ניקיון לאחר שיפוץ – אלו עיקרי השינויים בין כך לבין ניקיון רגיל

משפחה שמשפצת את הבית לא תמיד יודעת איך תסיים את השיפוץ הן מבחינת המחיר והן מבחינת הלכלוך. ההבדל הוא ברמת השיפוץ, בגודל הבית ובמשפץ. ביחד עם זאת אין להימנע מהניקיון שלאחר השיפוץ השונה במהותו מהניקוי הרגיל. המאמר יעמוד על השינויים העיקריים בין ניקיון לאחר שיפוץ לבין ניקיון רגיל.

 

שיפוץ קטן או שיפוץ גדול

המטרה של השיפוץ היא שהבית ייראה טוב יותר ויהיה מעוצב על פי הצרכים והטעם האישי של בני הבית. ישנם אנשים שעורכים שיפוצים קלים הכוללים תיקון של פנלים, קירות וצביעה. אחרים מחליטים לשבור רצפות לצורך החלפת הצנרת, כדי להחליף את הריצוף או לעשות הדבקה, לשבור או לבנות קירות, לשבור את חדר האמבטיה והשירותים ולבנות אותם מחדש, להעביר נקודות חשמל ולהחליף את כל השקעים בבית ועוד. לא משנה אם מדובר בשיפוץ קטן או שיפוץ גדול הניקיון לאחריהם שונה לגמרי מהניקיון הרגיל.

 

במה שונה ניקיון לאחר שיפוץ מניקיון רגיל?

בעת השיפוץ העובדים משתמשים בחיתוך ובניסור המרצפות וקדיחה בקירות הגורמים לאבק מסיבי בכל הבית. אומנם מרכזים את כל הריהוט בחדר אחר ומכסים אותו, אך האבק חודר אליהם אם רוצים או לא רוצים. את הבגדים והחפצים מכניסים לארגזים אטומים ועוטפים בניילון את ארונות הבגדים. למרות שנמנעים כמה שיותר מחדירת נסורת ואבק לארונות, למכשירים החשמליים ולריהוט הוא אינו נמנע. גם לאחר צביעת הבית מצטברות נקודות צבע על הפנלים והרצפה שיש לתת להם דגש מיוחד כדי להסירן. לפיכך, ניקיון יסודי הכולל קרצוף וחומרים קשוחים יסייע לניקוי. הזמנת חברת ניקיון מומלצת יכולה לפתור את כל כאב הראש הזה ולהעניק לכם את השקט והביטחון שהבית ייראה נקי ומצוחצח.

 

אלו אלמנטים של ניקיון חשוב לבצע לאחר השיפוץ?

בשונה מניקוי רגיל, שיפוץ הבית הוא הזדמנות נהדרת לבצע פוליש לריצוף ולחדש אותה לאחר שמסתיימות העבודות. לא לכולם יש את היכולת הכלכלית להחליף את הריצוף ועדיין הם רוצים שהוא ייראה חדש ואטרקטיבי. לפיכך, הפוליש יבריק את הרצפה וישפר את הנראות של הבית. מאחר והבית ריק בזמן השיפוץ הפוליש  אופטימלי כי לא יהיו חפצים שיפריעו למכונת הפוליש או למכונות קרצוף הרצפות. בניקוי בית רגיל לא מבצעים פוליש אלא אם מוציאים את הריהוט מהחלל בהזדמנויות מיוחדות.

 

האם חברת ניקיון מתאימה לניקוי רגיל או רק לניקוי לאחר שיפוץ?

כאמור ישנם הבדלים בין הניקוי הרגיל לבין ניקוי לאחר שיפוץ. ביחד עם זאת, חברת הניקיון מטפלת גם בבתים ומשרדים הזקוקים לשירותי ניקיון יום יומיים או אחת לשבוע. לחברה יש צוות גדול והיא יכולה לשלוח איש ניקיון אחד לשירותי ניקיון על בסיס שבועי או צוות מנקים כאשר מדובר בניקוי לאחר שיפוץ. לפיכך, את השירות תוכלו לקבל בהתאם לצרכים שלכם.

אנשי ניקיון

 

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

מכשירים לפתיחת סתימות

מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה שבו אנו מורידים את המים בניאגרה שבשירותים, ובמקום לבצע את פעולתה השגרתית – מפלס המים רק עולה ומאיים

קרא עוד »
מפתח
בעלי מקצוע

שירותי מנעולנות במרכז

שירותי מנעולנות הם שירותים שכל אחד מאתנו יצטרך בחיים בתדירויות שונות. במידה ונעלתם את עצמכם מחוץ לבית או שחכתם את המפתח ברכב, ואפילו במידה ויש

קרא עוד »