מהי עלות הלימודים של קוסמים?

זה לא סוד שכדי להיות קוסם טוב, עליכם להתאמן ולתרגל טריקים עד שתדעו לשלוף אותם מהשרוול. עדיין, צריך להתחיל איפשהו. אם אתם מעוניינים ללמוד קוסמות ואת סודות המקצוע, ישנם קורסים שונים שניתן לקחת. מעבר לכך, ישנם כנסי קוסמות ופעילויות נוספות שניתן להשתתף בהם בכדי לחזק את עצם הקוסמות שלכם. במאמר הבא נציג לכם את הדרכים הללו, כמה יעלה לכם ללמוד קוסמות ועוד.

 

יש מגוון של קורסים שונים

עבור מי שמעוניין ללמוד קוסמות, קיימות היום הרבה דרכים. ישנם קורסים שמלמדים קסמים וכאלו שמלמדים את אומנות החושים. אפשר למצוא קורסים של שבוע וקורסים של חודשים, המגוון הוא גדול מאוד. כיום, בעידן הטכנולוגי, אפשר אפילו למצוא קורסים שמנוהלים מרחוק בזום או דרך האינטרנט, והם לא דורשים מכם לצאת מהבית. לכן, הצעד הראשון שלכם בדרך להפוך לקוסמים מצליחים הוא לבחור את התחום בו אתם רוצים להתמחות ולהתמקד בו. אז אם אתם מעוניינים למשל ללמוד קריאת מחשבות, חפשו קורס שמתמקצע בזה.

 

אמנות החושים

אמנות החושים מכילה בפני עצמה מגוון של אפשרויות שונות. אפשר ללמוד טריקים של קלפים, טלפתיה, זריזות ידיים, קריאת מחשבות, קסמי במה, קסמי קירוב, קסמים של הומור וקסמים עבור ילדים. אפשר גם לבחור לשלב ביניהם כפי שניתן לראות לדוגמא באתר https://mind-show.co.il. ישנם קורסים שמלמדים אתכם קצת מכל דבר, עד שתחליטו במה תרצו להתמקצע. רק דרך הניסיון, תוכלו לגלות במה אתם טובים וממה אתם נהנים.

 

מה העלות של הקורס?

כיוון שיש כל כך הרבה קורסים שונים, המחירים משתנים ממקום למקום. מרבית הקורסים אורכים מספר שבועות ומכילים מפגש עד ארבעה בשבוע. אפשר גם למצוא חוגים לקוסמות וקורסי העשרה, שמעודדים שיפור בתחום ולא רק למידה שלו מהבסיס. העלות נעה החל מ- 1800 ש"ח והיא יכולה להגיע עד 5,000 ש"ח בקורסים הארוכים והאיכותיים. כמובן שקורס שמארח קוסמים מהתחום ומציג לכם אביזרים חדישים, יעלה יותר מקורס אשר מלמד אתכם את הבסיס. קורסים מסוימים יאפשרו לכם ליווי לאחר סיום הלימודים וייעוץ כיצד להתחיל לעבוד בתחום.

 

כנסי קוסמות

ישם כנסי קוסמות רבים שמתנהלים בארץ ומחוצה לה. פעם בכמה זמן, נאספים קוסמים וחובבי קוסמות במטרה להעשיר את הידע. ניתן ללכת לכנסים הללו ולצפות במופעים שונים, לרכוש אביזרים וללמוד עוד על התחום, כשהתשלום הוא עבור הכניסה בלבד. מדובר בכנסים שיעזרו לכם להבין לעומק את המתחרים שלכם, מה מצופה מכם במקצוע ועוד. על כן, כנסי קוסמות הם דרך מצוינת ללמוד את התחום.

לסיכום, מי שמעוניין ללמוד כיצד להיות קוסם ולהצליח בתחום, צריך ללמוד את הבסיס ולהמשיך ולהעשיר את הידע כל הזמן. חפשו אחר קורסים עם המלצות, כאלו שחברים עשו ואהבו או כאלו ששמעתם עליהם באינטרנט. תאמו ציפיות עם מקיימי הקורס וכך תזכו לחוויה של פעם בחיים.

שכר לימוד קוסמים

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »