אורזים נכון! כך תוודאו שכלום לא יינזק במעבר הדירה 

עומדים לעבור דירה? בין כל הסידורים השונים שצריך לבצע, יש דבר אחד שאי אפשר להתעלם ממנו – אריזת החפצים והציוד שיש לכם בדירה. החל מפריטים קטנים ושבירים ועד לכלי המטבח, האריזה חשובה לא רק בשביל ביצוע המעבר. אריזה נכונה תאפשר לכם למנוע נזקים אפשריים. ככה תארזו נכון את הדירה שלכם.

 

אריזת דירה לצורך מעבר

עומדים לעבור דירה? כדאי לכם לארוז נכון באמצעות חומרי אריזה ייעודיים. חומרי האריזה האלו יאפשרו לכם להעביר בבטחה את כל הציוד שלכם מהבית בו אתם גרים כיום, לבית בו אתם אמורים להתגורר בעתיד הנראה לעין. אריזת דירה היא דבר שהוא בלתי נמנע בסופו של דבר. רוב האנשים עוברים עם הרוב המוחלט של הציוד שהם צברו ורכשו גם לדירה החדשה. ביצוע האריזה בצורה נכונה תבטיח לכם שכלום לא יינזק במהלך המעבר.

פצפצים לאריזה

הימנעות מנזקים

ישנם כמה חומרים המיועדים לאריזה שיכולים לסייע לכם להימנע מנזקים שעשויים להיווצר במהלך המעבר עצמו. פצפצים לאריזה, קרטונים ייעודיים וסרטי הדבקה יכולים לשמור על הציוד שלכם הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. ציוד עשוי להישבר במהלך המעבר, ליפול ולהיסדק ואפילו להיעלם כלא היה. ציוד האריזה המתאים יאפשר לכם להימנע מכל הדברים הללו, במידה ותבצעו את האריזה בצורה מבוקרת ושקולה.

 

פצפצים

פצפצים הם לא רק דבר שכיף לפוצץ בידיים, אלא חומר אריזה שמסייע לשמור על ציוד במעבר דירה. אם יש לכם דברים שבירים שאתם מתכננים להעביר, עטיפה שלהם עם פצפצים תאפשר לכם להימנע מפגיעה בציוד השביר. עטיפת פצפצים יוצרת שכבה עבה יחסית, באמצעות בועיות אוויר קטנות שמעניקות נפח לניילון המחבר ביניהן. פצפצים לאריזה נחשבים לזולים, קל מאוד לארוז איתם ולא בעייתי לחתוך אותם כדי להתאים אותם לגודל הציוד שנארז.

פצפצים לאריזה

סרט הדבקה

אם אתם אורזים חפצים מסוימים בקרטונים לאריזה, סרט הדבקה הוא דבר הכרחי. במהלך מעבר הדירה אתם לא יודעים מה יקרה בדיוק עם כל קרטון וקרטון. לכן אתם תרצו להשתמש בסרט הדבקה איכותי וחזק, שלא יקרע במהירות. סרט שיקרע בקלות יגרום לכך שחפצים יפלו מהקרטון, ישברו או יאבדו.

 

קרטונים לאריזה

כמו שאתם רוצים שסרט ההדבקה שלכם יהיה איכותי מספיק, כך גם תרצו שהקרטונים שאיתם אתם מבצעים את האריזה יהיו איכותיים. קרטון איכותי לאריזה יאפשר לכם להכניס כמעט כל סוג מסוים של ציוד לתוכו, לפי הגודל הדרוש. כך תוכלו לסחוב את הקרטונים האורזים ללא חשש לנפילה של ציוד.

 

שקיות ושקים

ישנם אנשים שנעזרים גם בשקיות ושקים במהלך האריזה. שקיות ושקים מאפשרים לכם לארוז בצורה נוחה יותר גם חפצים בעלי צורות ייחודיות. בעוד שאריזת ספרים למשל מתאימה לקרטונים, עקב הצורה המרובעת המשותפת, בתוך שק ושקית ניתן להכניס גם ציוד בעל צורה אחרת.

פצפצים לאריזה

אולי יעניין אותך גם