מתי קנאביס רפואי יכול לעזור לנו ומי זכאי למרשם?

ישנה שאלה חשובה שמרחפת באוויר ורבים רוצים להגיע לתשובה שלה אבל לא יודעים איך בדיוק. אם הגעתם לכאן, אתם וודאי יודעים באיזו שאלה מדובר – זו שמופיע בכותרת המדריך. ניסחנו אותה בקפידה לאחר ששמענו אותה מספר רב של פעמים. הישארו אתנו ותגלו את התשובות המעמיקות ביותר שתמיד רציתם לקבל אבל לא ידעתם אל מי לפנות.

 

תכירו את האנשים שכותבים את המדריך

רגע לפני שנעמיק בתשובות המדוברות, כדאי שתכירו אותנו – כותבי המדריך. אנו צרכני קנאביס רפואי קבועים כבר 3 שנים. נמצאנו כזכאים על ידי רופא מומחה בתחום, כך שיש לנו מרשם ואנו צורכים את הצמח בהתאם לחוק.

אנשים ששומעים על האישור הרפואי שלנו תוהים לא פעם איך זה עוזר לנו (ומנסים להבין האם זה יעזור גם להם) ואיך נמצאנו כזכאים למרשם. החלטנו שעלינו לכתוב מדריך מקיף בנושא שיענה על כל השאלות הללו במקומנו. אז אם פניתם אלינו ורציתם לדעת תשובה, דעו כי תקבלו אותה כאן באופן הנרחב ביותר.

 

מתי קנאביס רפואי יכול לעזור?

התשובה הראשונית שלנו לשאלה הזו היא די פשוטה: בכל מצב. שכן, קנאביס רפואי מבחינתנו הוא כמו שיקוי קסם. בתור מי שצורכים קנאביס רפואי משלוחים באופן קבוע, אנחנו יכולים להגיד לכם שהוא עוזר לא רק לכאבים הכרוניים שלנו, אלא גם לכאבים אחרים שצצים בעקבות בעיות רפואיות שונות. בכל אופן, אלו המקרים השכיחים ביותר שבהם אנשים צורכים זני קנאביס רפואי שעוזרים להם:

  • במחלות קשות
  • במצבים של כאבים כרוניים
  • לאחר אבחון כפוסט טראומה

 

מי זכאי למרשם?

בניגוד לתרופות לכאבי ראש ובטן, את המרשם לקנאביס רפואי לא כל אחד יכול לקבל. יש צורך לערוך בירור מעמיק אצל רופאי כאב ומומחים אחרים שבקיאים בתחום כדי שניתן יהיה לקבל את המרשם המדובר. אלו שזכאיים למרשם הם מי שסובלים מהדברים שצוינו בפסקה הקודמת. כלומר, מי שסובלים ממחלות קשות כמו סרטן, מי שיש להם כאבים כרוניים מסיבות שונות ואלו שאובחנו כפוסט טראומתיים.

 

איך תוכלו לדעת אם אתם זכאים למרשם?

אם אתם רוצים לדעת אם יש לכם זכאות לקבלת מרשם לקנאביס רפואי, כדאי שתדעו שעליכם לפנות תחילה אל רופא המשפחה שלכם. הוא יפנה אתכם הלאה, אל גורמים שעוסקים בתחום ואלו יאבחנו באופן מעמיק אם אתם באמת צריכים לצרוך את הקנאביס הרפואי באופן קבוע והאם הוא צפוי להקל על הכאבים שלכם. במידה ותהיו זכאים, המומחים יבדקו מהו הזן שמתאים לכם ביותר מכל מיני בחינות.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את הקנאביס הרפואי. כך שכעת, אתם יודעים מתי הוא יכול לעזור ומי זכאי למרשם. אנו מקווים כי כעת, המידע יהיה נפוץ יותר ברחבי הרשת ויאפשר לרבים לקבל את התשובה שהם זקוקים לה.

קנאביס רפואי

אולי יעניין אותך גם

אתר היכרויות
למבוגרים

שלוש דרכים להכיר אנשים חדשים

אם אתם נמצאים בתקופה בחיים שלכם בהם אתם מחפשים להכיר אנשים חדשים, איזה יופי וכמה כיף! הכרויות חדשות יכולות להיות הרפתקאות מופלאות וכיפיות. תקופת הכרות

קרא עוד »
משחק בלאק ג'ק
למבוגרים

5 משחקי מזל שאסור לכם לפספס!

משחקי מזל מהווים צורת בידור מרתקת ומלהיבה, שמושכת מיליוני משתתפים מסביב לעולם. הם משלבים מתח, אדרנלין והזדמנות להרוויח כסף גדול בזכייה אחת. במאמר זה נפרט

קרא עוד »