מיטאפ המפקח למפתחי JS

עולם הפרסום עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר האינטרנט והרשתות החברתיות הפכו להיות זירת הפרסום העיקרית. כדי להפוך לאנשי מקצוע בעולם הזה, חשוב להכיר את הכלים שמתפתחים בו, ולא להישאר במקום לרגע אחד. כדי שגם אתם תוכלו להיחשף למילה האחרונה עבור מפתחי JS, אנחנו כאן כדי לספר לכם על מיטאפ המפקח למפתחים. 

 

SEO

העובדה שיש לכם אתר באינטרנט כבר לא מספיקה לבדה להוביל אתכם לרמת חשיפה גבוהה. בכל תחום יש ברשת מגוון רחב של אתרים, וכדי שדווקא האתר שלכם יגיע לעיניים של הגולשים ולמקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש אתם חייבים לבצע קידום אתרים. SEO הוא קידום אתרים בצורה אורגנית.

בניגוד לקידום אתרים שבו אנחנו משלמים כסף למנוע חיפוש מסוים, בדרך כלל גוגל, כדי להביא את האתר שלנו לקדמת הבמה, בקידום אתרים אורגני אנחנו בונים את האתר כך שהוא יענה על הדרישות של אלגוריתם הדירוג של המנוע באופן טבעי יותר. כאן תוכלו לראות בדיוק איך זה עובד. https://hamefakeh.co.il

SEO

מיטאפ, למה זה חשוב

העולם של קידום האתרים מתקדם בקצב מהיר, וכדי להישאר על הגל אתם חייבים להיות מעודכנים בחידושים האחרונים. זו הסיבה שחשוב שבתור מפתחים תגיעו למיטאפים שנערכים עבורכם. במהלך אותן פגישות תוכלו לפגוש מפתחים אחרים, להכיר שיטות עבודה נוספות, וקצת להיפתח לקהלים חדשים. קהילת מפתחים מחוץ לקופסה היא בדיוק המקום עבורכם לקבל את המידע הזה.

 

מפתחים מחוץ לקופסה

מפתחים מחוץ לקופסה היא קהילת מפתחים, שמאפשרת לכם בתור מפתחים בודדים להיחשף לקולגות אחרות מהתחום. הקהילה הולכת לערוך אירוע מפתחים גדול בחודש אוקטובר, כך שכדאי לכם להישאר מעודכנים ולהגיע אליו כמובן.

מפתחים מחוץ לקופסה

JS

בעולם התכנות, הדבר הבסיסי ביותר הוא כמובן העברה של פקודה למחשב, דבר שנעשה בעזרת שפת תכנות. כיום ישנן שפות תכנות רבות, אולם בכל הנוגע לקידום אתרים JAVA SCRIPT, היא השפה המובילה ללא ספק. זו הסיבה שחלק בלתי נפרד מעולם הSEO דורש מכם היכרות מעמיקה עם השפה. היכרות טובה עם השפה תהפוך אתכם בצורה ישירה למפתחים טובים יותר.

 

לסיכום

כדי להפוך למפתחי JS ברמה גבוהה יותר, כדאי להיפגש מידי פעם עם אנשי מקצוע מהתחום ולהחליף ידע וטיפים. עולם הפרסום ברשת מתחדש כל הזמן, ואם אתם עובדים באופן עצמאי אתם עלולים לפספס את החידושים המובילים בתחום. זו בדיוק הסיבה שאנחנו ממליצים לכם להגיע לאירועי מיטאפ עבור מפתחים, שבהם תוכלו קצת לפתוח את הראש לחידושים מרעננים בתחום.

מיטאפ המפקח למפתחי JS

אולי יעניין אותך גם

דולרים
דיגיטל

האם אפשר להרוויח כסף באינטרנט?

אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותנו מידי יום כשפוגשים אותנו ברחוב היא: "אתם באמת מרוויחים כסף מהאינטרנט?". הרי השכנים שלנו בלונדון כבר יודעים שאנחנו עובדים

קרא עוד »