תמונות מצוירות או ריאליסטיות?

בוודאי כאתם חושבים על תמונות מצוירות עולה לכם לראש תמונה של מיקי מאוס מוולט דיסני, או את היפה והחיה, שלגיה או כל דמות אחרת אהובה עליכם.

אז כל אלה אכן תמונות מצוירות, אבל זה לא אומר שכל התמונות מצוירות הן רק של ילדים, או חובבי דיסני למיניהם.

אך באופן כיום מדובר בטרנד שיקי של תמונות מצוירות ומאוירות וחלק מהתמונות אפילו נראות מאוד אמיתיות. אומנם טרנד זה תפס תאומה בשנים האחרונות, אך זה לאומר שתמונות ראליסטיות כבר לא טרנדיות.

 

בואו נדבר על שני הסוגים

תמונות מצוירות – מי מכם לא שמע על ציור של המונה ליזה? או על נערה עם עגיל פנינה? מאחר שלא כולנו יש נגישות לציורים של וינסט ואן דוך או ליאונורדו דה ווינצ׳י נאלץ להספק בציורים קצת פחות מפורסמים. למעשה מדובר בטרנד חדש של תמונות מצוירות. התמונות יכולות להיות איורים של אנשים, בעלי חיים, דמויות וכו׳. כיום סגנון איורי מרומז הוא בהחלט טרנד נפוץ.

אנשים בדרך כלל אוהבים לתלות תמונות מצוירות בסלון שלהם וזה מוסיף להם גוון וצבע אחר בבית וישר משדרות חמימות. תמונות מאוד פופולריות כיום אלה תמונות מצוירות המשרדות קלאסיות אך הן ממסוגרות בזכוכית ובזכות זה משדרות יוקרה לכל חלל הבית. אנחנו תוכלו למצוא תמונות לסלון מבית אתר זכוכית שיהפכו את הסלון שלכם ליוקרתי ברגע.

תמונות ריאליסטיותתמונות ראליסטיות של נוף או של חיות, או של ים יכול להכניס הרבה אותנטיות בעיצוב הבית. יש תמונות של מקומות מיוחדים וקסומים כמו תמונה של הרי ירושלים, או תמונה של סמטאות העיר יכולה להכניס לבית את האווירה שייחודיות רק לירושלים, גם אם אינכם גרים שם. תמונות ראליסטיות יכולות להיות כל דבר למעשה, כגון חיות, דמות מפורסמת ואפילו סיטואציות. אנשים אוהבים תמונות כי הם מספקים להם אווירה שהם רוצים ליצור בביתם, כגון משתמשים בתמונה של טבע כדי לייצר סביבה רגועה ופסטורלית.

או משתמשים בתמונה של ים בכדי ליצור אווירה רגועה בבית וכמובן להדגיש את אהבתם לים.

 

איך למעשה בוחרים בין שני הסוגים?

אז פה נכנס עניין הקשור כבר לטעם אישי של כל אחד וכאמור ״על טעם וריח אין לנו מה להתווכח״.

כל אחד יסגנן את ביתו לפי הדברים האהובים עליו, שיתנו לביתו אווירה שהוא רוצה ליצור, או תחביב כלשהו שהוא רוצה להדגיש. כמו למשל אנשים האהובים מוזיקה ויש להם אומן מועדף, ירצו לתלות תמונה ריאליסטית של האומן מתוך כבוד והערצה. או אדם שאוהב אומנות, כנראה יעדיף תמונה מצוירת או מאוירת שתיתן דגש על הצד האומנותי שבו.

 

לסיכום

אם אתם מתלבטים האם לבחור תמונה שהיא ריאליסטיות או תמונה שהיא מצוירת, חישבו על איך אתם רוצים שיראה הבית שלכם, איזה אווירה תרצו ליצור בו ואיזה סגנון יוכל להתאים ביותר.

 

חלל מעוצב

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »