פתרונות הקצה של שפיכה מהירה

שפיכה מהירה הינה מושג שכיח ביותר בשנים האחרונות, בעיקר לאור שינוי התפיסה במושג זה. בעוד שבעבר התייחסו למקרים מהסוג הזה בזלזול או בחוסר רצינות, כיום מקרי שפיכה מהירה מקבלים יחס זהה לחלוטין כמו כל מחלה כזאת או אחרת. שינוי זה בא לידי ביטוי בעיקר בכמות המחקרים והתרופות החדשות שהומצאו על מנת לנסות ולטפל בבעיה (הסטטיסטיקה מדברת על גבר אחד מכל שלושה גברים שחוה בעבר או חווה במהלך חייו אירועי שפיכה מוקדמת באופן שכיח). אנו נתמקד בהיבט הטיפולי ובאופציות שעומדות לפניכם כאשר אתם מעוניינים לטפל בבעיה זו.

זוג מאוהבים

מהם פתרונות הקצה של שפיכה מהירה ומדוע אנשים ⁹בוחרים בהם?

יצרים מיניים מקבלים חשיבות מרכזית במיוחד כאשר מדובר במין הגברי ללא יוצא מן הכלל. במרבית המקרים בהם גבר נחשף מספר פעמים לאורך חייו למקרי שפיכה מהירה, הוא יכול לקחת את זה בצורה קשה שתשפיע עליו פסיכולוגית וריגשית. סיבה זו ועוד סיבות אחרות שנתמקד בהן בהמשך, מביאות לא מעט גברים לחפש פתרונות שיסייעו לחדול את התופעה, שאף רבים מהם מכנים כ-"מביכה ביותר".

עודף המידע הקיים ברשתות האינטרנט וברשתות החברתיות בנושא זה, עשוי לבלבל לא מעט אנשים שסובלים מהתופעה. יתר על כן, ישנם לא מעט חברות שמציעות פתרונות שלא הוכחו בהכרח כפתרונות יעילים ודורשים עבורם סכומי כסף גדולים.

על מנת להימנע ממקרים כאלה בהם אתם מוציאים סכומי כסף גדולים על תרופות וטיפולים בנושא, אנו ממליצים לכם לפעול במספר מישורים.

ראשית, נסו להבין באמת האם השפיכה המהירה מפריעה לחיי המין שלכם או לפרטנר שלכם. ישנם מקרים בהם הגבר "מחליט לפעול" על בסיס דאגות לא מוצדקות.

בהנחה ומדובר במקרה שמצריך טיפול, ישנם מספר מישורי טיפול בהם תוכלו להשתמש. אם תחליטו לבחור במשחות שמיועדות למריחה על איבר המין הגברי ותפקידן ליצור אלחוש ובכך לעכב את תהליך השפיכה. אופציה נוספת שמשתמשים בה היא ביצוע "אימונים" שיסייעו להימנע משפיכה מהירה. כך לדוגמא מציעים מספר גורמים, טרם השפיכה של הגבר (בזמן תהליך אוננות) להפסיק את הפעילות ולהפעיל לחץ על איבר המין. כך למעשה ניתן להאריך במידה מסוימת את אורך חיי השפיכה.

פתרון קמה נוסף שבו משתמשים לא מעט גברים כיום הוא טיפול תרופתי. בין אם מדובר בטיפול תרופתי על בסיס הצומח או על בסיס אחר, המחקרים מדברים על אחוזי הצלחה גבוהים של 70 אחוזים.

ישנם לא מעט פתרונות המוצעים לגברים הסובלים מתופעת השפיכה המהירה ומעוניינים לטפל בה, אותם תוכלו למצוא כאן.

חשוב לציין ולהדגיש שוב שמדובר בתופעה שכיחה בקרב המין הגברי- אחד מכל שלושה סובל מתופעה זו. יתר על כן, כיום ישנה מודעות רבה יותר לנושא וכתוצאה מכך השיח הציבורי בנושא הוא פתוח ומקבל יותר.

לחצו כאן ושתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
בלוג הקצה
בלוג הקצה הוקם ע"מ להנגיש מידע, טיפים ועצות שימושיות במגוון תחומים. כמו כן אנו מציעים כתיבת מאמרים לאתר הן לצורך יח"צ והן לצורך בניית פרופיל קישורים לאתר שלכם.
הנקראים השבוע
כתבות נוספות באותו הנושא שיעניינו אותך
גבר חלק
רפואה וטיפולים

הסרת שיער בתקופת האביב

כשהחורף מתחיל להיעלם, כששעון הקיץ חוזר וכשהימים כבר מתארחים, כולנו מתחילים לחשוב על הקיץ. זה מתחיל עם תקופת האביב הנפלאה שמביאה איתה הרבה אופטימיות ושמחה וזה ממשיך דרך התוכניות לחופשה

ילדים
רפואה וטיפולים

ממה מורכב איבחון פסיכודיאגנוסטי

איבחון פסיכודיאגנוסטי, הוא כלי המשמש פסיכולוגים, הנדרשים לתת הערכה של מבנה אישיות. בין אם לצורך הערכת המסוכנות של עבריינים, או לצורך הערכת המסוגלות של הורים לטפל בילדיהם, מבחנים פסיכודיאגנוסטים הם

מחשב נייד
רפואה וטיפולים

חנות אינטרנטית למוצרי בריאות

חנות אינטרנטית למוצרי בריאות נחשבת בשנים האחרונות לאחת החנויות המבוקשות ביותר ברשת. כיצד בונים חנות כזו והאם גם אתם יכולים לבנות חנות אינטרנטית למוצרי בריאות? על כך ועוד, במאמר הבא.

כדור שקוף
רפואה וטיפולים

חיי מין להטב"ים

לאור העובדה כי גברים להטב"ים מקיימים יחסי מין באופן תדיר, ישנה חשיבות רבה לרכישה של תחליפי ויאגרה אשר יאפשרו לתפקד למשך שעות ארוכות, מבלי לחשוש. כל הפרטים לגבי רכישה –