מדריך למציאת המתנה הטובה ביותר לבת זוג שלך בתקופת החגים

מציאת המתנה הנכונה עבור בת הזוג שלך עלולה להיות משימה קצת מאתגרת – אפילו מלחיצה.

אתה מוצא את עצמך מסתובב בחנויות וחושב, כמה זה יותר מדי? כמה זה מעט מדי? האם תכשיטים מכניסים אותי למסלול המהיר לנישואין? האם אני באמת צריך להביא לה משהו בכלל? פתאום אתה מזיע ושוקל מחדש את מערכת היחסים שלך.

המדריך הבא יעזור לך למצוא את המתנה הטובה ביותר לבת הזוג, כתלות בכמות הזמן שלכם ביחד, מבלי לאבד את העשתונות.

 

משך הקשר: שלוש – שישה חודשים

על מה להקפיד: בשלב זה אתה מכיר אותה כבר די טוב. השקעת זמן להכיר את תחומי העניין שלה ואת הטעם שלה (אנו מקווים) – כל זה חשוב בתקופת החגים. שקול תכשיטים קטנים אך משמעותיים כמו עגילים או צמיד עם אמרה מעניינת. אתה יכול גם לתת הלבשה תחתונה בשלב זה של מערכת היחסים, וכמובן שמתנה חמודה כמו דובי ענק יכולה גם להתאים.

ממה להימנע: בחירת מתנה בלי להשקיע מחשבה. נכון שהתליון הזה במבצע, אבל אולי החברה שלך שונאת זהב ולובשת רק כסף, או שהיא שונאת את הצבע הכחול. חשוב לחשוב על הדברים הללו לפני. הם יעזרו לך לבחור משהו שהיא תאהב ויחסכו את המבוכה.

 

משך הקשר: שנה – שנתיים

על מה להקפיד: יש לך כאן הרבה מקום לתמרון ותוכל להביא לה כמעט כל דבר. תחשוב על ההיכרות שלך עם בת הזוג. אם אתה רוצה לתכנן טיול – זה יכול להיות כל דבר, החל מבילוי בסוף שבוע, ביקור בספא או אפילו לטיול מלא באיטליה למשך שבוע.

ממה להימנע: בגדים. עד שאתה לא באמת יודע מה היא רוצה ואוהבת, תימנע מקניית בגדים. לבוש הוא מתנה כה מסובכת מכיוון שההתאמה, הסגנון, הבד ועוד המון גורמים נוספים נכנסים לשיקולים כשהיא מחליטה מה היא אוהבת.

 

משך הקשר: חמש שנים ומעלה

על מה להקפיד: מתנות בשלב זה במערכת היחסים שלכם – בו אתם בטוחים שהמחויבות קיימת ואתם כבר מספיק זמן ביחד כדי להיות במקום שבו אתה יודע מה היא רוצה – צריך לבחור משהו מיוחד. תשקיע בה ותקנה לה ארנק או תיק מעצבים. בשלב זה, זה גם בסדר ללכת בדרך הפרקטית ולקנות לה משהו שימושי, אך עדיין איכותי, כמו סט סכינים איכותי או מחשב נייד חדש. אם אתה מעניק פריט יומיומי, הקפד לצרף אליו כרטיס ברכה מרגש.

ממה להימנע: מתנות בדיחה. פשוט אל תעשה את זה. זה יכול להישמע כמו רעיון טוב, אך עלול גם לעורר ריבים וסיטואציות לא נעימות. זה יכול להיות נחמד עבור מתנה יומיומית, אך כדאי להימנע מכך כאשר יש צורך להעניק מתנה אמיתית ומיוחדת.

 

שני מארזים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram