רויאל קנין

רויאל קנין נחשב כיום למותג המבוקש והאהוב ביותר, כל זאת בשל העובדה כי מדובר בחברה ותיקה אשר מייצרת מזון איכותי בעבור כלבים וחתולים. מעוניינים לרכוש? ובכן, כעת יש לכם את ההזדמנות לביצוע רכישה. כל הפרטים – במאמר הבא.

רויאל קנין – המותג המוביל כיום בתחום המזון לכלבים ולחתולים

יודעי דבר בתחום המזון לכלבים וחתולים ייאמרו לכם כי אם כיום ישנו מותג אשר נחשב למותג המוביל והאהוב ביותר בתחום אוכל לכלבים וחתולים, המותג הזה הוא ללא ספק רויאל קנין. המותג הוותיק אשר מייצר מזה עשרות שנים אוכל לכלבים וחתולים מהווה כיום את חוד החנית בענף, כל זאת בשל חומרים ייחודים אשר מצויים באוכל עצמו אשר כוללים סידן, ברזל וטמנים כמו גם תוספים שונים אשר נעשים בתנאי מעבדה מחמירים, כל זאת בליווי של דיאטנים מומחים אשר משדרגים בכל עת את האוכל. למעשה, במדינת ישראל כמו גם בעולם נחשב המותג רויאל קנין למותג המוביל, והוא תופס נתח שוק משמעותי מאוד. יחד עם זאת, חשוב לציין כי המותג רויאל קנין נמכר בחנויות מורשות בלבד, כאשר כיום ניתן לבצע רכישה של רויאל קנין בזול – כל זאת בזכות חנות petway – החנות המובילה והמצליחה ביותר בתחום המזון לכלבים ולחתולים בישראל.

חתולים בריאים יותר

כי לחתולים ולכלבים שלנו מגיע את הטוב ביותר

ע"פ המומחים של חנות petway, הביקוש לרכישה של רויאל קנין עומד על עשרות אחוזים יותר מאשר מותגים אחרים באותו תחום, וזאת לאור העובדה כי מדובר באוכל איכותי אשר נעשה בהקפדה יתרה על טריות וחדשנות – כל זאת על מנת שהכלבים והחתולים יקבלו את המזון המגיע להם, וזאת למען אריכות חייהם, זאת לאור העובדה כי מחקרים מצאו כי מזון אשר עשיר בתוספים, יכול בהחלט לעזור לכלבים כמו גם לחתולים לקבל איכות חיים גבוהה יותר, וכתוצאה מכך גם להיות בריאים וחזקים – גם כאשר ישנו רקע רפואי או תהליך הזדקנות טבעי של הכלב או החתול.  לכן, בדיוק כמו שאנו רוצים להעניק לעצמנו את המזון המזין ביותר, כך גם עלינו לספק אותו בעבור חברינו הטובים ביותר אשר מתגוררים עמנו בבית.

רויאל קנין רוכשים רק באמצעות חנות petway

אם גם אתם רוצים שהכלב או החתול שלכם יצטרפו לעשרות אלפי חתולים וכלבים מכל רחבי העולם כמו גם מישראל אשר אוכלים את המזון האיכותי של המותג הצרפתי רויאל קנין, המותג המוביל והטוב ביותר בעבור כלבים כמו גם חתולים. לביצוע רכישה ניתן להיכנס לאתר הרשמי של חנות petway בכתובת https://www.petway.co.il או דרך יצירת קשר עם מרכז ההזמנות של החנות אשר זמין בעבורכם בכל שעות היום במספר 1700700150, ובכך גם אתם תוכלו לרכוש לחתול או הכלב שלכם מזון אשר נחשב לטוב ביותר בענף המזון, עם דגש על איכות וטריות.

אולי יעניין אותך גם

כמה עולה גור
בעלי חיים

כמה עולה גור שיצו גזעי?

כלב מסוג שיצו הוא כלב מאוד פופולארי במחוזותינו, וגור שיצו גזעי הוא עוד יותר פופולארי. רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? כאן תמצאו את כל

קרא עוד »