האם יש סטנדאפיסט מתאים גם לקהל הדתי?

שמענו לא פעם על הופעות של סטנדאפיסטים שהגיעו אליהם אנשים דתיים מבלי שידעו שמדובר בהופעה שאיך לומר? לא מתאימה לקהל הדתי. אנחנו לא צריכים לספר לכם יותר מידי אודות המבוכה שאותם אנשים הרגישו באותם רגעים. אם להודות באמת, מדובר באנשים שקרובים אלינו. היום הם יודעים לבדוק כל הופעה, הצגה וסטנד-אפ שהם הולכים אליו כדי להימנע מעוגמת הנפש שאירעה להם בעבר. אם אתם מזדהים עם המילים האלו ורוצים לדעת אם יש סטנדאפיסטים שמתאימים לקהל הדתי, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו את התשובה.

 

יצאנו לפגוש סטנדאפיסטים כדי לבדוק את התשובה לשאלה המתבקשת

פגשנו 2 סטנדאפיסטים מוכרים יותר ומוכרים פחות כדי שנוכל לענות על השאלה שלשמה התכנסנו כאן היום – האם יש סטנדאפיסטים שמתאימים גם לקהל הדתי? וריכזנו עבורכם את כל התשובות שקיבלנו. אנחנו מוכרחים לציין כי מדובר כאן במידע מהימן שמגיע ישירות מאנשי המקצוע שמכירים את התחום על כל בוריו. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

 

התשובה של סטנדאפיסט מספר 1 – יש סטנדאפיסט בעל רקע דתי

הסטנדאפיסט הראשון ציין בפנינו שהוא נמצא כבר כמה שנים בתחום. כששאלנו אותו האם הוא מופיע בפני הקהל הדתי, הוא ציין שתחילת הדרך שלו כללה בעיקר הופעות בפני הקהל הדתי. לדבריו, יש לא מעט אנשים דתיים ששמרו אותו בפלאפונים שלהם בשם סטנדאפיסט לבר מצווה בגלל שמצאו אותו כמתאים לקהל הדתי והשמועה עברה מפה לאוזן. לדבריו, במשך כמה שנים הוא היה מופיע בעיקר באירועי בר מצווה. הוא גדל בבית דתי, כך שהוא יודע בדיוק אילו תכנים מתאימים למופע שלו, למשל:

  • הומור על צומות
  • הומור על מצבים שקורים בשולחן שבת
  • הומור שנוגע למפגשים משפחתיים בחגים ואירועים מיוחדים

אז כעת אנחנו יודעים כבר שיש סטנדאפיסט שמתאים גם לקהל הדתי. האם יש סטנדאפיסטים נוספים שמתאימים להופיע בפני קהל זה? המשכנו לבדוק.

 

התשובה של סטנדאפיסט מספר 2 – יש סטנדאפיסטים חילוניים שמתאימים לקהל הדתי

מסתבר שיש סטנדאפיסטים שמגיעים דווקא מבית חילוני, אבל יש להם ידע כללי אודות הקהל הדתי. סטנדאפיסט מספר 2 מציין שיצא לו כמה פעמים להופיע בפני הקהל הדתי. כשהוא מופיע בפני קהל זה, הוא מכין את עצמו מראש. הוא משכתב את כל הבדיחות שלו ובודק שאף אחת מהן לא פוגעת באופן כזה או אחר במי מיושבי הקהל. הוא ציין שיש תכנים של בדיחות שנשארים מאחורי הקלעים בהופעות של דתיים. כשביקשנו לשמוע דוגמאות של בדיחות אלו הוא ציין בפנינו את התכנים הבאים:

  • בדיחות על מאכלים שאינם כשרים
  • בדיחות על עניינים גסים שנוגעים לנושא שבינו לבינה ועוד

לסיכום, עכשיו ידוע לנו שיש שני סוגים של סטנדאפיסטים שמתאימים לקהל הדתי, כך שצריך רק לבחור מבין השניים את המתאים ביותר.

איש שעושה קומדיית סטנד אפ דתית

אולי יעניין אותך גם