מהם היתרונות של בריכת פיברגלס?

אם אתם שוקלים לרכוש בריכת שחיה שקועה, ישנם גורמים שונים שבאמצעותם ניתן לקבוע באיזה מן הסוגים לבחור.

למרות שלכל סוג של בריכה יש יתרונות וחסרונות משלה, מאמר זה ידון בחמישה יתרונות עיקריים של בריכת שחייה מפיברגלס.

 

תחזוקה פשוטה וזולה

כיום זאת כבר עובדה מקובלת בענף בריכות השחייה כי בריכות פיברגלס הן קלות יותר לתחזוקה, במיוחד בהשוואה לבריכות שחייה מבטון. נמצא כי אדם ממוצע בעל בריכת פיברגלס מקדיש פחות מ 45 דקות בשבוע לתחזוקת בריכת השחייה שלו – הרבה פחות ממה שאנשים רבים מאמינים שלוקח כדי לשמור על בריכה יפה, צלולה ונקייה.

 

אין רגליים כואבות!

ניסיתם פעם לשחק כדורעף בבריכת בטון? ובכן, רוב הסיכויים שאם שיחקתם יותר מ- 20 דקות שמתם לב כמה מהר כפות הרגליים שלך התחילו לכאוב. כיוון שבריכות פיברגלס הן בעלות משטח חלק יותר, הן לא גורמות לכאבים או דימום בכפות הרגליים, וגם אינן מזמינות גדילה של אצות בנקיקים קטנים כפי שקורה פעמים רבות בריכת שחייה מבטון.

 

אין צורך בהחלפת הכיסוי או שטיפה בחומצה

ברוב הבריכות עם יריעות ויניל יש צורך להחליף את היריעה כל 7-11 שנים, ולפעמים אפילו בתדירות יותר גבוהה. באשר לבריכות בטון, לעתים קרובות הן לשטיפה באמצעות חומצה פעם בכמה שנים, ורבות מהן צריכות לעבור ציפוי בחדש לאחר 15 שנים, וזאת הוצאה עצומה. עם בריכת שחייה מפיברגלס, נושאים אלה אינם מהווים בעיה.

 

עובדות מעולה עם גנרטורי כלור

מלח הוא דבר חשוב ביותר בענף בריכות השחייה, כמו שהוא אמור להיות. אבל יש חסרון אחד במכשיר בעל התחזוקה הנמוכה הזה – קשה לו לפעול על משטחי בטון ומתכת.

למעשה, חברות רבות שבונות בריכות בטון לא מאפשרות שימוש בגנרטורי כלור בבריכות שלהם בגלל הנטייה שלהם לפגוע בגימור הגבס מהר יותר – דבר שבכלל לא קורה למשטח פיברגלס.

 

התקנה קלה

עם בריכת יריעת ויניל, טמפרטורת הסביבה חייבת להיות בגובה מסוים כדי שהיריעה לא תתקמט בעת ההתקנה. כאשר מדובר בבריכת בטון, גשם וטמפרטורות קרות מדי או חמות מדי עלולות גם להפריע בתהליך הבנייה. אבל עם פיברגלס, ההתקנה מושפעת לעיתים רחוקות מסוגים כאלה של אמצעי טבע בלתי נשלטים.

 

עמידות לזמן ארוך

בריכות פיברגלס חזקות יותר, עמידות יותר ופחות נוטות להיפגע. לעומת בריכות יריעת ויניל, בריכות פיברגלס נוטות פחות להתנקב. המשמעות היא פחות סכנה שייגרם נזק לבריכה, והוצאות עלות אחזקה נמוכות יותר לאורך חיי הבריכה. עם בריכות מפיברגלס לא צריך לדאוג כי צעצועים או אביזרים מסוימים יובילו לניקוב שלהן.

צוינו כאן 5 יתרונות לבריכות שחייה מפיברגלס, אבל אם לומר את האמת יש עוד הרבה יותר. בגלל יתרונות אלה, בריכות פיברגלס נעשות פופולריות יותר ויותר בישראל עם השנים.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram