיו כשאתם יודעים במה מדובר, אפשר להציג בפניכם את 3 הפריטים המקוריים ביותר שנבחרו על ידינו בקפידה.

אינסטהבלוק

הפריט המקורי ה – 1 לאירוע הבא שלכם: אינסטהבלוק

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בפריטים מקוריים לאירוע שלכם ולא להציג את המתנה הכי טובה שתוכלו להעניק לאורחים שלכם. נהיה כנים ונאמר שלקחנו השראה מאירוע שהוזמנו אליו לא מזמן. מדובר בחתונה מצומצמת של זוג שאנחנו אוהבים. בני הזוג הניחו על גבי שולחן כמה קוביות של אינסטהבלוק. על כל אחת מהן הייתה תמונה של האורחים. כך שכל אורח יצא מהמקום עם אינסטהבלוק כמזכרת.

 

הפריט המקורי ה – 2 לאירוע הבא שלכם: אקססוריז לתמונות

הפריט המקורי השני שאתם צריכים להחזיק באירוע שלכם הוא בעצם מכלול של פריטים. מדובר באקססוריז שישמשו את האורחים שלכם לצילומים. נהוג כיום לפרוס בד ירוק שיאפשר לצלם להוציא תמונות של האורחים שלכם (וגם שלכם) עם רקעים מיוחדים. יש לנו עוד רשימה ארוכה של אקססוריז שנוגעים לתחום זה, אך בחרנו להמליץ לכם על הפריטים הבאים בלבד:

  • קונפטי
  • משקפיים מיוחדים
  • כובעים ועוד

אינסטהבלוק

הפריט המקורי ה – 3 לאירוע הבא שלכם: צמיד זוהר בחושך

אם אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם בגדול, כדאי שתקנו לכל אחד צמיד זוהר בחושך. ניתן להעניק את הצמיד בכניסה מבלי להסביר מה המטרה שלו. ההמלצה שלנו היא לכבות את האור באופן מפתיע ברחבת הריקודים ולאפשר לנוכחים במקום לגלות כי הם רואים מסביב רק את הצמידים הללו.

אם תרצו להפוך את הפריט למקורי עוד יותר, דעו כי ניתן להעניק לרווקים צמיד בצבע מסוים ולאפשר להם למצוא אחד את השני. שימו לב, אם תבחרו באפשרות זו, תצטרכו ליידע את האורחים תחילה במטרה שלו (מציאת זיווג הגון).

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר ב – 3 הפריטים המקוריים ביותר שכדאי שיהיו באירוע הבא שלכם. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע, כך שעליכם רק לבחור בפריטים המתאימים עבורכם ביותר.

אינסטהבלוק

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »