מדריך בחירת לוקיישן לאירוע

החלטתם לארגן אירוע אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל? זה לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי, אירוע חברה או סתם אירוע מצומצם לחבר'ה. בהקמה של כל אירוע, צריך קודם כל לבחור את הלוקיישן. זה ידוע שרק לאחר שתבחרו את הלוקיישן, תוכלו להמשיך בשאר התכנונים. כדי שתוכלו להתחיל בארגון האירוע, ריכזנו עבורכם את המדריך לבחירת לוקיישן: 

 

השלב הראשון בבחירת לוקיישן – בירור מספר המוזמנים

השלב הראשון, ואם תשאלו אותנו, הוא החשוב ביותר הוא שלב בירור מספר המוזמנים. הרי לפי מספר המוזמנים, תוכלו לדעת מהו הלוקיישן שמתאים לכם. אם למשל יש לכם 1,000 מוזמנים, אתם לא יכולים לבחור בלוקיישן כמו יקב (שנחשב למקום קטן ואינטימי שעשוי להכיל רק כמה עשרות בודדות של מוזמנים). לכן, תבדקו קודם כל כמה מוזמנים יש לכם ורק לאחר מכן, תעברו לשלב הבא.

 

השלב השני בבחירת לוקיישן – בירור לגבי ציוד והפקה

סביר להניח שעכשיו הצטמצמו מספר הלוקיישנים האפשריים שלכם, מצוין. כעת, ניתן לעבור לשלב השני. שלב זה חשוב גם כן בבחירה של לוקיישן והוא בירור לגבי ציוד של הפקה. זה לא משנה אם אתם מתכננים לערוך אירוע ביקב, באולם אירועים, בגן אירועים או בחצר האחורית של ההורים.

בכל לוקיישן נבחר, אתם צריכים לבדוק אם יש במקום  ציוד הגברה. הרי אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם עומדים מול המוזמנים ומנסים ליידע אותם שהאירוע מתחיל בזמן שכולם עסוקים בלשוחח אחד עם השני. כעת, נותר לכם לבדוק עם הלוקיישנים הנבחרים שיש להם את הציוד הבא:

  • רמקולים
  • מיקרופונים
  • ציוד תאורה וכו'

אם גיליתם שאין בלוקיישנים הנבחרים אי ציוד הפקה, אתם לא צריכים לוותר עליהם, אתם יכולים לבחור את הלוקיישן המועדף עליכם ביותר ולהזמין ציוד מאתר מוסמך כמו האתר הבא שיעשה לכם חיים קלים: https://www.idanvip.co.il.

 

השלב השלישי בבחירת לוקיישן – בירור לגבי קייטרינג

אם עדיין נותרתם עם יותר מלוקיישן אחד אפשרי ואתם ממש תוהים מהו הלוקיישן המתאים ביותר עבורכם, אתם יכולים להיות רגועים. השלב השלישי צפוי להכריע את ההתלבטות. בשלב זה, אתם צריכים לעבור על רשימת המוזמנים (זו שכנראה כבר יש לכם מהשלב הראשון, שבו הייתם צריכים להכין את מספר המוזמנים מראש).

עברו על הרשימה ותבדקו האם יש לכם מוזמנים שומרי כשרות\טבעונים\צמחונים או כל מיני סוגים אחרים של מגבלות שקשורות לאוכל. אם מדובר במספר רב של אנשים, אתם צריכים לפנות אל הלוקיישנים הנבחרים ולבדוק אם הם מציעים קייטרינג שמותאם לאנשים אלו. כלומר, אם יש קייטרינג כשר עם פס טבעוני\צמחוני וכו'.

אלו שלושת השלבים שיסייעו לכם בבחירת לוקיישן לאירוע, אנו מקווים שתעברו את השלבים אחד אחד, כדי שאכן תוכלו לבחור את הלוקיישן הטוב ביותר לאירוע הבא שלכם. שיהיה בהצלחה!

מדריך לבחירת אירועים

 

אולי יעניין אותך גם

אולם אירועים על הים
אירועים

אולם אירועים על הים

במהלך חיינו יש מספר אירועים משמעותיים שאנחנו רוצים לחגוג בצורה המיוחדת ביותר שאפשר עם האהובים והיקרים שלנו. ומה יותר מיוחד מלחגוג זאת באולם שמוקף ביופיו

קרא עוד »
אינסטהבלוק
אירועים

3 פריטים מקוריים לאירוע הבא

הפקה של אירועים הפכה בשנים האחרונות לעניין מורכב שמצריך היכרות עם הפרטים הכי קטנים. עובדה זו נודעה לנו לאחרונה, כשמצאנו את עצמנו מפיקים אירוע בר

קרא עוד »