מהי טבעת יהלום מרובע ומה הן החלופות?

תחום התכשיטים והצורפות עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, הן תודות לשיטות ייצור חדישות שנכנסו לשוק, והן בזכות עיצובים ייחודיים המושפעים מה"שיק" האלגנטי של שנות ה-2000.

על אף שעיצובים חדשים נכנסים תמיד לשוק, גם העיצובים הקלאסיים ועיצובי הוינטג' עדיין חיים ובועטים, ואנשים רבים מעדיפים אותם וממשיכים לרכוש אותם.

אחד מהעיצובים הקלאסיים והמוכרים ביותר הוא עיצוב של טבעת יהלום מרובע, שמשלב אלמנטים המעניקים לטבעת ניחוח של פעם ובו זמנית גם ברק וזרימה אלגנטיים שאופייניים יותר לימינו אנו. אנשים רבים מתלבטים איזו טבעת תתאים להם יותר, ואנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

 

טבעת יהלום מרובע

בין כל עיצובי הטבעות השונים המוצגים בחנויות וקטלוגים אינטרנטיים, אחד הבולטים הוא עיצוב טבעת יהלום. יש משהו בטבעת הזו שגורם לנו לסובב את הראש, ולבחון אותה שוב ושוב בהשתאות. ייתכן ומדובר ביהלום הגדול והבולט שמשקלו סביב 1 קראט, וייתכן שזה העיצוב הפשטני והיעיל שגורם לנו להרגיש קצת כאילו אנו בתוך סרט תקופתי. טבעת יהלום מרובע היא אחת מהטבעות היותר נמכרות, ויש הסבורים שזאת כיוון שהיא נותנת מענה לכמה מגמות עיצוביות. מצד אחד הטבעת משדרת ניחוח עתיק במקצת, ומהצד השני- לטבעת יש "שיק" נקי ואלגנטי שאופייני לעיצובים החדשניים והפופולאריים כיום. טבעת בעיצוב כזה מהווה אופציה אחת מיני רבות בשוק טבעות האירוסין, וטבעות היהלומים בכלל.

 

סוגי טבעות נוספים

כל מי שהתעניין ברכישת טבעת אירוסין, או טבעת יהלומים למטרה אחרת, בוודאי נחשף למגוון המרהיב ששוק זה מציע ללקוחות. חיפוש קצר באינטרנט יחשוף בפנינו קטלוגים אינסופיים עם עיצובים רבים ושונים. בין העיצובים הנפוצים נוכל למצוא טבעות סוליטייר, שהן מאוד נפוצות ומתאימות כמעט לכל מי שתענוד אותן. ישנן את טבעות הטוויסט, שמציגות עיצוב חדשני יחסית ש"שובר" את המסגרת (תרתי משמע), ומתאים לנשים שאוהבות תכשיטים בעיצוב מיוחד. טבעות הוינטג' הן טבעות שמטרתן להעניק תחושה של פעם, והצורפים המייצרים אותן עושים זאת בקפידה, ויוצרים טבעות מרשימות מאוד שמושכות את העין. וישנן גם טבעות נדירות יותר בעיצובים מיוחדים ככל שתוכלו לדמיין. אומנות הצורפות דורשת יצירתיות, דיוק ומחשבה רבה, וללא ספק- התוצרים הסופיים נותנים תמורה מלאה למחיר.
בבואנו לרכוש טבעת יהלומים, אם לאירוסין ואם למטרה אחרת, עומדות בפנינו אפשרויות שונות. אחד העיצובים הנפוצים והמבוקשים: טבעת יהלום מרובע. מדובר בטבעת מרשימה מאוד, המשובצת ביהלום גדול ובולט שמשקלו סביב 1 קראט. הטבעת מתאפיינת בעיצוב המציג חדשנות לצד ניחוח עתיק, ולכן היא מאוד בולטת וסוחפת מחמאות רבות. בנוסף לעיצוב זה, נוכל למצוא עיצובים מרשימים אחרים כגון טבעות הוינטג', טבעות הסוליטייר וטבעות הטוויסט. לכל טבעת יש את הייחוד שלה, והעיצובים השונים נותנים דרור לדמיון שלנו, ומאפשרים לנו מגוון מרהיב שממנו נוכל תמיד להתלהב, לבחור ולקנות.

 

יהלום ירוק

אולי יעניין אותך גם

לקיחת שאיפה
לייף סטייל

הטעמים הכי מוצלחים לסיגריה שלכם

הטרנד החם ביותר בעולם העישון בשנים האחרונות הוא המעבר לאידוי סיגריות אלקטרוניות. נדמה שכבר אין צורך להסביר מדוע מעשנים מעדיפים לזנוח את הסיגריה המסורתית ולאייד

קרא עוד »
מכשיר סלולרי
לייף סטייל

סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הוקמה למעשה ב- 1997, אך פרצה לתודעה שלנו יחסית בשנים האחרונות. נטפליקס מציעה מינוי חודשי זול יחסית, ומספקת בתמורה שירותי צפייה באיכות גבוהה ובממשק

קרא עוד »