אין לי מספיק מקום אחסון בבית? מה אפשר לעשות?

כל דייר או בעל בית יכולים להעיד שמציאת מקומות אחסון בבית, היא משימה מאתגרת במיוחד.

כאשר אין לנו מספיק מקומות אחסון ופתרונות אחסון יעילים, אנו נאלצים להשאיר את החפצים שלנו מחוץ לארונות, מעל הארונות, מתחת למיטה ועוד מספר פתרונות לא נוחים שכולנו בצער מכירים.

אך כיום, כשעולם העיצוב הולך ומשתכלל בפתרונות שמציע, אפשר למצוא מספר פתרונות אחסון שיקלו עליכם משמעותית ויצליחו למצוא פתרון לכל חפץ וחפץ שאתם רוצים לאחסן.

לשם כך, לפניכם קצת על אין לי מספיק מקום אחסון בבית? מה אפשר לעשות?.

 

מדוע אין לנו מספיק מקום אחסון בבית?

חוסר במקומות אחסון בבית והתחושה שאין לנו כבר איפה לשים את החפצים שלנו, אלא להותיר אותם בחוץ, או לדחוף אותם מתחת למיטה – היא תחושה מוכרת מאד, שרוב האנשים צריכים להתמודד אתה. הסיבה היא פשוט תכנון הדירות הסטנדרטיות, שכולל לרוב רק ארון בכל חדר, רהיט שבהחלט לא מספיק לאחסון כל הציוד שלנו באופן המסודר והנקי שהיינו מעוניינים בו. לכן, קיימים כיום מגוון של פתרונות טובים לאחסון ורהיטים חכמים שתוכלו לרכוש עבור ביתכם ולהקל על בעיות האחסון בבית. כך תוכלו להקנות לביתכם אווירה יותר נעימה ומסודרת, בה לכל דבר יש את המקום שלו.

 

איזה טיפים ופתרונות יעילים קיימים לאחסון בבית?

ארגזי אחסון

ארגזי אחסון הם ארגזים, ארונות קטנים, שניתן להציב בכל מקום בבית ולהכיל בתוכם את כל מה שאין לכם מקום אליו, את כל מה שהייתם רוצים לאחסן בצורה נוחה יותר. מדובר ברהיט מאד יעיל, שניתן אף לקנות כמה ממנו וכך ליצור בבית אווירה הרבה יותר מסודרת. במקום שכל החפצים יהיו מפוזרים בבית או על השולחן, ניתן להכניס אותם לארגז האחסון שישמור על אווירה נקייה ומסודרת.

 

כוורות

כוורות הן כבר שנים פתרון אחסון פופולרי ואהוד, שמאפשר לנו לנשום לרווחה ומסב מקום לרבים מהחפצים לשנו, בכל הסוגים והצורות. הבעיה של שידות ומדפים רגילים, הם שהם מאפשרים רק תא אחד מאורך של אחסון, וזהו זה. לעומת זאת שידות ומדפים של כוורות, מציעים כמה ריבועים של אחסון, כאשר בכל אחד ניתן לשים סוג שונה לגמרי של חפצים. הכוורת יכולה להוות הצלה של ממש לבעיות האחסון ולבלגן בבית שלנו, לכן רבים מהבתים בארץ מחזיקים בה ומדובר בטרנד פופולרי.

 

ארונות ועמודי אחסון גבוהים

הדרך הכי טובה לנצל את החלל בבית לצורך אחסון, היא לרכוש את הארונות ואת עמודי האחסון שלנו, גבוהים ככל הניתן וכך לנצל את כל השטח הניתן. עמודי אחסון הם מומלצים במיוחד עבור אחסון מאחר ותופסים מעט מאד מקום בבית, בהיותם ארונות צרים מאד וגבוהים מאד. לכן, ניתן להציב אותם כמעט בכל מקום בבית, יחד עם היתרון הגדול שלהם – העובדה שהם תופסים מעט מאד חלל, אך מאפשרים כל כך הרבה מקומות אחסון.

 

ארון

אולי יעניין אותך גם

5 טיפים לעיצוב הבית

יצירת בית יפה ופונקציונלי היא בראש סדר העדיפויות של בעלי בתים רבים. בין אם אתם עוברים לחלל חדש או מחפשים לחדש את המרחב הנוכחי שלכם,

קרא עוד »
ספה נפתחת
לבית ולגינה

איך לבחור ספה?

יש שיגידו שסלון הבית הוא החלל המרכזי והחשוב ביותר בבית, כיוון שחלל זה מרכז בתוכו את כלל בני הבית. בין אם אתם משפחה גדולה או

קרא עוד »