מהי תזונה סינית – ובמה זה יכול לעזור

רבים מאתנו שמעו לא פעם על הרפואה הסינית שרבים מדברים עליה בכל מקום, אבל מעטים שמעו על התזונה הסינית שעולה לאחרונה לכותרות וצפויה להחליף את הדיאטות השונות שנהגנו להשתמש בהן בשנים האחרונות. בעקבות העלייה בשיח בנוגע לתזונה זו, יצאנו לבדוק מהי התזונה הסינית ובמה היא יכולה לעזור. קראו את השורות הבאות ותוכלו לגלות אם התזונה הזו מתאימה גם לכם.

 

מהי תזונה סינית?

תזונה סינית היא כזו שמסייעת לטפל בכל מיני מחלות ודלקות שאנו חווים. היא מאפשרת להביא ריפי לגוף ולהפוך אותו לחיוני ופעיל. הרפואה הסינית מאמינה כי האדם הוא חלק בלתי נפרד מן הטבע, לכן, הוא צריך להתאים את עצמו אל הסביבה הטבעית שלו. הדבר בא לידי ביטוי באמצעות התזונה.

ככל שאדם יצרוך את התזונה הטבעית והנכונה לו, הוא יוכל להביא לזרימה של צ'י בגוף שלו ולהפחית את הסיכוי להופעתן של מחלות ודלקות שונות בגוף. התזונה הזו היא תת קטגוריה של טיפולי הרפואה הסינית שכוללים את הטיפולים הבאים, בין היתר:

  • דיקור סיני
  • טיפול במגע
  • כוסות רוח וכו'

 

איך תזונה סינית יכולה לעזור?

כאשר אדם חי לפי התזונה הסינית שמבוססת על החוקיות של הטבע והבנת הסביבה, הוא יכול להביא לריפוי של מחלות שונות שמופיעות בגופו. ניתן לרפא באמצעות התזונה הזו מחלות שנוגעות בין היתר לתחומים הבאים:

  • בעיות עור
  • בעיות במערכת העיכול
  • מחלות דלקתיות שחוזרות על עצמן
  • עייפות
  • כאבי ראש וסחרחורות ועוד

אם אתם סובלים מבעיה רפואית שלא צוינה כאן, כדאי שתגלשו אל האתר ז'ונגיה – טיפול בתזונה סינית שנחשב לפורטל הרפואה הסינית המתקדם ביותר של ישראל. באתר תוכלו לקרוא פרטים נוספים אודות התזונה הסינית ותוכלו אף לתאם פגישה עם מטפל שיתאים לכם את התפריט שישנה לכם את החיים.

 

תזונה הסינית לעומת התזונה המערבית

התזונה הסינית שונה לחלוטין מהתזונה המערבית שמוכרת לנו. התזונה המערבית כוללת מזון מעובד, מלא בסוכרים, שומנים וחומרים נוספים שחוסמים את העברת האנרגיה בגוף שלנו. תזונה מסוג זה מביאה בסופו של דבר מחלות שדורשות טיפול מטהר שיחזיר את הגוף  אל המקום הטוב עבורו. ברגע שמתחילים בהליך של תזונה סינית טבעית, הגוף יכול לחזור לעצמו ולעבור הליך של טיהור.

 

איך מיישמים את התזונה הסינית?

כדי שתוכלו ליישם את עקרונות התזונה הסינית, אתם צריכים לפנות אל מטפל אלטרנטיבי שלמד את התחום. המטפל יבצע תשאול ויברר אתכם האם אתם סובלים ממחלות שונות. לאחר מכן, הוא יתאים לכם את התפריט הנכון והמאוזן שדוגל בעקרונות הרפואה הסינית. כך, יתאפשר לכם ליישם את התזונה שתשנה את חייכם מקצה לקצה.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים בנוגע לתזונה סינית והמצבים שבהם היא יכולה לעזור. מאחלים לכם שתסתייעו בה ותמצאו מזור לכאב.

תזונה סינית

אולי יעניין אותך גם

בריאות

למה עדיף גשר שקוף על גשר רגיל

בעולם של בריאות השיניים, אנשים רבים מחפשים טיפולים שונים כדי לטפל בבעיות השיניים שלהם. דאגה נפוצה שאנשים רבים מתמודדים איתה היא שיניים עקומות ולא מסודרות.

קרא עוד »