3 דברים שכדאי לבדוק לפני שרוכשים תכשיטי כסף

תכשיטי כסף הם תכשיטים שנמצאים בדרישה נרחבת, משום שמדובר באחד מחומרי הגלם היוקרתיים והאסתטיים ביותר בעולם. מזה שנים רבות מהווה הכסף חומר גלם שמשמש לתכשיטים לגברים ולנשים גם יחד, ותכשיטי כסף איכותיים יכולים להיות יוקרתיים למדי – אך לרוב במחיר נמוך יותר ובר השגה יותר מתכשיטי הזהב. עם זאת, לא כל שרשרת בצבע כסוף היא שרשרת כסף לגבר 925 – וחשוב להבין מהו כסף 925 ומה צריך לבדוק לפני שקונים תכשיט כזה

 

תכשיטי כסף – תכשיטים יוקרתיים ואיכותיים

כשאנחנו מדברים על תכשיטי כסף, הדבר הראשון שחשוב להבין הוא שלרוב לא יהיה מדובר בכסף "טהור" אלא במה שמכונה כסף 925 או כסף סטרלינג. למעשה, כסף בצורתו הכימית הטהורה הוא חומר מאוד רך, שלא מתאים ליצירה של תכשיטים אסתטיים ועמידים.

לכן, תכשיטי הכסף האיכותיים ביותר עשויים ממתכת בריכוז של 92.5% כסף (לכן השם 925), ו-7.5% של מתכות אחרות המייצבות את הסגסוגת. כך, כשמפרסמים שרשרת לגבר מכסף טהור, במרבית המקרים זו תהיה שרשרת כסף לגבר 925. כסף 925 נחשב לחומר גלם יוקרתי מאוד – רק קצת פחות מהזהב – שמכינים ממנו תכשיטים ברמה הגבוהה ביותר.

שרשרת כסף לגבר 925

3 דברים שכדאי לבדוק לפני שקונים תכשיט

האם מדובר בכסף 925 אמיתי?

הבדיקה הראשונה שכדאי לבצע לפני קניית תכשיט כסף היא האם מדובר בכסף 925 אמיתי. בישראל נהוג לסמן תכשיטי כסף 925 בסימון של רימון עשוי כסף ו/או בספרות 925 – וכך ניתן לדעת שמדובר בתקן איכותי. בכל מקרה, פנייה לחברה איכותית ומקצועית של תכשיטי כסף, כמו חברת 925 פנדה – היא דרך טובה לוודא את זה.

 

האם המחיר תואם לתמורה?

תכשיטי כסף 925 הם לא בהכרח תכשיטים זולים, אך בהחלט אמורים לראות ירידה יחסית במחיר שלהם לעומת תכשיטי זהב טהור. חשוב לוודא שהמחיר שאתם משלמים תואם לתמורה שאתם מקבלים – עם עיצוב איכותי וחומרי גלם איכותיים שתואמים להשקעה לא מבוטלת בתכשיט כמו שרשרת כסף לגבר 925.

תכשיטי כסף

האם מדובר בעיצוב ייחודי או גנרי?

אם מדובר בעיצוב ייחודי שעוצב על ידי אנשי מקצוע בחברה שעוסקת בתכשיטים כמו 925 panda – הגיוני שהמחיר יהיה קצת יותר גבוה. לעומת זאת, עיצוב גנרי מהמדף צריך להיות קצת יותר זול. אין בזה שום דבר רע – אבל בהחלט כדאי לבדוק את ייחודיות העיצוב לפני שמשקיעים בתכשיט חדש.

 

מחפשים תכשיטים איכותיים ויוקרתיים? כדאי לכם לבדוק את panda

אם אתם רוצים לקנות תכשיט כסף חדש – בין אם מדובר בעגילים או צמיד יוקרתי לאישה ובין אם שרשרת כסף לגבר, כדאי לבחון את כל האפשרויות בשוק ולבחור באפשרות משתלמת מבחינת איכות התכשיט והמחיר גם יחד. חברת 925 panda היא חברה שמתמחה בייצור ומכירת תכשיטי כסף 925, באיכות גבוהה ועיצוב ייחודי ובמחירים שווים לכל נפש.

תכשיטי כסף

אולי יעניין אותך גם

יהלומי מעבדה
תכשיטים

איך מייצרים יהלומי מעבדה?

המושג יהלומי מעבדה נכנס לחיינו ולא עומד לעזוב בעתיד הקרוב. יהלומי מעבדה הם לא זרקונים או אבני חן דמויות יהלום, אלא תוצר של התפתחות מואצת

קרא עוד »
תליון
תכשיטים

3 טרנדים חמים בעיצוב שרשראות

העיצובים של השרשראות עוברים גלגולים שונים, כך שבכל תקופה רבים מהם משתנים. יצאנו לבדוק באופן מעמיק מהם הטרנדים החמים בעיצוב של שרשראות שצפויים להישאר אתנו

קרא עוד »