סוגי הפרחים המלאכותיים שקיימים

האם פרח חייב להיות אמיתי על ממנת שנוכל ליהנות ממנו? זה נכון כי פרח אמיתי הוא בעל ריח ומגע משל עצמו, אבל ככל שהזמן חלף לו- כך האיכות והמגוון של צמחייה מלאכותית הפכו להיות כאלה שמביאים יותר חנויות של עיצוב הבית להציג למכירה גם את אלו בתור הדבר הזה שישדרג את העיצוב בכל סוג של חלל.

נכון להיום המבחר של צמחייה מלאכותית הוא כה רחב עד כי אפשר לראות כמעט כל סוג של צמח שקיים בגרסה המלאכותית שלו, ועם עלות שהיא מאוד משתלמת, הרבה אנשים עוברים לצמחיה הזו ומשאירים את הצמחים האמיתיים לימים של חג.

מה הסוד של הצמחים הללו אשר העלה את הדרישה שלהם בשנים האחרונות לרמה גבוהה כחלק משיפוץ משרד או דירה מאי פעם של ייצור וקנייה? רשימת היתרונות של צמחייה מלאכותית היא מאוד ארוכה והיא כזו שגם כוללת לא מעט קטגוריות של סוגי צמחייה שאיתם ניתן לקשט כל חלל ולקבל מראה מעוצב כפי שרק צמח יכול לעשות בכל חלל.

היתרונות של פרחים מלאכותיים

צמח מלאכותי לא הצליח לחדור לכל בית כמעט לא רק בשל העובדה שהוא מחקה צמח אמיתי בצורה מוצלחת, אלא גם הרבה בשל העובדה שהוא מצריך מינימום של תחזוקה והבנה על מנת שהוא ייראה נפלא. צמח מלאכותי נשאר באותה פוזיציה לנצח, ורק צריכים לדעת לנקות אותו בצורה עדינה כדי שהאבק לא יצטבר והמראה היפה שלו יהיה ירוק וצבעוני וחי.

לא צריכים להשקות אותו, לא צריכים לשים אותו בשמש ולא צריכים לאסוף את העלים שנשרו להם מידי עונה. רק מניחים את הצמח במיקום שאותו הכי מעדיפים ומשם והלאה לא מעט אנשים יטעו לחשוב כי הצמח הזה הוא אמיתי ויקבלו את אותה התחושה הנעימה גם ממשהו שהוא דומם למדי.

צמחים מלאכותיים לבניין

 

פרחים מלאכותיים

פרחים הם דבר מאוד יפה, והעולם של הפרחים כולל בתוכו הרבה מאוד סוגים של צמחים שאותם רואים נמכרים בחנויות הפרחים בארץ ובכל מקום אחר.

הייצור של צמחיה מלאכותית כלל בראש ובראשונה ייצור של פרחים שנחשבים בתור הכי מבוקשים עבור אנשים שרוצים פרחים אצלם בבית מבלי לטרוח עבור הטיפול בהם ומבלי לצפות בהם אט אט נובלים, וכעת יש המוני סוגים של וורדים שמהם כל אחד יכול לבחור וליצור לעצמו אפילו זר מאוד מרשים שלנצח באותו האופן יישאר.

מלבד וורדים, הרשימה של פרחים מלאכותיים מכילה גם חרציות, ליליות, נוריות, ליזיאנטוס, טוליפים ועוד ועוד פרחים נהדרים ויפים שכולם אוהבים, ואותם נעים לראות לנצח פורחים ואת בני האדם היכן שהם נמצאים משמחים.

עצים מלאכותיים

כבר לא חייבים לחכות עד אשר מה שנוטעים יצמח ויגדל אל עץ גדול מידות ומרשים, וגם לא צריכים להוציא הרבה מאוד כסף עבור רכישה של עץ כזה קיים מאחת המשתלות.

איתור של עצים גדולי מידה מכל הסוגים כבר נעשה לדבר שקיים ברשימת המלאי של מקומות שלהם יש עצים מלאכותיים, ומה שנותר הוא רק לוודא כי הגודל של העץ מתאים אל החלל שבו רוצים לראות אותו מוצב, ולהחליט איזה מבין כל אלה הקיימים הוא הכי מתאים.

אלו עצים קיימים בקטגוריה הזו של עץ מלאכותי? הכל, החל מעצי מייפל גדולים ורחבים ועד לעצי פיקוס שמגיעים אפילו לגובה של שלושה מטרים. לכן, כדאי לבדוק את גובה התקרה לפני שבוחרים.

צמחים נמוכים

ברשימה של צמחייה נמוכה ניתן לראות את כל הצמחים שנחשבים בתור הכי אהובים והכי נרכשים בחנויות של פרחים בתור מתנה או בתור תוספת של עיצוב בחלל הבית והגינה, רק שכאן כל אלה נראים כמעט בדיוק כמו הצמחים האמיתיים וללא כל טרחה מלבד ניקיון מידי פעם בפעם של העלים.

אלו צמחים נמצאים בקטגוריה הזו?

צמחים כמו גרניום פרחוני, לאקי במבוק הפופולארי, שרך בינוני, קרוטון נמוך, סחלבים מכל מיני גדלים וצבעים, סנסיוואריה גבוהה ומרשימה וגם זיף נוצה עם פריחה או בלעדיה. כל אלו צמחים שניתן להציב לצד צמחים אחרים בגינה מבלי שאף אדם יחוש את ההבדל בינם לבין צמח אמיתי, או להניח על גבי דלפק או שידה מפאת גודלם הנוח שרק משדרג את החלל ויוצר מקום יותר ירוק ונעים.

צמחי נוי

הקטגוריה של צמחי נוי היא כזו אשר מכילה ברוב המכריע של המקרים צמחים מלאכותיים אשר טמונים להם בכלים מאוד קטנים, ואותם ניתן להניח בכל מקום בצורה בודדת או עם שילוב יצירתי של כמה מאלה למראה יותר ייחודי.

בגלל שהם די קטנים ניתן להניח אותם היכן שרק מעוניינים- עם הדגש על שולחנות עבודה, דלפק של כניסה למשרד ועל מדפים. בין הרשימה של צמחים קטנים שכאלה יש כל מיני סוגים של כדורי נוי, מינים של סוקולנטים,  עשב חיטה שמגיע בכלי מעוצב וכן עצים מיניאטוריים כמו עץ האהבה והדומים לו.

צמחיה לקירות

כאשר רוצים ליצור קיר מאוד מרשים, כל מה שצריכים הם רק צמחים אשר מתאימים עבור הצבה על גבי קיר לגובה. גם כאן יש רשימה נאה של צמחים מלאכותיים שנועדו בדיוק לצורך הזה, כאשר המקומות שמגיעים עם הדרישה לקירות כאלו הם לרוב גני אירועים, משרדים ובעלים של בתים בגדלים מרשימים.

ניתן לתלות שטיחים ירוקים מכל מיני סוגים או ליצור קירות ירוקים אשר כוללים בתוכם שילובים של כל מיני צמחים מלאכותיים למראה הרבה יותר מעוצב ומרשים. למעשה, התחום הזה התפתח לכך שיש גם עיטוף של עמודים לגובה באותה השיטה של קיר בעל צמחיה מלאכותית.

למידע נוסף על צמחים, ירקות ופירות הכנסו לאתר https://meshekd.co.il

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »