שימוש בפמוטים לאירועים

יש לכם אירוע משמח או ארוחת ערב חגיגית במיוחד? רוצים שהבית והשולחן הערוך ייראו קסומים ויוקרתיים במיוחד? הכנסו לאתר של קנדל קלאב והתרשמו משפע הפמוטים המעוצבים ומן הנרות הריחניים שיהפכו כל חדר בבית למושקע, יפיגו ריחות רעים ויטהרו את האוירה, כדי שתקצרו המון מחמאות והאירוע יהיה פשוט נפלא. 

קנדל קלאב

קנדל קלאב הינה חנות בוטיק לנרות, מפיצי ריח, פמוטים ותמציות ריח שיהפכו כל חדר בבית למלא בניחוחות מתוקים ומשרי שלווה, יפיגו ריחות רעים ויאפשרו לכם לצלול לתוך שקט נפשי מבורך. באתר החנות תוכלו לגלות עולם של ניחוחות משכרים פמוטים מעוצבים ופתרונות אוירה נוספים  במחירים משתלמים ומשלוחים עד פתח הבית.

מועדון קנדל

פמוטים מעוצבים

משלימו הטבעי של נר הינו הפמוט. הפמוט תומך בנר, מגביע ומדגיש אותו, מאפשר לו להאיר את החדר במלואו ומהווה פריט אמנותי בפני עצמו. בין אם אתם עורכים שולחן לשבת או מתכננים אירוח חגיגי, הפמוטים יעזרו לכם לשפר את מראה הבית והשולחן הערוך בכל טוב ויעניקו לו מראה יוקרתי ומלא קסם.

 

תפקידיו של הפמוט

לפמוט תפקידים רבים, החל מאחיזה איתנה בנר הבוער ועד להגבהתו כדי שיוכל להאיר חלקים נרחבים יותר מן החדר. להלן השימושים השונים לפמוטים:

  • במקור, הפמוט שימש כבסיס איתן לנר כדי למנוע את נפילתו ולמנוע שריפה. כמו כן, נהגו בני האדם לאחוז בו כדי לשאת את הנר בעודם פוסעים בחשיכה.
  • הפמוט מגביה את הנר על מנת שיאיר את החדר היטב.
  • הפמוט משמש בעצמו כפריט אמנות כשהוא חרוט או מעוצב בצורה מיוחדת.
  • הפמוט מונע מהשעווה לטפטף על משטחים שעלולים להפגע מהשעווה החמה.

 

פמוטים לשימושים שונים

פמוטים העשויים מעיצובים בעץ, בזכוכית, במתכת יקרה או אפילו באבן יכולים לסייע לכם להעניק לבית אוירה מיוחדת וחגיגית, לקשט את שולחן החג במראה יוקרתי ולהעשיר כל חדר בבית בקסם מיוחד. באתר של קנדל קלאב תוכלו למצוא מבחר גדול של פמוטים בגדלים ועיצובים שונים לבחירתכם.

 

פמוטים מומלצים

באתר של קנדל קלאב תוכלו למצוא מגוון פמוטים בסגנונות שונים, להלן מספר פמוטים מומלצים:

  1. פמוט דו צדדי- מצד אחד פמוט לנר שולחני ולנרון T – LIGHT, כמו כן ניתן להרכיב את הפמוטים זה על זה ליצירת פמוט אחד. בדרך זו תוכלו לשלב אפשרויות עיצוב שונות, לשנות ולגוון על פי בחירתכם.
  2. פמוטי זכוכית ג'ולייט – פמוטים בצבעים עליזים שישרו אוירה נעימה בכל חדר בבית. הפמוטים ניתנים להשגה במספר גדלים.
  3. פמוטי עץ בצבע טבעי – פמוטי העץ המרשימים ביופיים ניתנים לצביעה עצמית לעיצוב מושלם של הבית.

 

לסיכום

קנדל קלאב הינה חנות בוטיק לנרות ריחניים, מפיצי ריח, תמציות ריח ופמוטים. בחנות תוכלו למצוא שפע של ניחוחות נפלאים להתרגעות, הפגת מתחים, רענון הבית מריחות רעים ומראה מעוצב, קסום ונפלא.

פמוטים

אולי יעניין אותך גם