ציוד הקמפינג המומלץ לטיול בטבע הפתוח

טיול בטבע יכול להיות חוויה נעימה ובלתי נשכחת או סיוט שלא ברא השטן. אנו יכולים להעיד מניסיון כי ההבדל בין שני המצבים הללו בא לידי ביטוי בבחירה של ציוד קמפינג. בתור מי שמכירים את התחום מקרוב, החלטנו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את ציוד הקמפינג המומלץ ביותר, שיאפשר לכל אחד ליהנות מהיציאה אל הטבע הפתוח. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו לצאת לקמפינג מושלם.

 

החשיבות שבבחירת פריטים מומלצים ואיכותיים

רגע לפני שנציג בפניכם את רשימת הציוד העדכנית והמומלצת ביותר, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי לא עלה סתם כך לרשת. בחרנו לכתוב אותו לאחר שמצאנו את עצמנו יוצאים לטרק בהרי ההימלאיה עם ציוד שקיבלנו מחברים וקרובי משפחה. מדובר בטרק קשה שכלל עלייה לגובה וטיפוס על גבי סלעים.

במהלך הטרק, גילינו שהמוצ'ילה שלנו נקרעה ומקלות ההליכה שלנו נשברו. זה היה הרגע שבו הבנו שהבחירה בציוד קמפינג סוג ב' הביא אותנו לסיטואציה מורכבת. בחרנו לכתוב את מדריך זה, כדי להעלות את המודעות בתחום ולהביא להבנה כי בחירה של פריטים מומלצים ואיכותיים תשפר את היציאה שלכם לטבע (וזה לא משנה אם מדובר בטיול יומי, בטן גב ליד נחל זורם או טרק ממושך).

מכנסי טיולים

הפריט ה – 1 שמומלץ לצאת איתו לטיול בטבע הפתוח: מכנסי טיולים

בשלב זה אתם יודעים כי עליכם לבחור במוצ'ילה ומקלות הליכה איכותיים ומומלצים. כך שאנחנו יכולים להציג בפניכם את הבחירה הבאה שצריכה להיעשות על הצד הטוב ביותר. מדובר כמובן במכנסי טיולים. דעו כי יש מגוון רחב של מכנסיים מסוג זה. תוכלו למצוא למשל את הסוגים הבאים:

  • מכנסיים תרמיים
  • מכניים מתפרקים
  • מכנסי גשם ועוד

דעו כי ניתן להשיג את המכנסיים הללו באיכותה טובה ביותר באתר הבא: https://www.treker.co.il.

 

הפריט ה – 2 שמומלץ לצאת איתו לטיול בטבע הפתוח: שק שינה

אתם לא רוצים לגלות ברגע האחרון ששק השינה שרכשתם אינו מחמם מספיק. לכן, אנו ממליצים לכם לבצע רכישה של שק שינה מומלץ ואיכותי שיחמם אתכם על הצד הטוב ביותר. דעו כי תוכלו להסתייע במוכרים מטעם חנות הטיולים, שיציגו בפניכם את שק השינה המתאים ביותר לאזור שבו אתם צפויים לטייל.

שק שינה

הפריט ה – 3 שמומלץ לצאת איתו לטיול בטבע הפתוח: כלי אוכל

יש כלי אוכל שמותאמים לקמפינג בטבע הפתוח. מדובר בכלים שניתן לאחסן באופן נוח למדי, כך שהם לא תופסים הרבה מקום בתיק. אם לא די בכך, הם נוחים מאוד לשטיפה, כך שרבים בוחרים בהם על פני כלי האוכל החד פעמיים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את רשימת הציוד החיונית שיש להכיר בה טרם היציאה לטיול בטבע הפתוח. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שנותר לכם רק להשיג את הציוד האיכותי ביותר, שישמש אתכם לקמפינג הנוכחי ולאלה שיבואו לאחריו.

טיול

אולי יעניין אותך גם

נוסעים
תיירות

על ESIM לחו"ל שמעתם?

מי שטרם שמעו על ה – ESIM החדשני, כנראה סוברים שנסיעה לחו"ל מצריכה חיפוש מייגע אחר ספקי סלולר ורכישה של כרטיס סים. אחרים שמכירים בטכנולוגיה

קרא עוד »
איינדהובן ראשית
תיירות

איינדהובן – נעים להכיר

כאשר מדברים על חופשה בהולנד רובנו חושבים למעשה על חופשה בעיר הבירה, הלא היא אמסטרדם. אכן, מדובר באחד היעדים הפופולאריים ביותר כאשר טסים לנופש ביבשת

קרא עוד »