3 מצבים בהם תזדקקו למנעולן מקצועי ואמין

יש רשימה ארוכה של תקלות שמתרחשות לעיתים קרובות בדלתות הבית, המשרד והרכב. במקרים מסוימים מדובר במצבים שלא מצריכים פנייה לבעל מקצוע. שכן, ניתן לטפל בהן בקלות באופן עצמאי. לעומת זאת, יש 3 מצבים מסוימים שמחייבים פנייה למנעולן אמין ומקצועי. בשורות הבאות נרחיב אודות מצבים אלה, כדי שתוכלו להכיר בהם ולפנות לקבלת סיוע מקצועי שישמור עליכם מוגנים.

 

מצב מספר 1 – מפתח נשבר בתוך המנעול

ניסיתם להכניס את המפתח למנעול הדלת בחוזקה וגיליתם שבמהלך ניסיון ההזזה שלו הוא נתקע במקום ונשבר? אתם לא לבד. מדובר בתרחיש שידוע למנעולנים מוסמכים. במצב שכזה, תצטרכו ליצור קשר עם מנעולן שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • עובד סביב השעון (7\24)
  • אמין
  • בעל ניסיון בתחום

נציין שבחירה שתואמת לקריטריונים אלה תאפשר לכם לטפל בתקלה על הצד הטוב ביותר, תוך זמן קצר ובידיעה שתקבלו מפתח חדש שיימסר לידיכם בלבד (כלומר, המפתח לא יועבר לגורמים חיצוניים, כפי שעשוי לקרות במידה ותפנו למנעולן שיתגלה בדיעבד כלא אמין).

מצב מספר 1 - מפתח נשבר בתוך המנעול

מצב מספר 2 – אם ננעלתם מחוץ לבית ללא מפתח זמין

תרחיש האימים שקורה לא פעם למי שיוצאים לרגע מפתח הבית ושומעים את הדלת נטרקת וננעלת מאחוריהם עלול להוביל ללחץ רב. במצב שכזה, נמליץ לכם תחילה לנשום עמוק ולגלוש לאתר  KEY4ME. שם תוכלו למצוא מספרי טלפון של מנעולנים מקצועיים ואמינים שעובדים ברחבי הארץ. כך שבעצם, יתאפשר לכם לקבל שירות טוב לאחר כמה דקות מרגע נעילת הדלת.

 

מצב מספר 3 – אם המפתח לרכב אבד

התרחיש המתסכל שקורה לרבים מאתנו בשעות הבוקר המוקדמות, רגע לפני שאנו עולים על הכביש, בדרך למקום העבודה. מדובר כמובן בחיפוש ממושך אחר צרור המפתחות לרכב שנעלם כאילו בלעה אותו האדמה.

שימו לב – אם לקחתם חלק בתרחיש שכזה ובסופו של דבר מצאתם את האבידה, תצטרכו להזמין מנעולן מקצועי ואמין שיגיע לביתכם בזמנכם הפנוי, כדי שזה יבצע שכפול מפתח לרכב הפרטי. כך תוכלו להפחית את הלחץ במידה והמפתח לא יימצא להבא. שכן, תמיד יהיה שכפול שלו במקום בטוח וזמין.

מצב מספר 3 – אם המפתח לרכב אבד

למה חשוב לבחור במנעולן מקצועי ואמין?

יש חשיבות גבוהה מאוד בבחירת מנעולן שנחשב למקצועי ואמין. שכן, זה צפוי לסייע לכם בתיקונים קטנים שנוגעים לביטחון האישי שלכם. כלומר, יש בידיו את המפתחות לביתכם, המשרד או הרכב הפרטי. עליכם להיות בטוחים שמדובר בבעל מקצוע מומלץ, כדי שיתאפשר לכם לישון טוב בלילה בידיעה שזה יבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ולא יעביר חלילה מידע רגיש שעשוי לסכן אתכם.

 

השורה התחתונה

יש 3 מצבים שמצריכים פנייה בהולה למנעולן שיבצע את עבודתו באופן מקצועי וישמור על דרי הבית מפני פריצות. כעת אתם מכירים במצבים אלה, כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם מנעולן שכזה בעת הצורך ולשמור על עצמכם.

3 מצבים בהם תזדקקו למנעולן מקצועי ואמין

אולי יעניין אותך גם