ראש יצירתי בגוף בריא – 3 סיבות לשכנע את הילדים לעשות דפי צביעה

יש לא מעט הילדים שרק מחכים לרגע שבו ישלפו בפניהם את הניילונית שמלאה בדפי צביעה ריקים. שכן, מדובר בפעילות מהנה שמאפשרת להם לעצור לכמה דקות את מרוץ החיים (כן, גם ילדים צריכים כמה דקות של שקט). אם מסיבה כלשהי, הילדים שלכם צריכים שישכנעו אותם לעשות את דפי היצירה, אתם צריכים להכיר את הסיבות הבאות שיגרמו להם לשנות את דעתם.

 

תכירו את הגורמים שעזרו לנו לרכז את 3 הסיבות הללו

בחרנו לרכז בפניכם 3 סיבות לשכנע את הילדים שלכם לעשות דפי יצירה ולא מעבר לכך כדי לא להעמיס עליכם במידע מיותר. שוחחנו עם גורמים שיודעים דבר או שניים בכל הנוגע ליצירה וביקשנו מהם לספר לנו מה גורם להם לעצור את הכול ולהתחיל בצביעה של דפי יצירה. וודאי תשמחו לשמוע שהגורמים הללו הם ילדים בגילאי 5 – 10 שהגענו אליהם לאחר שפנינו להורים שלהם וביקשנו שיסייעו לנו בכתיבת המדריך. זו ההזדמנות להודות לילדים וגם להורים שלהם. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור והוא צפוי להביא ילדים רבים לעמדת היצירה.

 

תכירו את הסיבה  ה – 1 לשכנע את הילדים לכם לעשות דפי צביעה

הסיבה הראשונה נוגעת אליכם. כן, כן, תופתעו אולי לשמוע שבן ה – 10 שסייע לנו בכתיבת המדריך אמר שהוא צריך לעשות דפי יצירה כדי שאימא שלו תוכל לנוח. סביר להניח שהיא אמרה לו לא פעם שעליו לשבת לכמה דקות של יצירה כדי שהיא תוכל לערוך סידורים שונים בבית. הסיבה הזו מוצדקת לחלוטין מבחינתנו. אם אתם מסכימים, כדאי שתיכנסו אל האתר הבא ותורידו דפי צביעה לילדים שיאפשרו לכם לנוח: printkids.co.il.

 

תכירו את הסיבה  ה – 2 לשכנע את הילדים לכם לעשות דפי צביעה

הסיבה השנייה נוגעת ליתרונות שהילדים שלכם יוכלו ליהנות מהם. בחרנו להתמקד הפעם ביתרונות שפתיים וקוגניטיביים. ברגע שאתם מאפשרים לילדים שלכם לצבוע ולקשט דפי צביעה, הם יכולים להכיר באופן מעמיק מושגים חדשים שלא הכירו. ראוי לציין כי הדבר הזה יכול לקרות בזמן של תיווך מצדכם. שכן, אתם אלו שצריכים להציג בפניהם את המושגים החדשים ולעורר את הסקרנות מצדם.

 

תכירו את הסיבה  ה – 3 לשכנע את הילדים לכם לעשות דפי צביעה

הסיבה השלישית נוגעת דווקא ליתרון שנוגע לפן החברתי. ברגע שאתם מארחים חברים של הילדים, אתם יכולים להציע להם לשבת יחד על דפי צביעה משותפים. כך תוכלו ליהנות מהסיבה ה – 1 שצוינה קודם לכן וגם הילדים שלכם יוכלו ליהנות משיחה איכותית עם החבר או החברה.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להבין מה עומד מאחורי הביטוי "ראש יצירתי בגוף בריא". כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, אתם צריכים לגשת אל עמדת היצירה ולהציע לילדים שלכם דפי יצירה.

מחברת

 

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »