5 סימני בגידה שצריך לשים לב אצל בן הזוג

הזוגיות שלכם כבר לא כמו שהיא הייתה בעבר? מרגישים שיש דברים שמתנהלים מתחת לפני השטח ואתם לא ממש מודעים להם? חוששים אולי שבן הזוג לא באמת נאמן? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט עלול להיות שזה קורה גם לכם. בגידה זו תופעה מאוד נפוצה ואם אתם מתלבטים אם זה מה שבאמת עושה בן הזוג שלכם או לא, כדאי שתכירו את הסימנים לכך.

גבר בוגד

  • הטלפון הנייד – אומנם זה נכון שכולנו לוקחים את הטלפונים הניידים שלנו כמעט לכל מקום, אך אם אתם רואים לאחרונה שינוי בהתנהגות של בן הזוג ביחס לטלפון, זה בהחלט יכול להדליק נורה אדומה. האם הוא לוקח את הנייד גם לטיולים עם הכלב? לשירותים? והאם הוא מניח אותו הפוך על השולחן? כל הסימנים הללו יכולים להעיד על הסתרת משהו, וזו בהחלט יכולה להיות הסתרה של קשר מחוץ לזוגיות.
  • הוצאות כלכליות חריגות – לאחרונה שמתם לב שבן הזוג שלכם מוציא כספים רבים יותר? אתם רואים כל מיני חיובים בכרטיס האשראי שאתם לא לגמרי יודעים למה לשייך? שימו לב לעניין הזה, כי אולי זה מעיד על משהו לא מאוד כשר שבן הזוג עושה.
  • ההשקעה בהופעה החיצונית – כל צוות חקירות שאיתו תתייעצו יספר לכם שכאשר בן הזוג מתחיל להשקיע בהופעתו החיצונית בצורה חריגה, זה יכול להעיד על בגידה. זה יכול לבוא לידי ביטוי במנוי חדש למכון הכושר, ברכישת בגדים חדשים או בכל דרך אחרת וכדאי להיות ערים לסימנים הללו.
  • השקעה יתרה בנו, בני הזוג – פתאום בן הזוג שלכם מתקשר אליכם כל דקה? קונה לכם פרחים או מבינה לכם כל מיני מתנות בלי הסברים ובלי סיבה? אם כך, בהחלט יכול להיות שמה שמניע אותו אלה הם ייסורי המצפון.
  • אזכור שמות לא מוכרים – בן הזוג מזכיר כל מיני שמות חדשים שבעבר כלל לא שמעתם עליהם? היו ערים לכך, כי בהחלט יכול להיות שזה סוג של כיסוי לאדם שהוא באמת רוצה להסתיר.

מה עושים?

אתם שמים לב שאת כל הסימנים הללו אתם רואים אצל בן הזוג? תוהים מה לעשות בנידון? אם כך, כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות אל משרד חקירות, והאמת היא, שכדאי לעשות זאת. חוקרים פרטיים יוכלו לבדוק כל מה שתרצו והאם יעשו זאת בצורה יעילה. מה שכן, ממש כפי שלא הייתם רוצים לקחת משכנתא נוספת מכל בנק, כך גם לא כדאי להזמין שירותי חקירה פרטית מכל משרד שעוסק בתחום הזה. כדאי יהיה לבדוק כמה פרטים אודות המשרד, לראות שהוא באמת אמין ושיש אנשים רבים שיוכלו להמליץ עליו, כי למה להתפשר על משרד שאיש לא מכיר? יכול להיות שלא תאהבו את תוצאות החקירה אך לפחות תדעו איפה אתם עומדים ותוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לכם.

אולי יעניין אותך גם

אמא וילד
הורות

ההבדל בין אפוטרופסות למשמורת

בקרב זוגות רבים שעוברים הליך גירושין יש בלבול בכל הנוגע למושגים אפוטרופסות ומשמורת, ההבדל בין אפוטרופסות למשמורת הוא משמעותי, אפוטרופסות היא העברת אדם לחסות משפטית

קרא עוד »