נוירופתיה – מה זה ואיך מטפלים בזה?

לא משנה מי אתם ומה אתם השאיפה שלכם היא קרוב לוודאי להיות כמה שיותר בריאים.

העניין הוא שיש מרחק בין השאיפה הזאת ובין אורח החיים שלנו.

ככל שנהיה בריאים יותר כך נהיה מאושרים יותר אך יש הרבה מאוד אנשים אשר לא נוקטים בתזונה נכונה ובספורט וכך הם חולים במגוון מחלות.

על רקע זה יש לציין כי אחת המחלות הנפוצות ביותר היא סכרת.

בסכרת הסוכרים בדם עולים וזו אחת המחלות הקשות ביותר שיש עם סכנה אמיתית לא רק לאורח החיים אלא גם לאיכות החיים.

פעמים רבות בעת סכרת מתרחשת תופעה של נוירופתיה סוכרתית שהיא למעשה בעיה בעצבים ההיקפים בחולי סכרת.

מדובר על בעיה רצינית ביותר המעיבה על חייהם של חולי הסכרת ולכן היא מחייבת טיפול מידי וללא עכבות בכדי להתגבר על הבעיה בצורה מקצועית וטובה מבחינה רפואית.

 

דיאטה המפתח להורדת סוכרת

אם כן אין ספק כי יש הרבה דרכים להילחם בסכרת ובמה שנקרא נוירופתיה סוכרתית אך נראה כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבחור באורח חיים בריא. ומה זה בעצם אורח חיים בריא? אם כן זה כולל בין היתר עשיית ספורט ותזונה נכונה. אתם לא יודעים איזה שיפור שני הדברים הללו יכולים לסייע לכם ועד כמה ההשפעה שלהם על הבריאות שלכם היא גבוהה. לכו אל תזונאית ואל מאמן ספורט ובנו תכנית אימונים שהיא למעשה תהיה אורח החיים שלכם וכך תתגברו על הבעיה של הסכרת או לפחות תפחיתו את הסכנה שבה אתם נמצאים וזה דבר משמעותי ביותר.

 

מדוע חובה לפנות אל רפואה משלימה עקב נוירופתיה

אין ספק כי דיאטה וספורט הם חשובים ביותר אך לצד אלו יש לציין כי ניתן לעשות שימוש ברפואה המשלימה בכדי לטפל בסכרת. שימו לב הרפואה המשלימה היא לא תחליף לדברים אחרים אלא היא משלימה כלומר נוספת לטיפולים האחרים שאנו בוחרים בהם. כך באמצעות רפואה משלימה אפשר לטפל במה שנקרא נוירופתיה סוכרתית ולהתחיל לחיות כמו שצריך. כמובן שיש משמעות לשאלה באיזה טיפול של רפואה משלימה אני בוחר ויש לכך השפעה עצומה על הבריאות שלנו. כך לצד תזונה וספורט רפואה משלימה היא דרך נהדרת להתגבר על קשיים ולהתחיל לחיות כמו שצריך ולמעשה להתחיל בפרק ב' בחייכם, פרק בו אתם מתגברים על הסכרת ועל הנוירופתיה.

 

אל תוותרו על טיפול מסורתי בנוירופתיה

שימו לב הטיפול בסכרת ובנוירופתיה סוכרתית ברפואה משלימה הוא חשוב ביותר אך הוא לא תחליף לכדורים שנותנת הרפואה המערבית. אם אתם סובלים ממה שקרוי נוירופתיה סוכרתית אתם חייבים להבין כי כדאי לכם לפנות אל רופא המשפחה שלכם ולקבל גם ממנו טיפול תרופתי אשר יסייע לכם. כך השילוב בין רפואה משלימה ורפואה מערבית יפתור את בעיית הסכרת על הצד הטוב ביותר.

 

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »