האם במים מינרלים יש יותר מינרלים מאשר במים העוברים סינון של קטדין?

מנסים למצוא את הפתרון הכי טוב שיש לסינון מים בבית? מתלבטים בין האפשרות של רכישת בקבוקי מים מינרלים ובין מים שעוברים סינון? אם כך, אין ספק שאנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם, כי בעידן המודרני יש לא מעט אפשרויות לסינון המים, וברור שתרצו לבחור את הטוב ביותר לבני הבית שלכם.

האם מים מינרלים בבקבוקים זו יכולה להיות אופציה טובה?

סביר להניח שגם אתם, כמו הרבה אנשים אחרים, רגע לפני רכישת סנן דירתי, תוהים האם בכל זאת אולי בקבוקי המים המינרלים יכולים לשמש אתכם עוד כמה שנים. האמת היא שהתשובה היא חד משמעית לא, שכן היום זה כבר ברור שהמים המינרלים אינם מספיק טובים. ראשית, לא תמיד יש בהם יותר מינרלים לעומת מים שעוברים סינון ושנית, יש מספר בעיות עם בקבוקי המים:

בקבוקי מים

  • בקבוקי המים המינרלים מזהמים את העולם בגלל השימוש הרב בפלסטיק
  • מים שעומדים בבקבוקי פלסטיק סופגים לא פעם את החומרים הרעילים שיש בפלסטיק עצמו
  • הבקבוקים תמיד נגמרים בדיוק ברגע הכי פחות מתאים
  • לא תמיד טעם המים מספיק טוב

לכן, אם אתם יכולים לחשוב על סנן דירתי שיפתור את כל הבעיות שלכם בנושא הזה, למה שלא תקנו אותו עוד היום?

כיצד לבחור מערכת סינון שתהיה באמת מספיק טובה?

לפעמים דווקא בגלל שבעידן המודרני יש כל כך הרבה אפשרויות, אנחנו מאוד מתקשים לבחור את המוצר הנכון לנו. זה קורה כאשר מדברים על סנני מים וכאשר מדברים על כל תחום אחר. לכן אנחנו יכולים להבין את ההתלבטות שלכם וזו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לבדוק באיזו מערכ של סינון אתם משקיעים. האם המערכת יוצרה על ידי חברה שיש לה שם עולמי? האם המים באמת טעימים לכם? והאם הם כוללים את כל המינרלים הכי חשובים? אל תשכחו שאם המים באמת יהיו מסוננים וטעימים יהיה לכם הרבה יותר קל לגרום לילדים להתרגל לשתות יותר בחיי היומיום וזו נקודה חשובה ביותר.

האם מערכות כאלה עולות הרבה?

בין אם אתם חושבים סנן מים לדירה כולה, על מתקן מים או על כל אופציה אחרת, זה טבעי שתרצו לדעת גם כמה זה עולה. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק גם את המחירים, כי לא תמיד לקנות מערכת יוקרתית מאוד זה הפתרון. אם, לדוגמא, הייתם רוצים להזמין היום שירות כמו תיקון ניאגרה סמויה לא הייתם משקיעים רגע בבירורים שונים? הייתם מבררים בוודאי מי בעל המקצוע, האם הוא מנוסה וכמה הוא גובה. לכן, גם כאשר אתם מנסים להחליט כמה הגיוני להשקיע במערכת לסינון מים, בהחלט יש טעם לפנות אל כמה חברות שונות שעובדות בתחום, לקבל הצעות מחיר ולראות איזו הצעה תהיה הכי משתלמת.

אולי יעניין אותך גם

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!
בריאות

6 עובדות שלא הכרתם על אוזמפיק!

קיימת תרופה פופולארית להרזיה שנרכשת בשנים האחרונות. עם התקופה הזו של עמידות וגיוס נתונים, חשיבותה של תרופה זו במאבק בהשמנה ובשמירה על משקל תוכל להתבטא

קרא עוד »