5 פלטפורמות לשיווק דיגיטלי שכדאי לכם להכיר

כבר כמה שנים שהשיווק בדיגיטל שולט ביד רמה בענף השיווק, אמנם השיטות המסורתיות כמו פרסום ברדיו, טלוויזיה ועיתונים עדיין מהווים פלטפורמות שיווקיות לבעלי עסקים רבים אך יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שללא שיווק דיגיטלי לא ניתן כיום להגיע לקהלים רבים

שנטשו את ענפי התקשורת הממסדיים.

בעולם הדיגיטלי הזה ישנן דרכים רבות לשווק את העסק שלכם, אך כמה פלטפורמות בולטות מעל האחרות ובהן כדאי לכל איש שיווק לשים את הדגש.

אז מהן 5 הפלטפורמות לשיווק דיגיטלי שכדאי לכם להכיר?

 

  1. פייסבוק

לחצי יממה חזרנו לימים טרום עידן הפייסבוק ואז הבנו כמה פייסבוק משמעותית בחיינו.

הרשת החברתית הגדולה בעולם כבר הפכה למעצמת שיווק ופרסום, ועם הזמן אף ממקדת את הטכנולוגיה שלה ומאמציה בכיוון זה.

עובדת היותם של מעל מיליארד בני אדם ברחבי העולם עם חשבון פייסבוק הופכים פלטפורמה זו לאלמנט שהוא חובה לכל משווק.

 

  1. אינסטגרם

אינסטגרם שגם היא בבעלות חברת פייסבוק היא כבר מזמן לא פלטפורמה רק לשיתוף תמונות וסרטונים אלא כלי שיווקי רב עוצמה עם סרטונים, שידורים חיים וחנויות דיגיטליות של ממש כך שנוכחות עסקית בפלטפורמה זו הכרחית לכל עסק.

אינסטגרם גם נתפסת כמקום בו נמצאים הצעירים ואם ברצונם להגיע לפלח שוק זה חובה עליכם לשווק את העסק שלכם באינסטגרם.

 

  1. פינטרסט

פלטפורמה זו של שיתוף תמונות ומידע הולכת וצוברת תאוצה בישראל ורבים וטובים מגלים אותה, וגם כאן האפשרויות השיווקיות רבות כך שנוכחות בפינטרסט ושימוש בה במערכת השיווק העסקית תתרום רבות לכל עסק.

 

  1. גוגל

גוגל היא מזמן לא רק מנוע החיפוש אלא אימפריה חובקת עולם שבבעלותה מספר רב של פלטפורמות שונות ובכמעט כל אחת מהם ניתן לשווק את העסק שלכם, ממודעות במנוע החיפוש עצמו לגוגל Google AdSense ועוד.

מלבד אלו בבעלות גוגל גם יוטיוב שהוא כלי שיווקי נהדר לכל עסק.

 

  1. טלגרם

קריסת השרתים של פייסבוק שהזכרנו והשבתתם של פלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם וואטסאפ, לימדו אותו שגם בעולם השיווק לא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד.

טלגרם היא סוג של רשת חברתית ופלטפורמת מסרים מיידיים שניתן לגייס לטובת שיווק עסקי, ובאמת יותר ויותר עסקים משתמשים בטלגרם ככלי שיווקי.

העובדה שביום בו פלטפורמות בבעלות פייסבוק לא פעלו נוספו לטלגרם 70 מיליון משתמשים חדשים ממחישה כמה פלטפורמה זו רוכשת לה מקום בעוגת השיווק.

בנוסף לחמשת פלטפורמות שיווקיות אלו ישנן רבות נוספות, אך אלה המרכזיות שבהן.

בעלי עסקים נבונים ישקיעו בשיווק בפלטפורמות אלו וכך יגיעו אל קהלים הולכים וגדלים ודרך כך יגדילו את הרווחיות שלהם.

מתלבטים כיצד לעשות זאת? מומחי השיווק של אונליין שמונליין בעלי ניסיון מוכח בקידום עסקים ושיווק דיגיטלי בפלטפורמות השונות, כזה שמוביל עסקים להצלחה ולנוכחות דיגיטלית משמעותית ופרודוקטיבית.

 

 

רשת חברתית

אולי יעניין אותך גם

מיטאפ המפקח למפתחי JS
דיגיטל

מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את

קרא עוד »
דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »