תיקון טלפוני חברת סמסונג

אם יש ברשותכם טלפון נייד מבית חברת סמסונג בטח גם אתם גיליתם דבר אחד – החלקים של מכשיר הטלפון הזה הם מזעריים במיוחד באזור המסך.

המשמעות היא שבכל מקרה של תקלה בטלפון אתם נדרשים לפנות למעבדה מקצועית – מעבדה שמעסיקה טכנאים מנוסים שעושים שימוש בכלי עבודה מתאימים וייעודיים.

כל תיקון אחר יכול במקרה הטוב לא לפתור את הבעיה, אבל במקרה הרע להזיק ולהרוס חלקים אחרים בטלפון שלכם עד כדי השבתתו הסופית.

גלקסי לבן

עיתוי התיקון ודגשים בתיקון

כל פנייה למעבדה צריכה להיעשות מוקדם ככל האפשר למועד גילוי התקלה. פנייה מהירה יכולה למנוע את החמרת הבעיה – מה שמצד אחד יכול לגרום לבעיות נוספות בטלפון (למשל סוללה לא תקינה יכולה לדלוף ולפגוע בפעולת הטלפון) ומצד שני לגרום לכם לשלם יותר.

אחד האלמנטים שיש להקפיד עליהם בתיקון הטלפון הוא החלפת החלקים התקולים בחלקים מקוריים בלבד. שימוש בחלפים לא מקוריים יכולים לפגוע בטלפון שלכם, למשל:

  • חלפים לא מקוריים במסך יכולים ליצור הבדלים בתצוגה
  • סוללה לא מקורית יכולה לגרום לבאגים ולתקלות נוספות.

לפניכם האינדיקטורים לבעיות נפוצות במכשירי הטלפון של סמסונג שנמסרו לנו ממעבדת התיקונים Mobilab.

בעיות במסך

יש לפנות למעבדה בכל בעיה במסך המגע לרבות הפסקת פעילות בחלקו העליון או התחתון, שבר או סדק בזכוכית, מסך שלא מגיב וכל בעיה בתצוגה כמו כתמים שמופיעים על המסך, מסך שחור או לבן, תצוגה מהבהבת וכו'.

בעיות במצלמה

המצלמה נחשבת לאחת מנקודות החוזק של הטלפונים הניידים מבית סמסונג, כך שכל תקלה בה מצריכה תיקון מידי למשל: מצלמה שלא נפתחת, מצלמה שלא עובדת, מצלמה ששולחת הודעת שגיאה ועוד.

בעיות בסוללה

סוללה שנגמרת מהר מהצפוי יכולה להיות אינדיקציה לתקלה במצלמה של הטלפון, כך שכדאי להחליף אותה לפני שזה מאוחר מדי (למשל כאשר מגלים שאי אפשר להשתמש במצלמה).

בעיות ברמקול

הרמקול הוא אחד מהאלמנטים שסובלים יותר מכל מבלאי בטלפונים הניידים של סמסונג – מה שבא לידי ביטוי בתקלות נפוצות כמו רמקול שמשמיע קולות צורמים, לא עובד או עובד לסירוגין, מזייף או נהיה חלש.

בעיות בשקע האוזניות

רוב הבעיות בשקע האוזניות נובעות מתקלה ברכיב פנימי כלשהו, כך שנדרש לטפל בה במהירות לפני שהיא תשפיע על רכיבים אחרים בטלפון.

לכן אם אתם שומעים רק באוזן אחת, לא שומעים כלל בשתי האוזניות או מקבלים אינדיקציה שהאוזניות מחוברות למכשיר למרות שהן לא – פנו למעבדת תיקונים.

בעיות שקע הטעינה

תקלות בשקע הטעינה של הטלפון יכולות להיות מתסכלות כי הן מונעות מכם להיות זמינים. לכן, אם אתם לא מצליחים להטעין את הטלפון הנייד ואם המכשיר לא נדלק כדאי שתפנו למעבדה.

רק שם יידעו לאתר אם המקור לבעיה הוא שקע הטעינה עצמו, רכיב כלשהו בטלפון או כבל ההטענה.

לפרטים נוספים: https://gs-system.co.il

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

6 התפקידים המרכזיים של HR

HR זה ממש לא מסתכם בלהביא דונאטס ממקום שווה להאפי האוור, וזה בטוח לא שם טרנדי ל׳׳מזכירה׳׳. עולם משאבי האנוש הוא עוגת שכבות מופלאה של

קרא עוד »
ביקורת מבנים לליקויים הנדסיים
בעלי מקצוע

זיהוי ליקויים הנדסיים: החשיבות של בדיקות מבנים לוידוא תקינותם

ליקויים הנדסיים בבניינים עלולים להוביל לסיכוני בטיחות משמעותיים, להפסדים כספיים ולחבויות משפטיות. חיוני לבצע בדיקות בנייה יסודיות כדי לזהות ליקויים פוטנציאליים ולוודא תקינות מבנית. מאמר

קרא עוד »
מזגן מרכזי
בעלי מקצוע

כך תוודאו שהמזגן המרכזי נקי

מזגן מרכזי הוא מזגן שמקרר מספר חללים בעזרת יחידת קירור אחת ומערכת צינורות, שמעבירה את האוויר אל כל החדרים אותם הוא ממזג. בניגוד למזגנים רגילים,

קרא עוד »
מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי
בעלי מקצוע

מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי?

למידה של מירוץ נכון במכונית קארט יזניק את כישוריכן כנהגים לרמות אסטרונומיות, אפילו בעת נסיעה בכבישים רגילים. כל זאת בזכות הכלים הרבים שקשורים לנהיגה שאותם

קרא עוד »