מתנות מתחשבות ומרגיעות לאמהות טריות

בואו נודה על האמת, כל אחד מאתנו הקדיש במהלך חייו שעות רבות של מחשבה, במטרה לחשוב על מתנה מושלמת עבור אדם אהוב. אנחנו חווינו על בשרנו את העניין לפני כמה שבועות והחלטנו שהגיע הרגע לשים לזה סוף. לכן, הוצאנו סדרת מדריכים מקיפה שתרכז את המתנות הטובות ביותר שכל אחד יכול לתת בסיטואציה מסוימת. הפעם, נציג בפניכם את המתנות הנבחרות לאימהות הטריות שנחשבות למתחשבות ומרגיעות. אז תישארו כאן ותחסכו לעצמכם זמן רב ומאמץ.

 

מנות חמות

כל יולדת מוצאת את עצמה מנשנשת ביס מפה וביס משם בחודשים הראשונים שלאחר הלידה. שכן, הגידול של התינוק הרך מעסיק ואינו מאפשר תמיד להכין אוכל חם. לכן, אנו מציעים לכם להעניק במתנה ליולדת מנות חמות שתכינו בעצמכם. יש מגוון עצום של מנות שניתן לתת במתנה, למשל:

  • קוסקוס ומרק ירקות
  • מגש עוף וירקות חתוכים
  • מגש אנטיפסטי

אם תבחרו באפשרות זו, תשימו לב שאתם מכינים אוכל חם ומזין, שיאפשר ליולדת לשמור על תזונה נכונה ובריאה.

מתנות לאמהות טריות

ערכת מתנה ליולדת

אם אתם רוצים להיות בטוחים שתבחרו במתנה מתחשבת ומרגיעה, עליכם לבצע משלוח מתנה ליולדת של ערכת מתנה ייעודית. הערכה הזו מגיעה תמיד באמצעות משלוח, מתוך הבנה שהיולדת רוצה להיות כרגע בבית, לבד, עם התינוק שלה. אתם כנראה שואלים את עצמכם בשלב זה "איפה נכנס בדיוק החלק הרגוע של המתנה?". ובכן, נשתף אתכם שמתנה זו תקנה ליולדת שקט נפשי, בגלל שהיא מכילה את כל הפריטים הדרושים לה ותאפשר לה שלא לנסוע למרחקים, כדי למצוא בגד גוף, חיתול בד נקי ועוד.

 

מארז שמפניה ומתוקים

מי מכם שרוצים להעניק מתנה שתתחשב בשעות השקטות של האמא הטרייה (כלומר, בזמן שהתינוק ישן), צריכים לשלוח לה מארז שמפניה ומתוקים. יש מי שאומרים שזו מתנה ליולדת בן, כי בנים נוטים לישון טוב בלילה. אנחנו לא מאמינים בזה וממליצים לבחור במתנה זו לאימהות טריות לבנים ובנות כאחד. שכן, שתיהן ישמחו ליהנות מכוס שמפניה צוננת ושוקולדים.

מתנות לאמהות טריות

שירותי בייבי סיטר

קוראים יקרים, כדאי שתקשיבו טוב לטיפ הבא – תעשו לעצמכם טובה ותשימו לב שאתם לא אומרים לאמא הטרייה שהיא נראית עייפה. במקום לומר זאת, תוכלו להציע לה שירותי בייבי סיטר בשעות הקשות של היום. מדובר בדרך כלל בשעות אחרי הצהריים שבהן התינוק סובל מגזים. תהיו בטוחים שהענקת מתנה שכזו תתקבל כמתחשבת ומרגיעה. שכן, האם תוכל להשלים שעות שינה ולהיות זמינה יותר לבייבי בשעות הלילה המאוחרות.

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו המתנות המתחשבות והמרגיעות שאפשר ומומלץ להעניק לאימהות טריות. נבקש מכם רגע לפני סיום שתעבירו את המידע החיוני הזה לאחרים, כדי שכולם יידעו אילו מתנות יתקבלו בברכה על ידי מרבית היולדות וממה כדאי להימנע.

מתנות לאמהות טריות

אולי יעניין אותך גם