מה המחיר של הדברת פשפשים?

הדברת פשפשים הינה הדברה קריטית ומורכבת. אף אחד לא ירצה לישון, כמובן, עם טפילים זעירים במיטה אשר עוקצים אותו בלילות. עם זאת, כאמור, מדובר בהדברה מורכבת יחסית הדורשת שילוב של מגוון אלמנטים ומומחיות גבוהה במיוחד מצד המדביר. יש בכך כדי להשפיע על מחירה של הדברת הפשפשים. המשיכו לקרוא וגלו כיצד מבוצעת הדברת פשפשים, וכמה היא עולה.

 

איך מדבירים פשפשים

לפני שנצלול אל מחירה של הדברת פשפשים, חשוב שנבין תחילה כיצד מבוצעת הדברת פשפשים. זאת, מאחר שמדובר בהדברה מורכבת יחסית הבנויה ממספר שלבים. נסקור בקצרה את שלבי ההדברה השונים.

 

    1. בחירת מדביר

זיהיתם כי יש לכם פשפשים בבית? כעת, עליכם להזמין מדביר פשפשים. כל מדביר, ובכלל זאת מדביר פשפשים, צריך להיות מדביר מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה. בררו עם כל מדביר כי הוא מחזיק ברישיון הדברה בתוקף. אולם כאשר מדובר בהדברת פשפשים, לא די בכך שהמדביר יהיה מורשה. עליכם לבחור במדבירים אשר הם מומחים בהדברת פשפשים ובקיאים במלאכה זו. על כן, השלב הראשון בהדברה הוא בחירה במדביר מומחה ומקצועי המתמחה בהדברת פשפשים באופן ספציפי.

 

    2. איתור הפשפשים והכנת השטח להדברה

השלב השני בהדברת הפשפשים, הוא איתור מקומות המסתור שלהם בבית. המדביר יסרוק את הבית כולו, יחפש במקומות המסתור האהובים על הפשפשים וימצא את קיני הפשפשים בבית שלכם. כעת, לאחר שאותרו המקומות בהם הפשפשים מצויים, המדביר יכין את השטח לקראת הדברה. לשם כך, יפונו רהיטים מהחדרים, יפורקו שקעים, ועוד. מדובר בעבודה מאומצת ולא פשוטה אשר אורכת זמן רב ודורשת מאמץ ניכר.

 

    3. ריסוס החדרים

לאחר הכנת החדר להדברה, ניתן יהיה להתחיל בהדברה בפועל. ההדברה תיפתח באמצעות ריסוס כימיקלי, של פחמן דו חמצני וכימיקליים אחרים, אשר ידבירו את המסה הקריטית של הפשפשים. עם זאת, הפשפשים עדיין לא יודברו באופן שלם בשלב זה.

 

    4. הדברה בשאיבה

לשם השלמת הדברת הפשפשים, יבצע המדביר שאיבת פשפשים באמצעות שואבים תעשייתיים מאסיביים. השאיבה תשמיד את אחרוני הפשפשים אשר ניצלו מהריסוס.

 

    5. הדברה בקיטור

השלב האחרון של הדברת הפשפשים נועד, בעיקרו, כדי להדביר את ביצי הפשפשים ובכך למנוע מהן לבקוע לאחר ההדברה. לשם כך, המדביר יטיח קיטור בעוצמה ובטמפרטורה הרצויה על קיני הפשפשים. הקיטור יעקר את הביצים וימנע מהן לבקוע. הודות לכך, תוכלו ליהנות משטח נקי משפשפשים לאורך זמן.

 

מחיר ההדברה

הדברת פשפשים מתומחרת בהתאם למספר החדרים המודברים, גודלו של כל חדר בו מבוצעת ההדברה ומספר הרהיטים בחדר אשר יש לפנות במסגרת עריכת החדר להדברה. מדביר הוגן יגבה עבור דירת 2 חדרים כ-250 שקלים לריסוס פרעושים ופשפשים. המחיר לדירת שלושה חדרים יעמוד על 350 שקלים וכן הלאה.

 

לסיכום

לסיכום, המחיר של הדברת פשפשים נקבע לפי מספר החדרים שיש להדביר. העלות של כל חדר, נקבעת לפי גודלו ועומסו.

מומחים בהדברת פשפשים

אולי יעניין אותך גם

בעלי מקצוע

6 התפקידים המרכזיים של HR

HR זה ממש לא מסתכם בלהביא דונאטס ממקום שווה להאפי האוור, וזה בטוח לא שם טרנדי ל׳׳מזכירה׳׳. עולם משאבי האנוש הוא עוגת שכבות מופלאה של

קרא עוד »
ביקורת מבנים לליקויים הנדסיים
בעלי מקצוע

זיהוי ליקויים הנדסיים: החשיבות של בדיקות מבנים לוידוא תקינותם

ליקויים הנדסיים בבניינים עלולים להוביל לסיכוני בטיחות משמעותיים, להפסדים כספיים ולחבויות משפטיות. חיוני לבצע בדיקות בנייה יסודיות כדי לזהות ליקויים פוטנציאליים ולוודא תקינות מבנית. מאמר

קרא עוד »
מזגן מרכזי
בעלי מקצוע

כך תוודאו שהמזגן המרכזי נקי

מזגן מרכזי הוא מזגן שמקרר מספר חללים בעזרת יחידת קירור אחת ומערכת צינורות, שמעבירה את האוויר אל כל החדרים אותם הוא ממזג. בניגוד למזגנים רגילים,

קרא עוד »
מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי
בעלי מקצוע

מה נלמד בקורס קארטינג מקצועי?

למידה של מירוץ נכון במכונית קארט יזניק את כישוריכן כנהגים לרמות אסטרונומיות, אפילו בעת נסיעה בכבישים רגילים. כל זאת בזכות הכלים הרבים שקשורים לנהיגה שאותם

קרא עוד »