3 דברים שחובה לבדוק כאשר גיליתם על נזילה בבית

אנו קוראים לאחרונה פוסטים רבים שנכתבים ברחבי הפייסבוק מצד מי שגילו שיש להם נזילה בבית. מי שבקיא בתחום הנזילות יכול להעיד כי הפוסטים הללו מראים חוסר ידע משמעותי בנושא. עובדה זו גרמה לנו לעצור את כתיבת המדריכים שלנו בנושאים אחרים, כדי שנוכל להעלות את המודעות בנושא ולהציג את הדברים שחובה לבדוק במידה וגיליתם נזילה. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים החשובים.

 

הדבר ה – 1 שאתם צריכים לבדוק אם גיליתם שיש נזילה: המלצה על אינסטלטור מומלץ

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שיעלה את המודעות בכל הנוגע לגילוי של נזילות מבלי לציין את העובדה החיונית שצוינה לעיל – אתם צריכים לבדוק פרטים אודות אינסטלטור מומלץ. הכוונה למי שעומד בקריטריונים הבאים:

  1. בעל ניסיון רב בתחום הנזילות
  2. מחזיק בכלים שמתאימים לטיפול בנזילות
  3. יש בידיו את הציוד המתאים להחלפה של צנרת בעת הצורך

את ההמלצות על אינסטלטור שכזה תוכלו לקרוא ברחבי הרשת. אם אתם מעדיפים לקבל מידע פנים מול פנים, תדעו שתמיד אפשר לפנות אל שכנים, מכרים או קרובי משפחה שהסתייעו לאחרונה באינסטלטור ולבקש המלצות.

נזילה בבית

החשיבות שבפניה אל אינסטלטור מומלץ

יש חשיבות גבוהה מאוד בפנייה אל אינסטלטור מומלץ שעונה על כל הקריטריונים שלעיל מכמה סיבות. אנו סבורים כי הסיבה החשובה ביותר נוגעת לכלים שבו הוא משתמש. אינסטלטור מקצועי עושה שימוש בכלים מתקדמים כמו מצלמה תרמית וגז. היכנסו לאתר החברה שמספקת את הכלים הללו ותבינו שמדובר בכלים שעושים את כל העבודה.

 

הדבר ה – 2 שאתם צריכים לבדוק אם גיליתם שיש נזילה: ששום דבר לא ניזוק בבית

חשוב מאוד שתבדקו שהבית במצב תקין ושהנזילה לא פוגעת בריהוט הקיים. שמענו על לא מעט אנשים שלא עשו זאת וגילו לאחר זמן מה שנזילה הרסה את ריהוט העץ העתיק שלהם ואת מכשירי החשמל הביתיים.

נזילה בבית

הדבר ה – 3 שאתם צריכים לבדוק אם גיליתם שיש נזילה: שיש אפשרות לסגור את ברז המים הראשי

אם ביצעתם בחוכמה את הדבר ה – 2 שצוין לעיל וגיליתם שעליכם להפסיק את זרימת המים בהקדם, כדאי שתדעו כי עליכם לעשות זאת במהירות. צאו אל שעון המים המרכז ותסגרו את ברז המים הראשי של הדירה שלכם. כך תוכלו לעצור את הזרימה ולהמתין לבואו של אינסטלטור שיבצע את התיקון הדרוש במקום.

 

השורה התחתונה

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בעוד כמה רגעים. כעת, אנו יכולים ללכת לישון בשקט. שכן, אנו יודעים שיש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה על 3 הדברים שצריך לבדוק אם מגלים שיש נזילה בבית. נאחל לכם בשלב זה שתבצעו את כל הדברים הללו בהקדם האפשרי ותמנעו נזקים חמורים. אתם מוזמנים כמובן להעביר את המידע הלאה, למי שזקוק לו, כדי לאפשר לאחרים להכיר בהליכים שיש לבצע לאחר גילוי נזילה.

נזילה בבית

אולי יעניין אותך גם