סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הוקמה למעשה ב- 1997, אך פרצה לתודעה שלנו יחסית בשנים האחרונות.

נטפליקס מציעה מינוי חודשי זול יחסית, ומספקת בתמורה שירותי צפייה באיכות גבוהה ובממשק משתמש נוח וזורם.

בין התכנים הכי פופולאריים בנטפליקס – אנו מוצאים סדרות מכל הסוגים והמינים, ובמאמר זה אספנו עבורכם מספר סדרות מומלצות שאותן תוכלו למצוא בתפריטי הצפייה הישירה של החברה.

 

סדרות בנטפליקס

מי שאוהב טלוויזיה, מחפש כל העת סדרות מומלצות שיעניקו לו משהו לצפות לו בכיליון עיניים. עבור חלק מאיתנו? מדובר בהתמכרות של ממש, ובעוד אנו לקראת סיום סדרה אחת – אנו כבר מחפשים את הסדרה הבאה שלנו! תפריטי התוכן של נטפליקס הם עצומים, ולמרות שסדרות חדשות תמיד מפורסמות בצורה בולטת יותר, עדיין קיימות בהם סדרות רבות נוספות ואיכותיות, שייתכן שאנו לא מודעים לקיומן…
מהן הסדרות המומלצות שתוכלו למצוא בנטפליקס?

 

ספרטקוס

מי שחובב אקשן ועדיין לא צפה בספרטקוס – צריך לפנות לעצמו את השבוע הקרוב ולהתחבר לנטפליקס! ייתכן ושבוע זה יותר מדי זמן, כיוון שהסדרה הזאת תתפוס אתכם כה חזק, שייתכן מאוד ותסיימו אותה הרבה יותר מהר… מדובר בסדרה המספרת את סיפורו של המורד התראקי ספרטקוס, שעושה שמות באימפריה הרומאית במשך שנים ארוכות, לאחר ששירת כגלדיאטור מצטיין בקרבות ומרחצי הדמים של האימפריה. ספרטקוס מגייס את חבריו הגלדיאטורים, ויחד הם משתמשים בכישוריהם על מנת להכות את האימפריה הרומית שוב ושוב. הסדרה מצולמת להפליא, וכוללת סצנות שתשארנה אתכם פעורי פה!

 

שובר שורות

בסדרה שובר שורות, בריאן קרנסטון מגלם את וולטר וייט – מורה לכימיה בתיכון, המגלה ביום בהיר אחד שהוא חולה בסרטן סופני. מה עושה מורה לכימיה במצב שכזה? ייתכן והתשובה תפתיע אתכם!
גיבור הסדרה קורס כשהוא מקבל את הבשורה המרה, אך מצד שני – חושב בצורה מעשית, ומעוניין לדאוג למשפחתו לאחר מותו. וולטר וייט מסיק, שהדרך הטובה ביותר לצבירת סכום כסף גדול מספיק היא ייצור ומכירת סמים שיטתיים, והוא נרתם למשימה מיד! לצורך המשימה וולטר חובר אל אחד מתלמידי התיכון שבו הוא מלמד, ויחד הם מתפעלים סיטואציות הזויות במיוחד… הסדרה היא גאונית, ומכילה סצנות בלתי נשכחות לצד שחקנים מהדרגה הראשונה!

 

חינוך מיני

הסדרה חינוך מיני היא חדשה יחסית, והושקה בפלטפורמת נטפליקס בינואר 2019. הסדרה עוסקת בנער מגושם וחסר ביטחון, שחושש מכל עניין המיניות – על אף שאימו עוסקת בחינוך מיני בתור מקצוע. לאחר חוויה שבה אוטיס עוזר לאחד הבריונים מבית הספר בעניין חרדות מיניות, הוא מחליט לפתוח מרפאה לחינוך מיני בבית הספר! לטובת המשימה מצטרפת אליו הידידה שלו, ויחד הם עוזרים לתלמידים רבים בהתמודדות עם בעיות הקשורות למין ומיניות. מדובר בסדרה קלילה, מפתיעה ושובבה, שעוסקת בנושא המיניות מזווית ייחודית ומדליקה, וגם מתהדרת בקאסט שחקנים נהדרים ובראשם ג'יליאן אנדרסן המוכרת לכולנו!

 

איש צופה בסרט

אולי יעניין אותך גם

לקיחת שאיפה
לייף סטייל

הטעמים הכי מוצלחים לסיגריה שלכם

הטרנד החם ביותר בעולם העישון בשנים האחרונות הוא המעבר לאידוי סיגריות אלקטרוניות. נדמה שכבר אין צורך להסביר מדוע מעשנים מעדיפים לזנוח את הסיגריה המסורתית ולאייד

קרא עוד »