כיצד מתכננים מסלול שליחויות בינעירוני?

כל חברת שליחויות מוסמכת יודעת כי יש צורך בהיכרות עם תכנון של מסלול שליחויות עירוני ובין עירוני. תכנון נכון של מסלולים אלו צפויים להביא לתוצאות המתבקשות. כלומר, להעברה בטוחה ומהירה של הפריטים השונים. ביקורת שהועלו לאחרונה לרשת על חברת שליחויות מוכרת, גרמו לנו להבין כי עלינו לבדוק איך מתכננים את המסלולים השונים.

במדריך הקודם הצגנו בפניכם את הדרך לתכנן מסלול עירוני והפעם, יצאנו לבדוק איך מתכננים מסלול בינעירוני. הישארו אתנו ותגלו את השלבים שעליכם לעבור בדרך.

 

רוצים לתכנן מסלול שליחויות בין עירוני? תיישמו את השלב ה – 1: תערכו טבלה מסודרת עם שמות הערים

בשלב הראשון אתם צריכים לערוך טבלה מסודרת ולכתוב בה את שמות הערים שבהם יש צורך במשלוחים. חשוב לציין כי תחילה רושמים את כל הערים ורק לאחר מכן, עורכים שילוב בין עיר אחת לשנייה. שכן, בתור התחלה, עליכם לאסוף את המשלוחים מעיר אחת ולהעביר את כל המשלוחים אל המחסן. זו הדרך היעילה ביותר שתאפשר לכם לחסוך בזמן רב ובמאמץ.

שליח בין עירוני

רוצים לתכנן מסלול שליחויות בין עירוני? תיישמו את השלב ה – 2: תמלאו בכל טבלה את הכתובות של המשלוחים

ערכתם טבלה מסודרת ואספתם את המשלוחים מהערים השונות? מצוין. לאחר שריכזתם את כל המשלוחים במקומות המיועדים במחסנים שלכם, עליכם למלא בכל טבלה את כתובת היעד של המשלוח. חברות גדולות כמו צ'יק דליברי מתנהלות באופן זה. כך הן מאפשרות למלקטים של החברה לאסוף את כל המשלוחים מהמחסנים הישר אל המשאיות המתאימות. כך שניתן לאסוף באותה נשימה, משלוחים מהמדפים הבאים:

  • משלוח ממדף "תל אביב"
  • משלוח ממדף "חיפה"
  • משלוח ממדף "רמת גן"

ולהעביר את כולם למשאית שנוסעת אל באר שבע לצורך הדוגמא.

 

רוצים לתכנן מסלול שליחויות בין עירוני? תיישמו את השלב ה – 3: תחלקו את הטבלאות לנהגי המשאיות

בשלב זה, כל נהג משאית יכול לעלות על המשאית שלו בידיעה שיש בידיו את כל המשלוחים על העיר שלו. ראוי לציין כי הנהג צריך לקבל את הטבלה הייעודית לו. בטבלה זו מופיעים שמות המזמינים, הכתובות שלהם ומספרי הטלפון. אם אתה רוצה להשיג טבלה מובנית שכזו או לשוחח עם מומחים בתחום לחץ כאן ותוכל לקבל את כל המידע בנושא.

שליח בין עירוני

רוצים לתכנן מסלול שליחויות בין עירוני? תיישמו את השלב ה – 4: צאו לדרך!

בשלב האחרון כל נהג משאית יכול לצאת לדרך בידיעה שיש בידיו את כל המשלוחים בחלק האחורי של המשאית וטבלה מסודרת שבה מופיעים פרטי הלקוחות. אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי המשלוחים יועברו אל הלקוחות שלכם שנמצאים בערים שונות ברחבי הארץ ללא כל בעיה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרך הנכונה לתכנן מסלול שליחויות בין עירוני. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע הנחוץ, כך שנותר לכם ליישם וליהנות מהדרך.

שליח בין עירוני

אולי יעניין אותך גם