מהי הדרך הטובה ביותר לקנות עוקבים ולייקים מזויפים?

 אינסטרגם היא פלטפורמה חברתית לשיתוף תמונות, הפועלת משנת 2012. משתמשי הרשת החברתית מעלים תמונות לעמוד האישי שלהם והעוקבים אחר העמוד ייראו את התמונה, יוכלו להגיב עליה ולשתף אותה. נוכל לקדם את העמוד האישי שלנו בעזרת בוטים לאינסטגרם, ולהרוויח מכך כסף.

 

מה הקשר לכסף?

אינסטגרם הלכה וצברה תאוצה. לפני מספר שנים היא נרכשה על ידי חברת מטא, לשעבר פייסבוק, והיא אחת הפלטפורמות הגדולות בעולם לשיתוף תמונות. הפופולריות של האפליקציה הפכה אותה למסחרית למדיי, וחברות רבות מחפשות לשווק את עצמן דרכה.

לרשות בעלי העסקים עומדות שתי דרכים עיקריות לפרסום. האחת, היא תחזוקה של עמוד אינסטגרם עבור העסק. הדרך השנייה היא פרסום בעמודים פופולריים, כאשר בית העסק משלם לבעל העמוד בתמורה לפרסום.

למשל, חברות הלבשה משלמות לאושיות רשת, כדי שאלו יגיעו לחנויות שלהן, ימדדו את הבגדים שהמותג מציע וימליצו עליהם לקהל העוקבים. כך, נוצר מצב של אינטרס הדדי בו בעלי העסקים שמחים לשלם לאושיות כדי להגביר חשיפה, ובמקביל אושיות הרשת נהנות מתשלום עבור פרסום בעמוד שלהן.

לעיתים, הפרסום גלוי למדי. אושיית הרשת תגיד במפורש שהיא מקדמת תוכן – דהיינו מפרסמת בעל עסק. במקרים אחרים, הפרסום מסווה. האושיה תספר איך היא פתחה את הבוקר עם קפה של נספרסו, המשיכה לטיול עם הילדים בשביל התפוזים, אכלה ארוחת ערב במסעדה מסוימת בגבעתיים ולאחר מכן שתתה יין של יקב כרמל לסוף היום.

 

איך נהיים אושיה?

המסקנה עד כה היא, שכדי להרוויח כסף מעמוד האינסטגרם עלינו להיות אושיות רשת. יחידי סגולה אכן מעלים תוכן מעניין, צוברים עוקבים בזיעת אפם ונהיים לאושיות. אולם כעת נחשוף בפניכם סוד – רבים מאוד קונים עוקבים ולייקים המזניקים את העמוד או במילים אחרות משתמשים במוצר שנקרא בוטים לאינסטגרם.

העוקבים והלייקים מעלים את הדירוג של עמוד האינסטגרם שלכם. הודות לכך, האלגוריתם של מטא יקפיץ את העמוד שלכם ויגביר לו את החשיפה.

 

אז איך לקנות את העוקבים הטובים ביותר?

חשוב שהעוקבים והלייקים יהיו אמינים ופעילים. עוקבים רדומים ופוסטים ללא לייקים, יגרמו לאפקט הפוך מזה של עוקבים ולייקים טובים. הם עלולים לגרום לירידת ערכו של העמוד ואף להקטין את החשיפה שלו. לכן, נמליץ לכם לעבוד עם המומחים של DigitalBoost שיידעו להתאים עבורכם את העוקבים המדויקים והאמינים.

החברה תזהה את תחום העיסוק של העמוד שלכם, ותדאג שהעוקבים הממומנים או הבוטים המקוונים יגיבו בהתאם לנושא, ייתנו לייקים לפוסטים המומלצים ביותר וישאירו את העוקב שלהם לאורך זמן.

כדי שהקידום יהיה באמת מוצלח, חשוב שנקפיד על נושאי תוכן מסוימים בהם עוסק העמוד. פיזור רחב מידי, יקשה על מיקוד הפרסום, יפחית את יעילותו ופחות מפרסמים ירצו לעבוד איתכם.

 

לסיכום

נוכל להרוויח מהאינסטגרם כסף לא רע בכלל. לשם כך, עלינו להפוך לאושיות רשת. תחילת הדרך בהפיכתנו לאושיות, הוא קניית עוקבים בוטים. איך קונית בוטים, קראו עוד בקישור המצורף:digitalboost.co.il

 

יד

אולי יעניין אותך גם

מיטאפ המפקח למפתחי JS
דיגיטל

מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את

קרא עוד »
דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »