מסלולי הגיור – איזה מסלולים ניתן לבחור בשביל להתגייר

עתידים לעבור הליך גיור? ובכן, כיום ניתנת לכם הזדמנות לעבור את הגיור בשני מסלולים. מהם המסלולים וכיצד תדעו שבחרתם את המסלול המתאים לכם? במאמר הבא נציג לכם את כל המידע החשוב ביותר לקראת הליך משמעותי וכבד משקל.

 

גיור – איזה מסלולים ניתן לבחור בשביל להתגייר?

מועמדים לגיור ניצבו בעבר בפני שוקת שבורה, וזאת לאור העובדה כי רבים נאלצו לעבור הליך גיור ממלכתי מפרך וארוך הנעשה במתכונת קבוצתית לרוב. עם זאת, בשנים האחרונות ועם ההבנה כי מדובר בהליך מורכב ורגיש, ניתנת בעבור כל מועמד באמצעות עמי אולפני גיור – מוסד מוביל בתחומו אשר מוכר ע"י מדינת ישראל ונוסד ע"י חתן פרס ישראל הרב חיים דרוקמן אפשרות לבחירה של מסלול גיור, הנערך בליווי של דיינים מומחים להם ניסיון של שנים רבות בענף. מסלולי הגיור הניתנים לכם לבחירה הינם מסלול גיור אישי הנעשה באופן פרטני עם דיין או תהליך גיור הנעשה עם קבוצה של מועמדים נוספים, בהתאם לתחושה האישית שלכם לקראת תחילת התהליך. מדובר במסלולים אפקטיביים ואיכותיים לצורך גיור ממלכתי מלא, כפי שנסביר כעת.

כיפה וספר

גיור ממלכתי – מסלול גיור המותאם בדיוק בשבילכם

כאמור, בשביל להתגייר עליכם לפנות לאולפן גיור המוכר הן ע"י הרבנות הראשית לישראל וכן רשויות המדינה. באמצעות עמי אולפני גיור תוכלו לקבל את המעטפת האישית והאיכותית ביותר, אשר נועדה להוביל לכך כי גם אתם וגם ילדיכם יוכרו כיהודים, בהליך פרטני או קבוצתי אשר נעשה בפרק זמן של 8-10 חודשיים, במהלכם תוכלו ללמוד לעומק את רזי היהדות והמסורת וכן לקבל על עצמכם הלכות של שמירת מצוות. לכל אורך התהליך תקבלו סיוע המתבסס לא רק על התחושות שלכם אלא גם על הרקע האישי והזיקה ליהדות. בעת הגעתכם לעמי אולפני גיור, תוזמנו לראיון אישי עם דיין אשר נועד להכיר אתכם ואת הסיבות לשמן אתם עתידים לעבור את ההליך, ובסיום תיאום הציפיות והפגישה הראשונית תוכלו לבחור מבין שני המסלולים – אישי או קבוצתי.

 

מתלבטים לגבי מסלול גיור? נציגי עמי אולפני גיור כאן לשרותכם

החלטה על התחלה של תהליך גיור וכן בחירה של מסלול מהווים אתגר לא פשוט בעבור מועמדים לגיור, ובדיוק משום כך נציגי עמי אולפני גיור יעמדו לרשותכם בכל עת, החל משלב הפגישה הראשונית עליה פירטנו בתחילת המאמר ועד לסיום ההליך המתבצע מול בתי הדין. זכרו, הליך גיור הינו הליך משמעותי ובעל משמעות רוחנית ודתית מהמעלה הראשונה, ומשום בחירה בעמי אולפני גיור תאפשר לכם לקבל את המעטפת הרוחנית והאיכותית ביותר לצורך בחירה של מסלול גיור והצלחתו באופן מלא. מתלבטים לגבי מסלול גיור? היכנסו לאתר הרשמי של עמי אולפני גיור, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם לצורך תיאום פגישת ייעוץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram