מה הוא המחיר הממוצע של אחסון אתרי וורדפרס?

גופים או אנשים שמפעילים אתרי וורדפרס, נדרשים למצוא מקום אחסון טוב עבור האתר שלהם. אחסון האתר במקום טוב יאפשר להם להנות גם מהנגשה טובה יותר של האתר לגולשים, יציבות של האתר ואבטחת מידע ברמה מספקת. במאמר הבא נסקור את המחיר הממוצע של אחסון אתרי וורדפרס. 

 

אחסון אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס הם סוג מסוים של אתרים. מדובר על אתרים שפשוט יחסית להקים, כך שחלק גדול מאתרי האינטרנט של גופים מסוימים בישראל או של אנשים מסוימים מבוססים על וורדפרס. אחסון אתרים זול הוא דבר שמחפשים לא מעט מבעלי אתרי הוורדפרס.

אם אתם מעוניינים למצוא איזון בין העלויות של אחסון אתרים, שיש להן משמעות כספית עבורכם מן הסתם, ובין איכות האחסון, שאמורה להיות משמעותית, שרת וירטואלי יכול להיות הפתרון היעיל עבורכם.

וורדפרס

עלות כספית נוספת

אחסון אתרים הוא דבר שעולה כסף. האחסון מתבצע כמעט בכל המקרים על גבי שרת מסוים. קיימים סוגים שונים של שרתים, כאשר לכל סוג שרת יש את ההוצאות הכספיות שלו. אם אתם מקימים שרת במשרד שלכם למשל, תצטרכו לשלם על התשתית ועל תחזוקה. לכן, רבים מעדיפים לשכור שירותים של שרתי ענן איכותיים, שנחשבים לנוחים יותר מבחינה כלכלית.

 

מה משפיע על המחיר?

קיימים כמה גורמים שמשפיעים על המחיר של אחסון אתרי וורדפרס. קודם כל, כל מקום מתמחר את עצמו בצורה אחרת לפי המצב שלו בשוק. בנוסף, ככל שהפתרון פשוט יותר למקום שמציע את שירותי האחסון, כך העלויות של אותו פתרון אחסון יכול להיות זול יותר. כאשר מדובר על שרתים וירטואליים יעילים, שאלו שרתי ענן, גם איכות השרת משפיעה בצורה ישירה על המחיר.

 

כיצד התשלום עובד?

מי שמעוניין לאחסן את אתר הוורדפרס שלו באמצעות  שרת וירטואלי, יכול לעשות זאת על ידי תשלום חודשי קבוע. אחסון על שרת וירטואלי (שרת VPS) מתאפשר על ידי תשלום דמי מנוי חודשיים, בעבורם מקבל המשלם מקום על שרת פרטי.

 

מחיר ממוצע לשרת וירטואלי

המחיר הממוצע של שרת וירטואלי משתנה. מה שגם משפיע על המחיר הממוצע היא רמת השרת שמוצאת. שרתים בסיסיים ניתנים לשכירה במחיר של כמה עשרות שקלים או כמאה שקלים. שרתים מתקדמים יותר עולים כבר במחיר של בין 170-200 שקלים, ושרתים מתקדמים עוד יותר ניתנים לרכישה בתשלום חודשי של כ-350 שקלים.

 

שרת יעיל

שרתים וירטואליים מוכיחים את עצמם בשנים האחרונות כשרתים יעילים מאוד. הם נחשבים לשרתים שהאיכות שהם מספקים ביחס למחיר שלהם אטרקטיבית מאוד עבור מי שהאמצעים הכספיים שלו מוגבלים.

 

אבטחת מידע

אתרי אינטרנט כוללים מידע רב. אף בעל אתר לא רוצה להתעורר לפרצה ולנזק באבטחת המידע של האתר שלו. שרת VPS מאפשר שמירה על מידע בצורה שנחשבת לטובה ביחס לשרתים אחרים.

אתר וורדפרס

אולי יעניין אותך גם