3 רופאים ידועים בתחום השתלת השיער

תחום השתלת השיער הפך עם השנים לאחד מהתחומים הנפוצים ביותר בארץ בפרט ובעולם בכלל.

הוא תחום שאליו ניגשים גברים רבים וגם נשים רבות, שיחד הם רוצים להוביל את השיער שלהם לתוצאות הרבה יותר טובות ממה שהן כעת.

אנשים רבים שמתמודדים עם בעיות שונות כמו התקרחות, מפרצים, שיער דליל או נשירה פונים היום בלי לחשוב פעמיים לתחום השתלת השיער, על מנת להפסיק להתמודד עם מראה חיצוני לא שלם ולא יפה, ולהתחיל להחזיר

לעצמם את הביטחון העצמי שאבד להם יחד עם השיער.

הנה 3 רופאים ידועים בתחום השתלת השיער שאליהם תוכלו לפנות אם גם אתם מתמודדים עם הבעיה, אז קדימה – בואו נכיר אותם.

 

רשימת רופאים ידועים בתחום השתלת השיער מתחילה בדר זריאן

דר זריאן היא אחת מהרופאות הידועות ביותר בתחום השתלת השיער. הקליניקה שלה פועלת מהעיר איסטנבול שבטורקיה, ולאורך השנים היא העניקה טיפול לאלפי מטופלים שמגיעים אליה מכל העולם בכלל וממדינת ישראל בפרט.

דר זריאן מחזיקה בניסיון עשיר במיוחד, ידע מקצועי עצום ואין ספור המלצות בשפות שונות ומתקופות שונות, והיא מקפידה להתעדכן וליישם את כל השיטות המתקדמות ביותר בתחום השתלת השיער.

 

ד"ר אמרה סיניק – רופא נוסף וידוע בתחום השתלת השיער

מדובר כאן על אחד המנתחים הידועים ביותר בתחום השתלת השיער, שגם הוא נותן מענה ללא מעט אנשים מדי שנה ומחזיר להם את מראה השיער השופע והמלא שלהם. גם ד"ר סיניק נותן את השירות שלו במדינת טורקיה, ומציע מגוון שיטות להשתלת שיער מהמתקדמות ביותר בתחום, וכן מהוותיקות והיעילות ביותר בו.

 

ד"ר קרופניק להשתלת שיער

ד"ר קרופניק הוא רופא שהקליניקה שלו פועלת במדינת ישראל, כך שאין כאן צורך להיערך עם טיסות, אריזות, בתי מלון ועוד. אצל ד"ר קרופניק תקבלו טיפול מטעם ידי מומחה בתחום שעוסקות בהשתלות שיער כבר במשך למעלה מ-20 שנים, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאות יהיו מעולות בהתאם.

 

מדוע קיימות כל כך הרבה קליניקות בתחום השתלת השיער בטורקיה?

טורקיה נחשבת לאחת המדינות המקצועיות ביותר בתחום השתלת השיער, אם לא המקצועית ביותר מביניהן. בטורקיה נמצאות לא מעט מרפאות וקליניקות שנותנות מענה לתחום השתלת השיער, והמחירים עבור הטיפול בה הם מחירים משתלמים ביותר.

לצורך הדוגמה, עבור טיפולים במרפאה בטורקיה תשלמו בין 8,000 ש"ח ל-12,000 ש"ח בלבד, כולל הטיפול עצמו, טיסות, לינה בבתי מלון, ארוחות וכן העברות משדה התעופה למלון וההיפך. זאת לעומת מחיר שיכול להגיע גם ל-22,000 ש"ח עבור השתלת שיער שמתבצעת בארץ.

 

עם כל כך הרבה אפשרויות כל מה שנותר לכם זה פשוט לצאת לדרך

אתם יכולים כבר לראות בעצמכם שעולם האפשרויות שלכם בתחום השתלת השיער הוא עולם אין סופי, ולכן כדאי לכם לבחור בצורה מדויקת מבין כל האופציות שיוצעו לכם. וודאו את המקצועיות של החברה ואת הניסיון שלה, ותוכלו לבחור בצורה הכי נכונה עבורכם. בהצלחה!

רופא מומחה

 

אולי יעניין אותך גם