תיקון טלפוני חברת סמסונג

אם יש ברשותכם טלפון נייד מבית חברת סמסונג בטח גם אתם גיליתם דבר אחד – החלקים של מכשיר הטלפון הזה הם מזעריים במיוחד באזור המסך.

המשמעות היא שבכל מקרה של תקלה בטלפון אתם נדרשים לפנות למעבדה מקצועית – מעבדה שמעסיקה טכנאים מנוסים שעושים שימוש בכלי עבודה מתאימים וייעודיים.

כל תיקון אחר יכול במקרה הטוב לא לפתור את הבעיה, אבל במקרה הרע להזיק ולהרוס חלקים אחרים בטלפון שלכם עד כדי השבתתו הסופית.

גלקסי לבן

עיתוי התיקון ודגשים בתיקון

כל פנייה למעבדה צריכה להיעשות מוקדם ככל האפשר למועד גילוי התקלה. פנייה מהירה יכולה למנוע את החמרת הבעיה – מה שמצד אחד יכול לגרום לבעיות נוספות בטלפון (למשל סוללה לא תקינה יכולה לדלוף ולפגוע בפעולת הטלפון) ומצד שני לגרום לכם לשלם יותר.

אחד האלמנטים שיש להקפיד עליהם בתיקון הטלפון הוא החלפת החלקים התקולים בחלקים מקוריים בלבד. שימוש בחלפים לא מקוריים יכולים לפגוע בטלפון שלכם, למשל:

  • חלפים לא מקוריים במסך יכולים ליצור הבדלים בתצוגה
  • סוללה לא מקורית יכולה לגרום לבאגים ולתקלות נוספות.

לפניכם האינדיקטורים לבעיות נפוצות במכשירי הטלפון של סמסונג שנמסרו לנו ממעבדת התיקונים Mobilab.

בעיות במסך

יש לפנות למעבדה בכל בעיה במסך המגע לרבות הפסקת פעילות בחלקו העליון או התחתון, שבר או סדק בזכוכית, מסך שלא מגיב וכל בעיה בתצוגה כמו כתמים שמופיעים על המסך, מסך שחור או לבן, תצוגה מהבהבת וכו'.

בעיות במצלמה

המצלמה נחשבת לאחת מנקודות החוזק של הטלפונים הניידים מבית סמסונג, כך שכל תקלה בה מצריכה תיקון מידי למשל: מצלמה שלא נפתחת, מצלמה שלא עובדת, מצלמה ששולחת הודעת שגיאה ועוד.

בעיות בסוללה

סוללה שנגמרת מהר מהצפוי יכולה להיות אינדיקציה לתקלה במצלמה של הטלפון, כך שכדאי להחליף אותה לפני שזה מאוחר מדי (למשל כאשר מגלים שאי אפשר להשתמש במצלמה).

בעיות ברמקול

הרמקול הוא אחד מהאלמנטים שסובלים יותר מכל מבלאי בטלפונים הניידים של סמסונג – מה שבא לידי ביטוי בתקלות נפוצות כמו רמקול שמשמיע קולות צורמים, לא עובד או עובד לסירוגין, מזייף או נהיה חלש.

בעיות בשקע האוזניות

רוב הבעיות בשקע האוזניות נובעות מתקלה ברכיב פנימי כלשהו, כך שנדרש לטפל בה במהירות לפני שהיא תשפיע על רכיבים אחרים בטלפון.

לכן אם אתם שומעים רק באוזן אחת, לא שומעים כלל בשתי האוזניות או מקבלים אינדיקציה שהאוזניות מחוברות למכשיר למרות שהן לא – פנו למעבדת תיקונים.

בעיות שקע הטעינה

תקלות בשקע הטעינה של הטלפון יכולות להיות מתסכלות כי הן מונעות מכם להיות זמינים. לכן, אם אתם לא מצליחים להטעין את הטלפון הנייד ואם המכשיר לא נדלק כדאי שתפנו למעבדה.

רק שם יידעו לאתר אם המקור לבעיה הוא שקע הטעינה עצמו, רכיב כלשהו בטלפון או כבל ההטענה.

לפרטים נוספים: https://www.dira-deal.co.il/

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פרחים מלאכותיים
לגינה ולבית

סוגי הפרחים המלאכותיים שקיימים

האם פרח חייב להיות אמיתי על ממנת שנוכל ליהנות ממנו? זה נכון כי פרח אמיתי הוא בעל ריח ומגע משל עצמו, אבל ככל שהזמן חלף לו- כך האיכות והמגוון של

איש שרות מקצועי
מעבר ציוד

טיפים לבחירת חברת שליחויות אמינה

בבואנו לבחור חברת שליחויות הדבר החשוב לנו ביותר הוא מינות החברה. איך נדע לבחון את אמינות החברה עוד לפני שננסה לעבוד מולה בפועל. כל חברה יודעת כי ברגע שתנסה לבחון

טריקים עם קלפים
מופעים ואירועים

אמן חושים – אטרקציה לכל המשפחה

חגיגה של אירוע משפחתי מחייבת חשיבה מעמיקה לגבי האטרקציה המרכזית, אשר תהיה מתאימה לחתך הגילאים של האירוע, כמו גם לצרכים האישים. לקיחה של אמן חושים מהווה ללא ספק את האטרקציה

תינוק קטן
הריון ויולדות

באיזה גיל תינוקות עושים את הצעד הראשון שלהם

תהליך הגדילה וההתפתחות של התינוקות הקטנטנים קורה כל כך מהר, שאנו לא מפסיקים להיות מופתעים. באיזה גיל תינוקות עושים את הצעדים הראשונים שלהם, ומה כדאי ומומלץ לעשות בשלב זה. על

בובת הסברים
רפואה וטיפולים

מזותרפיה לפני ואחרי

את מוצאת את עצמך מביטה במראה לאחרונה ולא ממש אוהבת את מה שאת רואה? אומנם ברור לך שהשנים עוברות גם עלייך, כמו על כל אישה אחרת, אך לא פשוט לך

פורשה הסדרה החדשה
רכב

יבוא פורשה – הפנטזיה הופכת למציאות

אם מחפשים ממש טוב, אולי יהיה אפשר למצוא מישהו אחד שיספר כי הוא מעולם לא חלם על עצמו נוהג בפורשה. חוץ מיחיד הסגולה הזה, אפשר להודות שכולם דמיינו את עצמם

מפתחות
טכנאים

מה לעשות כשנתקעים מחוץ לבית

אם אתם תקועים מחוץ לדלת הבית שלכם, קודם כל כדאי לנשום ולהבין שלא קרה שום אסון גדול. יחד עם זאת, קיימים מקרים בהם אנשים משאירים אוכל המתבשל על הגז, מה