ריהוט מעוצב – מה הערך המוסף?

רהיטים משמשים לשתי מטרות עיקריות. הראשונה מביניהן היא לשם הייעוד המקורי שלהם – על ספה נחים, במיטה ישנים וכו' וכו'. אבל לרהיטים יש גם עוד מטרה במרחב הביתי שלנו והיא מטרה עיצובית. כשאנחנו בוחרים ריהוט לבית, כדאי שהוא יהיה בקו העיצובי הכללי של הבית. בכתבה נפרט על הערך המוסף של ריהוט מעוצב. 

 

ריהוט איכותי ומעוצב לחדרי הבית השונים

זה לא סוד – מעבר לפונקציונליות של הרהיט עצמו, יש לו גם ערך מוסף כפריט עיצובי. מסיבה זאת בדיוק רהיטים מעוצבים הם חלק מכל בית כמעט. הרהיטים המעוצבים מוסיפים לדירה נופך אסתטי, ובמידה והם משתלבים בעיצוב הכללי של הבית, הם יכולים להיות תוספת נהדרת לכל חדר גם מבחינה עיצובית. בכל חדר בבית כמעט יש רהיטים מסוגים שונים, שלרוב משתלבים בסגנון העיצובי שמתאים לחדר בו הם נמצאים. אבל מה הם סגנונות העיצוב הנפוצים כיום?

 

סגנונות עיצוב פופולאריים בריהוט ביתי

אפשר להגיד בצורה כללית מאוד שסגנון העיצוב הנפוץ והמועדף ביותר כיום על ישראלים, הוא הסגנון הנקי והמינימליסטי. סגנון עיצובי זה עושה שימוש בקווים ישרים, מיעוט צבע ומיעוט פריטים בחלל. כמו כן ,סגנון זה מאופיין במשטחים מבריקים ובצבעים מונוכרומטיים.

כמובן שגם סגנון העיצוב המסורתי יותר הוא נפוץ מאוד בישראל. סגנון זה מאופיין בצבעים חמים כמו חום ואדמה, בעיצוב רהיטים מעוטרים וכבדים ובקווים עגולים יחסית. סגנון זה מועדף לרוב על אנשים שאוהבים את הסגנון הטבעי והפשוט. להזמנת ריהוט מעוצב לבית במגוון סגנונות לחצו כאן.

 

איך אפשר להשתמש בעיצוב הרהיט כנותן ערך לעיצוב החלל?

כל רהיט שנבחר לבית שלכם, הוא הזדמנות להוסיף ערך עיצובי כזה או אחר. בכדי לעשות זאת יש לשאול את עצמנו לפני בחירת הרהיט "מה הסגנון העיצובי בחדר ומה אפשר להוסיף בכדי לשפר את העיצוב בו?" לגבי כל חדר התשובה תהיה מעט שונה. חדר אחד זקוק לתוספת צבע, חדר אחר מרגיש קטן מדי ולכן מראה יכולה לעזור בו, וכו'.

 

התאמה נכונה של הריהוט, כיצד לעשות זאת?

בחירת ריהוט היא קודם כל עניין פונקציונלי. חשוב מאוד שהרהיט שאותו אתם בוחרים יהיה נוח לשימוש ובטוח לשימוש, במיוחד אם משתמשים בו גם ילדים. לאחר מכן יש לבדוק את סוגי הרהיטים שמוצעים בשוק ולבחור את האחד שדומה ביותר למה שתכננתם. קנייה של רהיטים בצורה חכמה, מצריכה השוואת מחירים ומחקר שוק מקדים.

 

הערך המוסף של ריהוט מעוצב לבית או לעסק – סיכום

כל רהיט שמגיע אל חדר בבית שלנו, יכול להוסיף לו ערך מוסף. ערך מוסף זה טמון בעיצוב של הרהיט עצמו ובתמורה העיצובית שהוא נותן לחדר בו הוא נמצא. חשוב מאוד להתאים את הרהיט המעוצב שקניתם לעיצוב הכללי של החדר. כמו כן חשוב לבדוק שהרהיט מתפקד היטב בהתאם לייעודו הפונקציונלי.

ריהוט מעוצב

אולי יעניין אותך גם

כיסאות ובר
רהיטים

מה עדיף שולחן בר עגול או מרובע

אחת ההתלבטויות הנפוצות ביותר שעולות בקרב המתעניינים ברכישה של שולחנות בר נוגעת לצורת הפלטה של השולחן. במדריך הנוכחי בחרנו להתמקד בהתלבטות שנוגעת לשולחנות בר עגולים

קרא עוד »