תיקון טלפוני חברת סמסונג

אם יש ברשותכם טלפון נייד מבית חברת סמסונג בטח גם אתם גיליתם דבר אחד – החלקים של מכשיר הטלפון הזה הם מזעריים במיוחד באזור המסך.

המשמעות היא שבכל מקרה של תקלה בטלפון אתם נדרשים לפנות למעבדה מקצועית – מעבדה שמעסיקה טכנאים מנוסים שעושים שימוש בכלי עבודה מתאימים וייעודיים.

כל תיקון אחר יכול במקרה הטוב לא לפתור את הבעיה, אבל במקרה הרע להזיק ולהרוס חלקים אחרים בטלפון שלכם עד כדי השבתתו הסופית.

גלקסי לבן

עיתוי התיקון ודגשים בתיקון

כל פנייה למעבדה צריכה להיעשות מוקדם ככל האפשר למועד גילוי התקלה. פנייה מהירה יכולה למנוע את החמרת הבעיה – מה שמצד אחד יכול לגרום לבעיות נוספות בטלפון (למשל סוללה לא תקינה יכולה לדלוף ולפגוע בפעולת הטלפון) ומצד שני לגרום לכם לשלם יותר.

אחד האלמנטים שיש להקפיד עליהם בתיקון הטלפון הוא החלפת החלקים התקולים בחלקים מקוריים בלבד. שימוש בחלפים לא מקוריים יכולים לפגוע בטלפון שלכם, למשל:

  • חלפים לא מקוריים במסך יכולים ליצור הבדלים בתצוגה
  • סוללה לא מקורית יכולה לגרום לבאגים ולתקלות נוספות.

לפניכם האינדיקטורים לבעיות נפוצות במכשירי הטלפון של סמסונג שנמסרו לנו ממעבדת התיקונים Mobilab.

בעיות במסך

יש לפנות למעבדה בכל בעיה במסך המגע לרבות הפסקת פעילות בחלקו העליון או התחתון, שבר או סדק בזכוכית, מסך שלא מגיב וכל בעיה בתצוגה כמו כתמים שמופיעים על המסך, מסך שחור או לבן, תצוגה מהבהבת וכו'.

בעיות במצלמה

המצלמה נחשבת לאחת מנקודות החוזק של הטלפונים הניידים מבית סמסונג, כך שכל תקלה בה מצריכה תיקון מידי למשל: מצלמה שלא נפתחת, מצלמה שלא עובדת, מצלמה ששולחת הודעת שגיאה ועוד.

בעיות בסוללה

סוללה שנגמרת מהר מהצפוי יכולה להיות אינדיקציה לתקלה במצלמה של הטלפון, כך שכדאי להחליף אותה לפני שזה מאוחר מדי (למשל כאשר מגלים שאי אפשר להשתמש במצלמה).

בעיות ברמקול

הרמקול הוא אחד מהאלמנטים שסובלים יותר מכל מבלאי בטלפונים הניידים של סמסונג – מה שבא לידי ביטוי בתקלות נפוצות כמו רמקול שמשמיע קולות צורמים, לא עובד או עובד לסירוגין, מזייף או נהיה חלש.

בעיות בשקע האוזניות

רוב הבעיות בשקע האוזניות נובעות מתקלה ברכיב פנימי כלשהו, כך שנדרש לטפל בה במהירות לפני שהיא תשפיע על רכיבים אחרים בטלפון.

לכן אם אתם שומעים רק באוזן אחת, לא שומעים כלל בשתי האוזניות או מקבלים אינדיקציה שהאוזניות מחוברות למכשיר למרות שהן לא – פנו למעבדת תיקונים.

בעיות שקע הטעינה

תקלות בשקע הטעינה של הטלפון יכולות להיות מתסכלות כי הן מונעות מכם להיות זמינים. לכן, אם אתם לא מצליחים להטעין את הטלפון הנייד ואם המכשיר לא נדלק כדאי שתפנו למעבדה.

רק שם יידעו לאתר אם המקור לבעיה הוא שקע הטעינה עצמו, רכיב כלשהו בטלפון או כבל ההטענה.

לפרטים נוספים: https://www.dira-deal.co.il/

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
בלוג הקצה
בלוג הקצה הוקם ע"מ להנגיש מידע, טיפים ועצות שימושיות במגוון תחומים. כמו כן אנו מציעים כתיבת מאמרים לאתר הן לצורך יח"צ והן לצורך בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם.
הנקראים השבוע
כתבות נוספות באותו הנושא שיעניינו אותך
קצין עבודה
נותני שירות
אילו גופים זקוקים לקצין בטיחות בתעבורה?

קצין בטיחות בתעבורה נחשב לאחד התפקידים הקשים ביותר מבין הקורסים של משרד התחבורה.אילו גופים זקוקים לקצין בטיחות בתעבורה וכיצד מתבצעת הכשרתו של הקצין? על כך ועוד, במאמר הבא. אילו גופים

זוג בתהליך
נותני שירות
יעוץ זוגי- על תפקיד יועץ הזוגיות

תפקידו של יועץ הזוגיות הוא לגשר בין בני זוג ולהוביל אותם לעבר נתיב שבו יוכלו לגשר על קונפליקטים וכעסים אשר הצטברו במהלך זמן הזוגיות. במאמר זה נסביר על תפקידו של

שולחן משרדי
נותני שירות
טכנאי מחשבים בנהריה

המחשב שבק חיים? איטי? לא יודעים לפי לפנות? באמצעות טכנאי מחשבים מקצועיים תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר בעבור המחשב שלכם, בעלות אטרקטיבית לכל כיס. כל הפרטים – במאמר הבא.

סלון ביתי
נותני שירות
אחסנה של רהיטים במחסן פרטי משלכם

אחסנת רהיטים לטווח ארוך אחסנה של רהיטים עשויה להתבצע לטווח הארוך או הקצר, אך מה שבאמת חשוב, אלו הם התנאים של אחסון הציוד שלכם והרהיטים. במקרים מסוימים, כאשר האיטום והחומר