4 קורסים מעניינים במחשבים שחשוב לקחת

בתקופה האחרונה חווינו שינוי משמעותי בחיים שלנו. הדבר בא לידי ביטוי בכך שההורים שלנו בקושי דיברו אתנו. הם כבר לא התקשרו אלינו כמו פעם ושאלו אותנו איך להעביר תמונות מהנייד למחשב או איך להיכנס לאתר מסוים. לאחרונה הבנו שהם לוקחים קורסים מעניינים במחשבים ומאז, הם פשוט לא צריכים את העזרה שלנו. במדריך הנוכחי בחרנו לציין בהרחבה פרטים אודות 5 הקורסים ששינו להורים שלנו את החיים.

 

הקורס המעניין ה -1 במחשבים שחשוב לקחת: טכנולוגיות בשירות היום יום

הקורס הראשון שההורים שלנו לקחו היה קורס טכנולוגיות כללי, כזה שמלמד את הדברים שצריך לדעת אודות הפעולות הפשוטות שאנחנו מבצעים מידי יום עם המכשירים שברשותנו. הדבר נוגע למכשיר הטלפון (ולא משנה איזה מכשיר יש לכם, אייפון, אנדרואיד וכו'). במהלך הקורס, הורים שלנו למדו על פתרון בעיות באופן עצמאי (לכן הם לא צריכים אותנו לצדם) וכלים מעשיים נוספים שגרמו להם להיות עצמאיים בכל הנוגע להתנהלות הטכנולוגית היום יומית שלהם.

 

הקורס המעניין ה -2 במחשבים שחשוב לקחת: כלים בסיסיים בהכרת המחשב

התברר לנו שההורים שלנו תכננו לקחת רק קורס אחד (את הקורס ה- 1 שצוין קודם לכן. אבל הם גילו שיש עוד מגוון רחב של קורסים מחשבים ולהם יש זמן פנוי – אז לא מה לא? הקורס השני הוא קורס שמתאים לכל אחד. מי שהתנסה במחשב בעבר ומי שעדיין לא מכיר אתו באופן מעמיק. במהלך הקורס, ההורים למדו את הנושאים הבאים:

  • שימוש נכון במקלחת ובעכבר
  • היכרות עם מערכת ההפעלה של המחשב
  • היכרות עם עולם האינטרנט

 

הקורס המעניין ה -3 במחשבים שחשוב לקחת: כלים מתקדמים בהכרת המחשב

כפי שאתם יכולים לראות, ההורים שלנו הפכו להיות יותר ויותר בקיאים בתחום. בשלב הזה הם למדו קורס שהתאים להם מ -2 בחינות:

  1. מבחינת ההיכרות עם המחשב לזמן הפנאי שלהם
  2. מבחינת ההיכרות עם המחשב לזמן העבודה שלהם

הם קיבלו בקורס הזה מיומנויות שונות ששינו את ההתנהלות שלהם בכל הנוגע למחשב. מאז שהם הכירו את דפדפני האינטרנט הנוחים ביותר לשימוש וקיבלו את המידע המעשיר שאפשר להם להכיר את המחשב לעומק, הם פשוט נהיו מומחים לדבר.

 

הקורס המעניין ה -4 במחשבים שחשוב לקחת: קורס רשתות חברתיות

ההורים שלנו נמצאים ברגעים אלו ממש בקורס שבו הם לומדים על הרשתות החברתיות. כך שאנו סבורים שבסיומו, הם יבינו שההודעות המביכות שהם כותבים לנו על הסטטוסים, הן כאלו שעוד מעל 12,000 איש רואים (כן, יש לנו לא מעט עוקבים). הקורס מאפשר להם להכיר את הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר באופן מעמיק ביותר.

 

לסיום

עד כאן 4 הקורסים המעניינים במחשבים שחשוב לקחת. אנו ממליצים לשלוח להורים את המדריך הנוכחי שישנה להם את החיים ויאפשר לכם, הילדים, לקבל קצת זמן פנוי.

אישה עובדת על מחשב

 

אולי יעניין אותך גם

איש קידום
לימודים וקורסים

איפה לומדים לבנות אתרים?

כיום הרשת מוצפת בשלל אתרים מכל הסוגים ותחום בניית אתרי האינטרנט נוטה להתחזק כל עוד אנו מצויים תחת השפעת קדמת הטכנולוגיה. אנו גולשים באופן קבוע

קרא עוד »
למידה בקבוצות
לימודים וקורסים

ברייקדאנס לילדים

חוג ברייקדנס לילדים מאפשר יכולת תנועה ושיפור של טווח, כאשר ישנה חשיבות להרשמה לחוג אשר מתבצע במקום מוסמך לעניין. היכן החוג מתקיים? כל הפרטים –

קרא עוד »