שוברים את השוק: המחירים של ביסיפיקס ישאירו אתכם פעורי פה

במיוחד בזמן בו כל המחירים סביבנו לא מפסיקים לעלות, ביסיפיקס דואגת לשמור לכם על הכיס. יש בעיה באופניים החשמליים שלכם? אתם רוצים להעביר את הקורקינט בדיקה שגרתית? מהיום, אין יותר צורך להוציא סכומי ענק על התיקונים הבסיסיים או המורכבים לאופניים החשמליים ולקורקינט שלכם. אנחנו מציעים מחירים אטרקטיבים ושירות מקצועי. שירות איכותי ומחיר כנה, כי חשוב לנו שתצאו מרוצים.

 

עדיף לשלם פייר, ולקבל יותר

מי מאיתנו לא היה בסיטואציה שבה הרגיש ששילם לטכנאי מחיר גבוה מהשווי של התמורה? האמת היא, שאין דבר מבאס מזה! מקומות רבים מציעים שירות תיקון לאופניים ולקורקינט בטווח מחירים מופקעים. בהרבה מהפעמים המחיר ניתן לאחר התיקון ולא נשארת ברירה, אנו נדרשים לשלם אותו.

לעיתים, המחירים אותם קובעים הטכנאים בחנויות תיקון האופניים אינם מוצדקים ולא הוגנים עם הלקוח. בביסיפיקס תקבלו מחירים הוגנים וטיפול מקצועי בתשלום שהוא פייר, עם שירות שהוא יותר.

שוברים את השוק: המחירים של ביסיפיקס ישאירו אתכם פעורי פה

חוסכים לכם!

אמנם הכלים החשמליים עליהם אנו מתניידים מאוד מתקדמים, אך הם עדיין לא לוקחים את עצמם לבדיקות שגרתיות ולתיקונים שונים כשיש בעיה. לכן, לרוב, אתם נדרשים להגיע בעצמכם לחנות הטכנאי. למחיר התיקון של הכלי החשמלי, מתווספת גם כמות הזמן והכסף שהוצאתם כדי להביא את האופניים או הקורקינט עד הטכנאי. מי כמונו מבינים כמה מסורבל לנייד כלי חשמלי שלא עובד לחנות תיקון.

לכן, דאגנו לכם! אצלנו, זה ממש לא ככה. אנחנו חוסכים לכם זמן וגם כסף. ביסיפיקס מגיעים ישירות אליכם, במחירים הוגנים ובזמנים שמתאימים ונוחים לכם!

 

בלי לשבור קופות

אין יותר צורך לחשוב פעמיים ובטח שלא לשבור קופות חסכון בפעם הבאה שנתקלתם בתקלה בכלי החשמלי. ביסיפיקס זיהתה את הקשיים שמתלווים לתיקון הכלי אצל חנות הטכנאי, ומציעה פתרון נוח ופשוט מכל ההיבטים. אנחנו מציעים שירות גבוה במחירים הוגנים ומגיעים עד לפתח הבית שלכם. מהרגע שהזמנתם בסיפיקס חסכתם זמן וכסף, והרווחתם שירות אישי הוגן ומקצועי.

שוברים את השוק: המחירים של ביסיפיקס ישאירו אתכם פעורי פה

המחירים אצלנו…

אנחנו מציעים מחירים אטרקטיבים, וחוכסים מכם את ההגעה על לחנות הטכנאי. כמובן שהעלויות של התיקון תלויות במורכבות ובחומרים הנדרשים לתיקון, לכן ישתנו בהתאם. העלות הראשונית אצלנו היא 150 שקלים.

העלות, למשל, של תיקון הפנצ'ר לאופניים החשמליים או לקורקינט החשמלי, גם היא 150 שקלים וכוללת החלפת פנימית וטיפול שגרתי. דרך אתר האינטרנט שלנו, תוכלו לראות פרטים נוספים על המחירים השונים בהתאם לתקלה וגם לפנות אלינו בוואצפ.

 

לחיצת כפתור

לא צריך שתיקון האופניים יהפוך לסרט. בביסיפיקס, תיקון האופניים והקורקינט החשמלי היא כבר לא מטלה מייאשת כל כך. אנחנו רואים אתכם. דואגים גם לכם וגם לכלי הרכב החשמלי שלכם. ביסיפיק אצלכם, מתי שנוח לכם, במחיר שטוב לכם ובמרחק של לחיצת כפתור! בלי דאגות מיותרות. בואו לראות פרטים נוספים על השירות שלנו וליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו – bicifix.co.il.

שוברים את השוק: המחירים של ביסיפיקס ישאירו אתכם פעורי פה

אולי יעניין אותך גם