מה הן השיטות הכי יעילות ללימוד אנגלית לילדים?

אחת הבעיות המרכזיות במערכת החינוך בישראל היא רמת לימודי האנגלית של התלמידים. בעוד שבמקצועות אחרים אפשר להגיע להישגים טובים רק בעזרת מערכת החינוך, בכל הנוגע ללימודי אנגלית סביר להניח שתלמיד שלא ישקיע מעבר ללימוד הרגיל לא יוכל להגיע לרמת גבוהה באנגלית. אנחנו כאן כדי לספר לכם על השיטות היעילות עבור ילדים ללימוד אנגלית. 

 

לימוד אנגלית

השפה האנגלית היא השפה החשובה ביותר בעולם. החל מהעולם האקדמי, דרך קשרי חוץ וכלה בספרות, רוב החומר כיום נכתב ונקרא בשפה הזו. כדי להצליח בעולם שבו אנחנו חיים, ידיעת השפה האנגלית היא תנאי הכרחי. עם זאת, לא מעט ילדים מתקשים מאוד בלימודי האנגלית במערכת החינוך, מה שמוביל את ההורים לחפש אחר הדרך הנכונה להחדיר בילדים שלהם את השפה הזו.

אנגלית לילדים בקורס אונליין

קורס מקוון

בין אם תרצו ובין אם לא, סביר להניח שאת רוב הזמן הפנוי שלהם הילדים שלכם מבלים מול מסכים. זו בדיוק הסיבה לתת להם ללמוד אנגלית לילדים בקורס אונליין. הקורס הזה בנוי כך שהילדים לא צריכים לצאת מהבית, והם מקבלים את כל החומר למסך שלהם. בצורה הזו הילד לומד בצורה שהוא מחובר אליה באופן טבעי, מה שהופך את קליטת החומר למהירה הרבה יותר.

 

הוראה צמודה

אחת הסיבות שלא מאפשרות לילדים ללמוד אנגלית בצורה טובה בבית הספר נובעת מכך שהכיתות גדולות מאוד. בלימוד שפה לכל אחד יש קצב התקדמות אחר, לאור העובדה שהרקע שממנו הילדים מגיעים משפיע על הידע שלהם בשפה האנגלית. אם אתם מרגישים שהילד שלא לא מתקדם בצורה שהייתם רוצים מומלץ לתת לו שעות הוראה פרטיות שיוכלו לשפר דרמטית את הידע שלו.

 

דיבור שוטף

גם מי שיודעים אנגלית בצורה טובה יותר מאשר הסביבה שלהם, עלולים להתקשות בדיבור. הדיבור בשפה האנגלית, כמו דיבור בכל שפה אחרת דורש גם ביטחון וגם יכולת לתרגם את העברית לאנגלית, ולא להפך. כדי שהילדים שלכם גם ידעו לדבר אנגלית כמו שצריך, מומלץ לדבר אחתם בבית את השפה. תוכלו להחליט על זמנים מסוימים שבהם האנגלית תהיה השפה המדוברת בבית.

אנגלית לילדים בקורס אונליין

קריאת עיתונים

האפשרות האחרונה שעליה נוכל להמליץ היא הכנסה של עיתונים באנגלית לבית. בניגוד לקריאה של ספרים שבהם אחרי מספר עמודים כבר רוב המילים מוכרות לנו, בעיתונים המידע משתנה כל הזמן מה שמאפשר לנו לחשוף את הילדים לאוצר מילים נרחב הרבה יותר. כיום ישנם עיתונים שמותאמים במיוחד לישראלים שרוצים לקרוא אנגלית, ואתם יכולים פשוט לעשות מנוי לאחד מהם.

 

לסיכום

ישראלים רבים מתקשים בשפה האנגלית. אם אתם לא רוצים שהילדים שלכם יסבלו מהקושי הזה, כדאי כבר בגיל צעיר להרחיב את שעות האנגלית שלהם בכל שבוע. תוכלו לרשום את הילדים שלכם לקורס מקוון באנגלית, או לפחות לקבוע זמנים מסוימים במהלך השבוע שבהם תדברו בבית רק באנגלית.

אנגלית לילדים בקורס אונליין

אולי יעניין אותך גם